WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Zoria Ługańsk - Manchester United na żywo

Data:08.12.2016, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Chornomorets
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    KOMU KIBICUJESZ?
    Zoria Ługańsk
    Manchester United
    razem głosów:
    Mecz pomiędzy Zoria Ługańsk a Manchester United odbędzie się 08.12.2016 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Chornomorets. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 3 Digitalb, BT Sport 3, SuperSport 3 Africa, ESPN Cono Norte, ESPN Brasil, MUTV Online, Arena Sport 1, Cytavision Sports 1, 6'eren, beIN Sports MAX 7, Fox Sports 4, eir Sport 2, Stöð 2 Sport 2, TSN4, Eurosport 1, Sport TV1, Match TV Football 1, Tivibu Spor 3, Futbol 1, Sky Sport Plus HD, Sky Calcio 3. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, beIN Sports Connect Australia, Klik SPORT, NTV+ Sport Online, beIN SPORTS Connect S.P., TeleClub Sport Live, Sky Go Deutschland , Watch ESPN, Fox Soccer 2GO USA, OLL.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Zoria Ługańsk - Manchester United - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    Anglia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Australia beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Bośnia i Hercegowina Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Cały świat NTV+ Sport Online ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Irlandia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Niemcy TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Serbia Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    USA Watch ESPN
    Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Ukraina OLL.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Zoria Ługańsk - Manchester United - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Albania SuperSport 3 Digitalb ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Anglia BT Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Angola SuperSport 3 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Argentyna ESPN Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Brazylia ESPN Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Cały świat MUTV Online ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Chorwacja Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Cypr Cytavision Sports 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Dania 6'eren ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Francja beIN Sports MAX 7 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Holandia Fox Sports 4
    Irlandia BT Sport 3
    eir Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Islandia Stöð 2 Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Izrael Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Kanada TSN4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Polska Eurosport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Portugalia Sport TV1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Rosja Match TV Football 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Turcja Tivibu Spor 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Ukraina Futbol 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Włochy Sky Sport Plus HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Sky Calcio 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Bezpośrednie mecze

    2016-12-08 18:00 Koniec UEF Zorya Luhansk 0 : 2 Manchester United
    2016-09-29 19:05 Koniec UEF Manchester United 1 : 0 Zorya Luhansk

    Ostatnie mecze

    ZORYA LUHANSK
    2017-04-14 16:00 Koniec PRE Dynamo Kyiv
    0 : 1
    2017-04-09 11:00 Koniec PRE Oleksandriya
    0 : 0
    2017-04-02 16:30 Koniec PRE Shakhtar Donetsk
    1 : 2
    2017-03-19 12:00 Koniec PRE Volyn Lutsk
    1 : 0
    2017-03-12 17:30 Koniec PRE Shakhtar Donetsk
    1 : 2
    2017-03-05 15:00 Koniec PRE Vorskla Poltava
    2 : 1
    2017-02-25 12:00 Koniec PRE Dynamo Kyiv
    1 : 2
    2017-01-29 14:30 Koniec CLF Ludogorets Razgrad
    0 : 2
    2016-12-11 17:30 Koniec PRE Stal Kamianske
    2 : 0
    2016-12-08 18:00 Koniec UEF Manchester United
    0 : 2
    2017-04-20 19:05 Koniec UEF RSC Anderlecht 2 : 1
    2017-04-16 15:00 Koniec PRE Chelsea 2 : 0
    2017-04-13 19:05 Koniec UEF RSC Anderlecht 1 : 1
    2017-04-09 12:30 Koniec PRE Sunderland AFC 3 : 0
    2017-04-04 19:00 Koniec PRE Everton FC 1 : 1
    2017-04-01 14:00 Koniec PRE West Bromwich Albion 0 : 0
    2017-03-19 12:00 Koniec PRE FC Middlesbrough 3 : 1
    2017-03-16 20:05 Koniec UEF Rostov 1 : 0
    2017-03-13 19:45 Koniec FA Chelsea 0 : 1
    2017-03-09 18:00 Koniec UEF Rostov 1 : 1

    Statystyki drużyn

    ZORYA LUHANSK MANCHESTER UNITED
    DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
    3 3 6 rozegrane 3 3 6
    0 0 0 wygrane 3 1 4
    2 0 2 remisy 0 0 0
    1 3 4 porażki 0 2 2
    2 0 2 bramki zdobyte 9 3 12
    4 4 8 bramki stracone 1 3 4
    0.67 0.00 0.33 śr. bramek zdob. 3.00 1.00 2.00

    Statystyki strzelców

    ZORYA LUHANSK
    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Forster Rafael 1
    2 Grechyshkin Dmytro 1
    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Ibrahimovic Zlatan 5
    2 Mkhitaryan Henrikh 5
    3 Rooney Wayne 2
    4 Pogba Paul 2
    5 Lingard Jesse 2

    OPINIE I KOMENTARZE

    ZAKOŃCZONY
    ZORIA ŁUGAŃSK
    ZORIA ŁUGAŃSK
    0 : 2
    (0:0)
    Rozwiń szczegóły

    Piłka nożna - Liga Europy

    Grupa A - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
    2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
    3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
    4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
    Europa League Play Off
    Grupa B - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
    2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
    3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
    4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa C - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
    2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
    3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
    4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
    Europa League Play Off
    Grupa D - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
    2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
    3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
    4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
    Europa League Play Off
    Grupa E - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
    2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
    3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
    4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
    Europa League Play Off
    Grupa F - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
    2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
    3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
    4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa G - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
    2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
    3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
    4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
    Europa League Play Off
    Grupa H - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
    2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
    3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
    4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
    Europa League Play Off
    Grupa I - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
    2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
    3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
    4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa J - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
    2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
    3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
    4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
    Europa League Play Off
    Grupa K - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
    2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
    3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
    4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa L - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
    2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
    3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
    4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
    Europa League Play Off

    Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

    Group Stage
    Drużyna Bramki
    1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
    2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
    3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
    4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
    5 Džeko Edin AS Roma 5
    6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
    7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
    8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
    9 Bailey Leon KRC Genk 4
    10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
    11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
    12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
    13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
    14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
    15 Guidetti John Celta de Vigo 3
    16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
    17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
    18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
    19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
    20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
    21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
    22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
    23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3