Zenit Sankt Petersburg - Maccabi Tel Awiw na żywo

Data:24.11.2016, godz. 16:00 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Petrovskij
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Zenit Sankt Petersburg
Maccabi Tel Awiw
razem głosów:
Mecz pomiędzy Zenit Sankt Petersburg a Maccabi Tel Awiw odbędzie się 24.11.2016 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Petrovskij. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale FOX Sports 3, Arena Sport 1, eir Sport 1, Sport 2, Sport TV1, Match TV Game. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, beIN Sports Connect Australia, NTV+ Sport Online, beIN SPORTS CONNECT Canada, TeleClub Sport Live, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Cały świat NTV+ Sport Online ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Argentyna FOX Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia eir Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Izrael Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja Match TV Game ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-11-24 16:00 Koniec UEF Zenit St Petersburg 2 : 0 Maccabi Tel Aviv
2016-09-15 17:00 Koniec UEF Maccabi Tel Aviv 3 : 4 Zenit St Petersburg

Ostatnie mecze

2017-01-14 13:00 Koniec CLF Eintr. Frankfurt
0 : 0
2016-12-08 18:00 Koniec UEF AZ Alkmaar
2 : 3
2016-12-03 16:00 Koniec PRE Rostov
0 : 0
2016-11-30 16:30 Koniec PRE Ufa
2 : 0
2016-11-27 16:00 Koniec PRE Krasnodar
1 : 2
2016-11-24 16:00 Koniec UEF Maccabi Tel Aviv
2 : 0
2016-11-20 16:30 Koniec PRE Krylia Sovetov
3 : 1
2016-11-06 14:00 Koniec PRE Terek Grozny
1 : 2
2016-11-03 18:00 Koniec UEF Dundalk
2 : 1
2016-10-30 14:00 Koniec PRE Tom Tomsk
1 : 0
2017-01-11 18:00 Koniec LIG Hapoel Ra'anana 4 : 1
2017-01-07 16:30 Koniec STA Hapoel Bnei Lod 3 : 0
2017-01-02 19:00 Koniec LIG Beitar Jerusalem 0 : 1
2016-12-24 16:15 Koniec LIG FC Ashdod 1 : 0
2016-12-17 14:00 Koniec LIG Hapoel Kfar Saba 1 : 1
2016-12-11 18:15 Koniec LIG Hapoel Haifa 4 : 2
2016-12-08 18:00 Koniec UEF Dundalk 2 : 1
2016-12-03 16:15 Koniec LIG Hapoel Ashkelon 0 : 0
2016-11-30 19:00 Koniec TOT Hapoel Kiryat Shmona 0 : 1
2016-11-27 18:45 Koniec LIG Bnei Yehuda 0 : 1

Statystyki drużyn

ZENIT ST PETERSBURG MACCABI TEL AVIV
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
3 2 5 wygrane 1 1 2
0 0 0 remisy 1 0 1
0 1 1 porażki 1 2 3
9 8 17 bramki zdobyte 5 2 7
1 7 8 bramki stracone 5 4 9
3.00 2.67 2.83 śr. bramek zdob. 1.67 0.67 1.17

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 De Paula Giuliano 6
2 Kokorin Aleksandr 4
3 Shatov Oleg 1
4 da Silveira Mauricio 1
5 Djordjevic Luka 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Medunjanin Haris 2
2 Micha Dor 1
3 Kjartansson Vidar 1
4 Scarione Ezequiel 1
5 Golasa Eyal 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce 6 4 1 1 8:6 13
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
3 Feyenoord 6 2 1 3 3:7 7
4 Zorya Luhansk 6 0 2 4 2:8 2
Europa League Play Off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nicosia 6 4 0 2 8:6 12
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
3 BSC Young Boys 6 2 2 2 7:4 8
4 Astana 6 1 2 3 5:11 5
Europa League Play Off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
3 Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
4 Gabala 6 0 0 6 5:14 0
Europa League Play Off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
4 Dundalk 6 1 1 4 5:8 4
Europa League Play Off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Roma 6 3 3 0 16:7 12
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3 Viktoria Plzen 6 1 3 2 7:10 6
4 Austria Wien 6 1 2 3 11:14 5
Europa League Play Off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
3 Rapid Wien 6 1 3 2 7:8 6
4 Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
Europa League Play Off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AFC Ajax 6 4 2 0 11:6 14
2 Celta Vigo 6 2 3 1 10:7 9
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
4 Panathinaikos 6 0 1 5 3:13 1
Europa League Play Off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Shakhtar Donetsk 6 6 0 0 21:5 18
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
Europa League Play Off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
2 Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
3 RB Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
Europa League Play Off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
2 PAOK 6 3 1 2 7:6 10
3 Qarabag Agdam 6 2 1 3 7:12 7
4 Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
Europa League Play Off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praha 6 4 0 2 8:6 12
2 Hapoel Be'er Sheva 6 2 2 2 6:6 8
3 Southampton 6 2 2 2 6:4 8
4 Inter 6 2 0 4 7:11 6
Europa League Play Off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor 6 3 1 2 10:7 10
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
3 Steaua Bucuresti 6 1 3 2 5:7 6
4 Zurich 6 1 3 2 5:7 6
Europa League Play Off
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Group Stage
Drużyna Bramki
1 De Paula Giuliano Zenit St Petersburg 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
3 Hoarau Guillaume BSC Young Boys 5
4 Teodorczyk Lukasz RSC Anderlecht 5
5 Džeko Edin Roma 5
6 Babacar Khouma Fiorentina 4
7 Kalinić Nikola Fiorentina 4
8 Kokorin Aleksandr Zenit St Petersburg 4
9 Bailey Leon KRC Genk 4
10 Barcellos Taison Shakhtar Donetsk 4
11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor 3
14 Guidetti John Celta Vigo 3
15 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
16 Ramos Joao Natailton Krasnodar 3
17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
18 Smolov Fyodor Krasnodar 3
19 Holzhauser Raphael Austria Wien 3
20 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
22 Ferreyra Facundo Shakhtar Donetsk 3
23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3