Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec na żywo

Data:04.03.2016, godz. 17:00 GMT
Miejsce spotkania: Suwałki
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: I liga

KOMU KIBICUJESZ?

Wigry Suwałki
Zagłębie Sosnowiec
razem głosów:
Mecz pomiędzy Wigry Suwałki a Zagłębie Sosnowiec odbędzie się 04.03.2016 o godzinie 16:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Suwałki. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: I liga, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Polsat Sport Extra. Brak informacji o transmisji w internecie z tego spotkania. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Brak informacji o transmisji ONLINE

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-03-04 17:00 Koniec I L Wigry Suwałki 0 : 2 Zagłębie Sosnowiec
2015-08-15 16:30 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec 2 : 3 Wigry Suwałki

Ostatnie mecze

2016-09-24 17:00 Koniec I L Górnik Zabrze
0 : 0
2016-09-20 18:30 Koniec PUC Górnik Zabrze
2 : 0
2016-09-17 16:00 Koniec I L Sandecja Nowy Sącz
1 : 2
2016-09-11 15:30 Koniec I L MKP Pogoń Siedlce
1 : 4
2016-09-03 16:00 Koniec I L GKS Tychy
1 : 2
2016-08-28 15:00 Koniec I L Stal Mielec
6 : 0
2016-08-24 16:00 Koniec I L Miedź Legnica
1 : 0
2016-08-19 17:47 Koniec I L Wisła Puławy
3 : 2
2016-08-12 18:30 Koniec I L TS Podbeskidzie
1 : 1
2016-08-09 17:47 Koniec PUC Bruk-Bet Nieciecza
2 : 1
2016-09-24 16:30 Koniec I L Olimpia Grudziądz 3 : 5
2016-09-16 16:00 Koniec I L TS Podbeskidzie 5 : 4
2016-09-10 16:00 Koniec I L MKS Kluczbork 4 : 0
2016-09-03 17:00 Koniec I L Znicz Pruszków 4 : 1
2016-08-27 15:30 Koniec I L Górnik Zabrze 2 : 1
2016-08-24 15:30 Koniec I L GKS Gieksa Katowice 0 : 0
2016-08-21 16:00 Koniec I L Sandecja Nowy Sącz 2 : 0
2016-08-14 17:45 Koniec I L Stomil Olsztyn 0 : 0
2016-08-09 15:30 Koniec PUC Wisła Kraków 3 : 4
2016-08-06 16:30 Koniec I L MKP Pogoń Siedlce 1 : 0

Statystyki drużyn

WIGRY SUWAŁKI ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
17 17 34 rozegrane 17 17 34
4 8 12 wygrane 10 6 16
4 5 9 remisy 1 3 4
9 4 13 porażki 6 8 14
20 21 41 bramki zdobyte 25 28 53
21 14 35 bramki stracone 16 37 53
1.18 1.24 1.21 śr. bramek zdob. 1.47 1.65 1.56

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Kamil Adamek 11
2 Łukasz Moneta 3
3 Łukasz Hanzel 3
4 B. Kalinkowski 3
5 Tomasz Jarzębowski 2
Lp. Strzelcy Bramki
1 Michal Fidziukiewicz 12
2 Jakub Arak 8
3 Sebastian Dudek 5
4 Martin Pribula 5
5 Łukasz Matusiak 3
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - I liga
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Zagłębie Sosnowiec 10 6 3 1 23:13 21
2 Chojniczanka 10 5 4 1 19:14 19
3 Sandecja Nowy Sącz 10 5 2 3 14:10 17
4 Wigry Suwałki 10 5 2 3 17:12 17
5 GKS Gieksa Katowice 9 4 4 1 12:6 16
6 TS Podbeskidzie 10 4 2 4 12:10 14
7 Miedź Legnica 10 3 5 2 9:7 14
8 Stomil Olsztyn 10 4 4 2 17:8 13
9 MKP Pogoń Siedlce 10 4 1 5 10:11 13
10 Górnik Zabrze 10 3 3 4 11:11 12
11 Drutex Bytovia Bytów 9 3 3 3 9:9 12
12 Chrobry Głogów 10 3 3 4 13:17 12
13 Olimpia Grudziądz 10 3 2 5 14:16 11
14 GKS Tychy 10 2 5 3 10:15 11
15 Wisła Puławy 10 2 4 4 14:16 10
16 MKS Kluczbork 9 1 5 3 11:17 8
17 Znicz Pruszków 10 1 3 6 6:16 6
18 Stal Mielec 9 0 5 4 6:19 5
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
Strzelcy Piłka nożna - I liga
Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki
1 Sylwester Patejuk Wisła Puławy 7
2 Jakub Biskup Chojniczanka 5
3 Kamil Adamek Wigry Suwałki 5
4 Petteri Forsell Miedź Legnica 4
5 Róbert Demjan TS Podbeskidzie 4
6 Sebastian Dudek Zagłębie Sosnowiec 4
7 Marcin Kaczmarek Olimpia Grudziądz 4
8 Grzegorz Goncerz GKS Gieksa Katowice 4
9 Jakub Świerczok GKS Tychy 3
10 Robert Bartczak Zagłębie Sosnowiec 3
11 Łukasz Wróbel Drutex Bytovia Bytów 3
12 Karol Angielski Olimpia Grudziądz 3
13 Rafał Kujawa Stomil Olsztyn 3
14 Łukasz Matusiak Zagłębie Sosnowiec 3
15 Damian Kądzior Wigry Suwałki 3
16 Andrzej Rybski Chojniczanka 3
17 Bartosz Kwiecień Chrobry Głogów 3
18 Rafał Niziołek MKS Kluczbork 3
19 Tomasz Podgórski TS Podbeskidzie 3
20 Bartlomiej Niedziela Chojniczanka 3
21 Tomasz Foszmańczyk GKS Gieksa Katowice 3
22 Igor Angulo Alboniga Górnik Zabrze 3
23 Roman Gergel Górnik Zabrze 3
24 Kamil Słaby Sandecja Nowy Sącz 3