WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Zenit Sankt Petersburg - Anderlecht Bruksela na żywo

Data:23.02.2017, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Petrovskiy
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    KOMU KIBICUJESZ?
    Zenit Sankt Petersburg
    Anderlecht Bruksela
    razem głosów:
    Mecz pomiędzy Zenit Sankt Petersburg a Anderlecht Bruksela odbędzie się 23.02.2017 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Petrovskiy. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 3 Digitalb, ESPN2 Argentina, Foxtel Play, Idman TV, Club RTL, Canvas, ESPN no Brasil, bTV Action, Cytavision Sports 2, beIN Sports 2, OTE Sport 7, Fox Sports 2, BT Sport Extra, TSN2, Canal+ Sport 2, Sport TV2, Match TV Game, ESPN3, Sky Calcio 2, Sky Calcio 5. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, BT Sport Extra, Klik SPORT, Dplay Denmark, beIN SPORTS Connect S.P., Sky Go Deutschland. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Zenit Sankt Petersburg - Anderlecht Bruksela - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Anglia BT Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Bośnia i Hercegowina Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Dania Dplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Macedonia Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Niemcy Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Zenit Sankt Petersburg - Anderlecht Bruksela - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Albania SuperSport 3 Digitalb ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Argentyna ESPN2 Argentina ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Australia Foxtel Play ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Azerbejdżan Idman TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Belgia Club RTL ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Canvas ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Brazylia ESPN no Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Bułgaria bTV Action ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Cypr Cytavision Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Francja beIN Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Grecja OTE Sport 7 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Holandia Fox Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Irlandia BT Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Kanada TSN2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Polska Canal+ Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Portugalia Sport TV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Rosja Match TV Game ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Turcja Idman TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    USA ESPN3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Włochy Sky Calcio 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Sky Calcio 5 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    OPINIE I KOMENTARZE

    Piłka nożna - Liga Europy

    Grupa A - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
    2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
    3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
    4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
    Europa League Play Off
    Grupa B - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
    2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
    3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
    4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa C - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
    2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
    3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
    4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
    Europa League Play Off
    Grupa D - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
    2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
    3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
    4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
    Europa League Play Off
    Grupa E - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
    2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
    3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
    4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
    Europa League Play Off
    Grupa F - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
    2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
    3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
    4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa G - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
    2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
    3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
    4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
    Europa League Play Off
    Grupa H - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
    2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
    3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
    4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
    Europa League Play Off
    Grupa I - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
    2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
    3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
    4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa J - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
    2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
    3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
    4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
    Europa League Play Off
    Grupa K - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
    2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
    3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
    4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa L - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
    2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
    3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
    4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
    Europa League Play Off

    Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

    Group Stage
    Drużyna Bramki
    1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
    2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
    3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
    4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
    5 Džeko Edin AS Roma 5
    6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
    7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
    8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
    9 Bailey Leon KRC Genk 4
    10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
    11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
    12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
    13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
    14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
    15 Guidetti John Celta de Vigo 3
    16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
    17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
    18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
    19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
    20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
    21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
    22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
    23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3