WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Rio 2016 - 1. dzień na żywo

Data:06.08.2016, godz. 11:30 GMT
Miejsce spotkania: Rio de Janeiro
Dyscyplina: Rio 2016
Rio 2016 - 1. dzień odbędzie się 06.08.2016 o godzinie 11:30 (GMT). Miejscem wydarzenia które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Rio de Janeiro. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Rio 2016. Transmisja w TV planowana jest na kanale BBC One, BBC Two, BBC Sport, TV Pública, 7mate, ORF 1, VRT Sporza, La Deux, ESPN Brasil, SporTV, BNT 1, TVN, CCTV 5, TV2 Denmark, Canal+ France, Canal+ Sport, Teledeporte, La1, Star Sports 1 Asia, Sport 5 Israel, CBC, TSN2, TSN1, TSN3, TSN4, Caracol TV, ARD Das Erste, ZDF, TVP 2, TVP Sport, TVP 1, NTV+, Channel One Russia, SRF zwei, RTVS 1, NBCSN, NBC, Rai 2, Rai 1. Transmisja w internecie dostępna jest na: BBC iPlayer, tvpublica.com.ar/vivo-2/, sport.tvp.pl, stream.nbcolympics.com. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BBC iPlayer ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna tvpublica.com.ar/vivo-2/
Polska sport.tvp.pl ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA stream.nbcolympics.com ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Anglia BBC One ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BBC Two ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BBC Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna TV Pública ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia 7mate ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria ORF 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Belgia VRT Sporza
La Deux ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia ESPN Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
SporTV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bułgaria BNT 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile TVN
Chiny CCTV 5 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania TV2 Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja Canal+ France ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Canal+ France ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Canal+ Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania Teledeporte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
La1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Indie Star Sports 1 Asia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Izrael Sport 5 Israel ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada CBC ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TSN2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TSN1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TSN3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TSN4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia Caracol TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy ARD Das Erste ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
ZDF
Polska TVP 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TVP Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TVP 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja NTV+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Channel One Russia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria SRF zwei ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Słowacja RTVS 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA NBCSN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
NBC ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy Rai 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rai 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

1. Dzień - Program 

sob., 6.08

13:30

Wioślarstwo

Jedynka mężczyzn

Eliminacje

sob., 6.08

13:30

Strzelectwo

Karabin pneumatyczny, 10 m (kobiety)

Kwalifikacja

sob., 6.08

14:00

Łucznictwo

Mężczyźni drużynowo

1/8 finału

sob., 6.08

14:00

Piłka wodna

Turniej mężczyzn

Grupa A

sob., 6.08

14:00

Tenis stołowy

Singel kobiet

Eliminacje

sob., 6.08

14:00

Szermierka

Szpada indywidualnie kobiet

1/32 finału

sob., 6.08

14:25

Łucznictwo

Mężczyźni drużynowo

1/8 finału

sob., 6.08

14:30

Siatkówka halowa

Turniej kobiet

Grupa A

sob., 6.08

14:30

Kolarstwo szosowe

Wyścig ze startu wspólnego mężczyzn

Finał

sob., 6.08

14:30

Piłka ręczna

Turniej kobiet

Grupa A

sob., 6.08

14:30

Wioślarstwo

Jedynka kobiet

Eliminacje

sob., 6.08

14:45

Tenis stołowy

Singel mężczyzn

Eliminacje

sob., 6.08

14:50

Łucznictwo

Mężczyźni drużynowo

1/8 finału

sob., 6.08

15:00

Hokej na trawie

Turniej mężczyzn

Grupa B

sob., 6.08

15:00

Siatkówka plażowa

Turniej mężczyzn

Grupa A

sob., 6.08

15:00

Judo

Do 48 kg kobiet

1/16 finału

sob., 6.08

15:00

Jeździectwo

WKKW drużynowe

Ujeżdżanie

sob., 6.08

15:00

Jeździectwo

WKKW indywidualnie

Ujeżdżanie

sob., 6.08

15:00

Judo

Do 60 kg mężczyzn

1/32 finału

sob., 6.08

15:15

Łucznictwo

Mężczyźni drużynowo

1/8 finału

sob., 6.08

15:15

Szermierka

Szpada indywidualnie kobiet

1/16 finału

sob., 6.08

15:20

Piłka wodna

Turniej mężczyzn

Grupa B

sob., 6.08

15:30

Strzelectwo

Karabin pneumatyczny, 10 m (kobiety)

Finał

sob., 6.08

15:30

Wioślarstwo

Dwójka bez sternika mężczyzn

Eliminacje

sob., 6.08

15:30

Gimnastyka sportowa

Drążek mężczyzn

Kwalifikacja

sob., 6.08

15:30

Gimnastyka sportowa

Skok mężczyzn

Kwalifikacja

sob., 6.08

15:30

Gimnastyka sportowa

Poręcze mężczyzn

Kwalifikacja

sob., 6.08

15:30

Gimnastyka sportowa

Wielobój indywidualny mężczyzn

Kwalifikacja

sob., 6.08

15:30

Gimnastyka sportowa

Wielobój drużynowy mężczyzn

Kwalifikacja

sob., 6.08

15:30

Gimnastyka sportowa

Ćwiczenia wolne mężczyzn

Kwalifikacja

sob., 6.08

15:30

Gimnastyka sportowa

Kółka mężczyzn

Kwalifikacja

sob., 6.08

15:30

Gimnastyka sportowa

Koń z łękami mężczyzn

Kwalifikacja

sob., 6.08

15:45

Tenis

Gra pojedyncza mężczyzn

Runda 1

sob., 6.08

16:00

Siatkówka plażowa

Turniej mężczyzn

Grupa A

sob., 6.08

16:00

Rugby 7

Turniej kobiet

Grupa B

sob., 6.08

16:00

Hokej na trawie

Turniej mężczyzn

Grupa B

sob., 6.08

16:00

Tenis

Gra podwójna mężczyzn

Runda 1

sob., 6.08

16:00

Tenis

Gra podwójna mężczyzn

Runda 1

sob., 6.08

16:00

Tenis

Gra podwójna mężczyzn

Runda 1

sob., 6.08

16:00

Wioślarstwo

Dwójka podwójna kobiet

Eliminacje

sob., 6.08

16:00

Tenis

Gra pojedyncza kobiet

Runda 1

sob., 6.08

16:00

Boks

Junior musza mężczyzn (49 kg)

1/16 finału

sob., 6.08

16:08

Judo

Do 48 kg kobiet

1/8 finału

sob., 6.08

16:15

Tenis stołowy

Singel kobiet

Runda 1

sob., 6.08

16:30

Piłka ręczna

Turniej kobiet

Grupa B

sob., 6.08

16:30

Rugby 7

Turniej kobiet

Grupa B

sob., 6.08

16:30

Wioślarstwo

Dwójka podwójna mężczyzn

Eliminacje

sob., 6.08

16:35

Siatkówka halowa

Turniej kobiet

Grupa B

sob., 6.08

16:40

Piłka wodna

Turniej mężczyzn

Grupa B

sob., 6.08

16:40

Judo

Do 48 kg kobiet

Ćwierćfinały

sob., 6.08

16:45

Boks

Lekka mężczyzn (60 kg)

1/16 finału

sob., 6.08

17:00

Siatkówka plażowa

Turniej kobiet

Grupa F

sob., 6.08

17:00

Koszykówka

Turniej kobiet

Grupa A

sob., 6.08

17:00

Rugby 7

Turniej kobiet

Grupa C

sob., 6.08

17:00

Wioślarstwo

Czwórka bez sternika wagi lekkiej mężczyzn

Eliminacje

sob., 6.08

17:30

Hokej na trawie

Turniej mężczyzn

Grupa A

sob., 6.08

17:30

Rugby 7

Turniej kobiet

Grupa C

sob., 6.08

17:30

Tenis

Gra podwójna mężczyzn

Runda 1

sob., 6.08

17:30

Tenis

Gra podwójna mężczyzn

Runda 1

sob., 6.08

17:30

Tenis

Gra podwójna mężczyzn

Runda 1

sob., 6.08

17:30

Szermierka

Szpada indywidualnie kobiet

1/8 finału

sob., 6.08

17:30

Wioślarstwo

Czwórka podwójna mężczyzn

Eliminacje

sob., 6.08

17:30

Boks

Półciężka mężczyzn (81 kg)

1/16 finału

sob., 6.08

17:40

Judo

Do 60 kg mężczyzn

1/16 finału

sob., 6.08

17:50

Wioślarstwo

Czwórka podwójna kobiet

Eliminacje

sob., 6.08

18:00

Piłka wodna

Turniej mężczyzn

Grupa A

sob., 6.08

18:00

Rugby 7

Turniej kobiet

Grupa A

sob., 6.08

18:00

Siatkówka plażowa

Turniej kobiet

Grupa B

sob., 6.08

18:00

Strzelectwo

Pistolet pneumatyczny, 10 m (mężczyźni)

Kwalifikacja

sob., 6.08

18:00

Boks

Ciężka mężczyzn (91 kg)

1/16 finału

sob., 6.08

18:02

Pływanie

400 m stylem zmiennym mężczyzn

Eliminacje

sob., 6.08

18:28

Pływanie

100 m stylem motylkowym kobiet

Eliminacje

sob., 6.08

18:30

Rugby 7

Turniej kobiet

Grupa A

sob., 6.08

18:30

Hokej na trawie

Turniej mężczyzn

Grupa A

sob., 6.08

18:45

Szermierka

Szpada indywidualnie kobiet

Ćwierćfinały

sob., 6.08

18:48

Pływanie

400 m stylem dowolnym mężczyzn

Eliminacje

sob., 6.08

19:00

Łucznictwo

Mężczyźni drużynowo

Ćwierćfinały

sob., 6.08

19:00

Judo

Do 60 kg mężczyzn

1/8 finału

sob., 6.08

19:15

Koszykówka

Turniej mężczyzn

Grupa A

sob., 6.08

19:15

Koszykówka

Turniej kobiet

Grupa B

sob., 6.08

19:25

Łucznictwo

Mężczyźni drużynowo

Ćwierćfinały

sob., 6.08

19:32

Pływanie

400 m stylem zmiennym kobiet

Eliminacje

sob., 6.08

19:40

Piłka ręczna

Turniej kobiet

Grupa B

sob., 6.08

19:40

Judo

Do 60 kg mężczyzn

Ćwierćfinały

sob., 6.08

19:50

Łucznictwo

Mężczyźni drużynowo

Ćwierćfinały

sob., 6.08

20:00

Siatkówka halowa

Turniej kobiet

Grupa A

sob., 6.08

20:00

Piłka nożna

Turniej kobiet

Grupa F

sob., 6.08

20:04

Pływanie

100 m stylem klasycznym mężczyzn

Eliminacje

sob., 6.08

20:15

Łucznictwo

Mężczyźni drużynowo

Ćwierćfinały

sob., 6.08

20:24

Pływanie

Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym kobiet

Eliminacje

sob., 6.08

20:30

Tenis

Gra podwójna kobiet

Runda 1

sob., 6.08

20:30

Tenis

Gra podwójna kobiet

Runda 1

sob., 6.08

20:30

Tenis

Gra podwójna kobiet

Runda 1

sob., 6.08

20:30

Siatkówka plażowa

Turniej kobiet

Grupa B

sob., 6.08

20:30

Strzelectwo

Pistolet pneumatyczny, 10 m (mężczyźni)

Finał

sob., 6.08

20:30

Judo

Do 48 kg kobiet

Ćwierćfinały

sob., 6.08

20:43

Łucznictwo

Mężczyźni drużynowo

Półfinały

sob., 6.08

20:50

Judo

Do 48 kg kobiet

Półfinały

sob., 6.08

21:00

Szermierka

Szpada indywidualnie kobiet

Półfinały

sob., 6.08

21:00

Rugby 7

Turniej kobiet

Grupa B

sob., 6.08

21:00

Judo

Do 48 kg kobiet

Półfinały

sob., 6.08

21:00

Tenis stołowy

Singel mężczyzn

Runda 1

sob., 6.08

21:11

Łucznictwo

Mężczyźni drużynowo

Półfinały

sob., 6.08

21:30

Siatkówka plażowa

Turniej mężczyzn

Grupa F

sob., 6.08

21:30

Judo

Do 60 kg mężczyzn

Półfinały

sob., 6.08

21:30

Szermierka

Szpada indywidualnie kobiet

Półfinały

sob., 6.08

21:30

Rugby 7

Turniej kobiet

Grupa B

sob., 6.08

21:35

Judo

Do 60 kg mężczyzn

Półfinały

sob., 6.08

21:39

Łucznictwo

Mężczyźni drużynowo

Finał · Mecz o brązowy medal

sob., 6.08

21:40

Judo

Do 48 kg kobiet

Półfinały · Walka A o brązowy medal

sob., 6.08

21:40

Judo

Do 60 kg mężczyzn

Półfinały · Walka A o brązowy medal

sob., 6.08

21:40

Piłka ręczna

Turniej kobiet

Grupa A

sob., 6.08

21:50

Judo

Do 48 kg kobiet

Półfinały · Walka B o brązowy medal

sob., 6.08

22:00

Judo

Do 48 kg kobiet

Finał · Walka o złoty medal

sob., 6.08

22:00

Piłka nożna

Turniej kobiet

Grupa G

sob., 6.08

22:00

Rugby 7

Turniej kobiet

Grupa C

sob., 6.08

22:00

Hokej na trawie

Turniej kobiet

Grupa B

sob., 6.08

22:00

Tenis

Gra podwójna kobiet

Runda 1

sob., 6.08

22:00

Tenis

Gra podwójna mężczyzn

Runda 1

sob., 6.08

22:00

Tenis

Gra podwójna kobiet

Runda 1

sob., 6.08

22:00

Tenis

Gra podwójna kobiet

Runda 1

sob., 6.08

22:00

Tenis

Gra podwójna kobiet

Runda 1

sob., 6.08

22:00

Boks

Junior musza mężczyzn (49 kg)

1/16 finału

sob., 6.08

22:05

Siatkówka halowa

Turniej kobiet

Grupa B

sob., 6.08

22:07

Łucznictwo

Mężczyźni drużynowo

Finał · Mecz o złoty medal

sob., 6.08

22:10

Judo

Do 60 kg mężczyzn

Półfinały · Walka B o brązowy medal

sob., 6.08

22:15

Szermierka

Szpada indywidualnie kobiet

Finał · Walka o brązowy medal

sob., 6.08

22:20

Judo

Do 60 kg mężczyzn

Finał · Walka o złoty medal

sob., 6.08

22:30

Siatkówka plażowa

Turniej mężczyzn

Grupa B

sob., 6.08

22:30

Rugby 7

Turniej kobiet

Grupa C

sob., 6.08

22:30

Koszykówka

Turniej kobiet

Grupa A

sob., 6.08

22:45

Szermierka

Szpada indywidualnie kobiet

Finał · Walka o złoty medal

sob., 6.08

22:45

Boks

Lekka mężczyzn (60 kg)

1/16 finału

sob., 6.08

23:00

Rugby 7

Turniej kobiet

Grupa A

sob., 6.08

23:00

Hokej na trawie

Turniej mężczyzn

Grupa B

sob., 6.08

23:00

Piłka nożna

Turniej kobiet

Grupa F

sob., 6.08

23:30

Rugby 7

Turniej kobiet

Grupa A

sob., 6.08

23:30

Siatkówka plażowa

Turniej kobiet

Grupa F

sob., 6.08

23:30

Boks

Półciężka mężczyzn (81 kg)

1/16 finału

niedz., 7.08

00:00

Piłka nożna

Turniej kobiet

Grupa E

niedz., 7.08

00:00

Koszykówka

Turniej mężczyzn

Grupa A

niedz., 7.08

00:00

Podnoszenie ciężarów

Do 48 kg kobiet

Finał · Grupa A

niedz., 7.08

00:00

Boks

Ciężka mężczyzn (91 kg)

1/16 finału

niedz., 7.08

00:30

Piłka wodna

Turniej mężczyzn

Grupa B

niedz., 7.08

00:30

Hokej na trawie

Turniej mężczyzn

Grupa A

niedz., 7.08

00:45

Koszykówka

Turniej kobiet

Grupa A

niedz., 7.08

00:50

Piłka ręczna

Turniej kobiet

Grupa A

niedz., 7.08

01:00

Piłka nożna

Turniej kobiet

Grupa G

niedz., 7.08

01:30

Hokej na trawie

Turniej kobiet

Grupa B

niedz., 7.08

01:30

Siatkówka halowa

Turniej kobiet

Grupa A

niedz., 7.08

01:30

Tenis stołowy

Singel kobiet

Runda 2

niedz., 7.08

01:50

Piłka wodna

Turniej mężczyzn

Grupa A

niedz., 7.08

02:00

Siatkówka plażowa

Turniej mężczyzn

Grupa B

niedz., 7.08

02:50

Piłka ręczna

Turniej kobiet

Grupa B

niedz., 7.08

03:00

Piłka nożna

Turniej kobiet

Grupa E

niedz., 7.08

03:00

Siatkówka plażowa

Turniej mężczyzn

Grupa F

niedz., 7.08

03:03

Pływanie

400 m stylem zmiennym mężczyzn

Finał

niedz., 7.08

03:14

Pływanie

100 m stylem motylkowym kobiet

Półfinały · Półfinał 1

niedz., 7.08

03:22

Pływanie

100 m stylem motylkowym kobiet

Półfinały · Półfinał 2

niedz., 7.08

03:30

Pływanie

400 m stylem dowolnym mężczyzn

Finał

niedz., 7.08

03:30

Koszykówka

Turniej mężczyzn

Grupa A

niedz., 7.08

03:35

Siatkówka halowa

Turniej kobiet

Grupa B

niedz., 7.08

03:49

Pływanie

400 m stylem zmiennym kobiet

Finał

niedz., 7.08

04:00

Siatkówka plażowa

Turniej kobiet

Grupa C

niedz., 7.08

04:08

Pływanie

100 m stylem klasycznym mężczyzn

Półfinały · Półfinał 1

niedz., 7.08

04:16

Pływanie

100 m stylem klasycznym mężczyzn

Półfinały · Półfinał 2

niedz., 7.08

04:24

Pływanie

Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym kobiet

Finał

 

KOMENTARZE
0