WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Zenit Sankt Petersburg - Dundalk FC na żywo

Data:03.11.2016, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Petrovskij
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Zenit Sankt Petersburg
Dundalk FC
razem głosów:
Mecz pomiędzy Zenit Sankt Petersburg a Dundalk FC odbędzie się 03.11.2016 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Petrovskij . Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale BT Sport ESPN, eir Sport 1, TSN1, Sport TV4, Match TV Game, Match TV Football 1, ESPN3. Transmisja w internecie dostępna jest na: ESPN Play Argentina, beIN Sports Connect Australia, Sky Go Deutschland, Klik SPORT, NTV+ Sport Online, beIN SPORTS Connect S.P., TeleClub Sport Live, Watch ESPN. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Argentyna ESPN Play Argentina ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Cały świat NTV+ Sport Online ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Watch ESPN

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Anglia BT Sport ESPN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia BT Sport ESPN
eir Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada TSN1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja Match TV Game ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Match TV Football 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA ESPN3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-11-03 18:00 Koniec UEF Zenit St Petersburg 2 : 1 Dundalk FC
2016-10-20 19:05 Koniec UEF Dundalk FC 1 : 2 Zenit St Petersburg

Ostatnie mecze

2017-03-19 16:30 Koniec PRE Arsenal Tula
2 : 0
2017-03-12 08:30 Koniec PRE Amkar Perm
0 : 1
2017-03-04 13:30 Koniec PRE CSKA Moskwa
0 : 0
2017-02-23 18:00 Koniec UEF RSC Anderlecht
3 : 1
2017-02-16 20:05 Koniec UEF RSC Anderlecht
0 : 2
2017-02-03 17:00 Koniec CLF Sparta Praga
0 : 2
2017-02-01 15:30 Koniec CLF Odds Ballklubb
1 : 1
2017-01-28 17:00 Koniec CLF Legia Warszawa
2 : 0
2017-01-27 17:30 Koniec CLF Valerenga
1 : 0
2017-01-16 13:00 Koniec CLF Changchun Yatai
5 : 2
DUNDALK FC
2017-03-18 19:00 Koniec PRE St Patrick's 3 : 0
2017-03-13 19:45 Koniec PRE Derry City 1 : 3
2017-03-10 19:45 Koniec PRE Limerick 1 : 0
2017-03-04 19:45 Koniec PRE Sligo Rovers 4 : 0
2017-02-24 20:00 Koniec PRE Shamrock Rovers 2 : 1
2017-02-17 19:45 Koniec FAI Cork City 0 : 3
2017-02-14 19:45 Koniec CLF Longford Town 2 : 0
2017-02-09 20:00 Koniec OTH St. Patrick`s CYFC 4 : 2
2017-01-30 19:45 Koniec CLF Glenavon 1 : 0
2016-12-08 18:00 Koniec UEF Maccabi Tel Aviv 1 : 2

Statystyki drużyn

ZENIT ST PETERSBURG DUNDALK FC
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
3 2 5 wygrane 1 0 1
0 0 0 remisy 0 1 1
0 1 1 porażki 2 2 4
9 8 17 bramki zdobyte 2 3 5
1 7 8 bramki stracone 3 5 8
3.00 2.67 2.83 śr. bramek zdob. 0.67 1.00 0.83

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 De Paula Giuliano 8
2 Kokorin Aleksandr 4
3 Shatov Oleg 1
4 da Silveira Mauricio 1
5 Dzyuba Artem 1
DUNDALK FC
Lp. Strzelcy Bramki
1 Kilduff Ciaran 2
2 Horgan Daryl 1
3 Benson Robbie 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
:
(:)
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
Europa League Play Off
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
Europa League Play Off
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
Europa League Play Off
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
Europa League Play Off
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
Europa League Play Off
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
Europa League Play Off
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
Europa League Play Off
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
Europa League Play Off
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
Europa League Play Off
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
Europa League Play Off
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
Europa League Play Off
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
Europa League Play Off
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
5 Džeko Edin AS Roma 5
6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
9 Bailey Leon KRC Genk 4
10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
15 Guidetti John Celta de Vigo 3
16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3