GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec na żywo

Data:24.08.2016, godz. 15:30 GMT
Miejsce spotkania: Stadion ul. Bukowa
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: I liga

KOMU KIBICUJESZ?

GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec
razem głosów:
Mecz pomiędzy GKS Katowice a Zagłębie Sosnowiec odbędzie się 24.08.2016 o godzinie 13:30 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion ul. Bukowa. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: I liga, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Polsat Sport. Transmisja w internecie dostępna jest na: Ipla.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Polska Ipla.tv

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-08-24 15:30 Koniec I L GKS Gieksa Katowice 0 : 0 Zagłębie Sosnowiec
2015-11-29 11:45 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 GKS Gieksa Katowice
2015-08-08 16:00 Koniec I L GKS Gieksa Katowice 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
2015-07-01 09:00 Koniec CLF GKS Gieksa Katowice 1 : 2 Zagłębie Sosnowiec
2014-07-16 15:00 Koniec CLF Zagłębie Sosnowiec 2 : 3 GKS Gieksa Katowice

Ostatnie mecze

2016-09-25 16:00 Koniec I L Stal Mielec
1 : 0
2016-09-17 16:00 Koniec I L Miedź Legnica
2 : 2
2016-09-09 17:00 Koniec I L Wisła Puławy
2 : 1
2016-09-02 16:00 Koniec I L TS Podbeskidzie
2 : 0
2016-08-27 16:00 Koniec I L Znicz Pruszków
2 : 0
2016-08-24 15:30 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec
0 : 0
2016-08-20 17:45 Koniec I L Stomil Olsztyn
1 : 1
2016-08-13 16:00 Koniec I L Chojniczanka
1 : 1
2016-08-07 16:00 Koniec I L Chrobry Głogów
2 : 0
2016-07-30 16:00 Koniec I L Wigry Suwałki
0 : 1
2016-09-24 16:30 Koniec I L Olimpia Grudziądz 3 : 5
2016-09-16 16:00 Koniec I L TS Podbeskidzie 5 : 4
2016-09-10 16:00 Koniec I L MKS Kluczbork 4 : 0
2016-09-03 17:00 Koniec I L Znicz Pruszków 4 : 1
2016-08-27 15:30 Koniec I L Górnik Zabrze 2 : 1
2016-08-24 15:30 Koniec I L GKS Gieksa Katowice 0 : 0
2016-08-21 16:00 Koniec I L Sandecja Nowy Sącz 2 : 0
2016-08-14 17:45 Koniec I L Stomil Olsztyn 0 : 0
2016-08-09 15:30 Koniec PUC Wisła Kraków 3 : 4
2016-08-06 16:30 Koniec I L MKP Pogoń Siedlce 1 : 0

Statystyki drużyn

GKS GIEKSA KATOWICE ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
6 4 10 rozegrane 5 5 10
3 2 5 wygrane 4 2 6
2 2 4 remisy 0 3 3
1 0 1 porażki 1 0 1
6 7 13 bramki zdobyte 12 11 23
3 3 6 bramki stracone 6 7 13
1.00 1.75 1.30 śr. bramek zdob. 2.40 2.20 2.30

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Grzegorz Goncerz 5
2 Tomasz Foszmańczyk 3
3 Oliver Práznovský 1
4 Eryk Sobków 1
5 Łukasz Zejdler 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Sebastian Dudek 5
2 Martin Pribula 4
3 Robert Bartczak 3
4 Łukasz Matusiak 3
5 Vamara Sanogo 2
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - I liga
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Zagłębie Sosnowiec 10 6 3 1 23:13 21
2 GKS Gieksa Katowice 10 5 4 1 13:6 19
3 Chojniczanka 10 5 4 1 19:14 19
4 Sandecja Nowy Sącz 10 5 2 3 14:10 17
5 Wigry Suwałki 10 5 2 3 17:12 17
6 TS Podbeskidzie 11 4 3 4 13:11 15
7 Drutex Bytovia Bytów 10 4 3 3 11:9 15
8 Miedź Legnica 11 3 6 2 10:8 15
9 Stomil Olsztyn 10 4 4 2 17:8 13
10 MKP Pogoń Siedlce 10 4 1 5 10:11 13
11 Górnik Zabrze 10 3 3 4 11:11 12
12 Chrobry Głogów 10 3 3 4 13:17 12
13 Olimpia Grudziądz 10 3 2 5 14:16 11
14 GKS Tychy 10 2 5 3 10:15 11
15 Wisła Puławy 10 2 4 4 14:16 10
16 MKS Kluczbork 10 1 5 4 11:19 8
17 Znicz Pruszków 10 1 3 6 6:16 6
18 Stal Mielec 10 0 5 5 6:20 5
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
Strzelcy Piłka nożna - I liga
Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki
1 Sylwester Patejuk Wisła Puławy 7
2 Marcin Kaczmarek Olimpia Grudziądz 6
3 Rafał Kujawa Stomil Olsztyn 5
4 Jakub Biskup Chojniczanka 5
5 Kamil Adamek Wigry Suwałki 5
6 Sebastian Dudek Zagłębie Sosnowiec 5
7 Grzegorz Goncerz GKS Gieksa Katowice 5
8 Petteri Forsell Miedź Legnica 4
9 Karol Angielski Olimpia Grudziądz 4
10 Róbert Demjan TS Podbeskidzie 4
11 Martin Pribula Zagłębie Sosnowiec 4
12 Jakub Świerczok GKS Tychy 3
13 Robert Bartczak Zagłębie Sosnowiec 3
14 Łukasz Wróbel Drutex Bytovia Bytów 3
15 Jakub Serafin Drutex Bytovia Bytów 3
16 Łukasz Matusiak Zagłębie Sosnowiec 3
17 Damian Kądzior Wigry Suwałki 3
18 Tsubasa Nishi Stomil Olsztyn 3
19 Bartosz Kwiecień Chrobry Głogów 3
20 Andrzej Rybski Chojniczanka 3
21 Rafał Niziołek MKS Kluczbork 3
22 Tomasz Podgórski TS Podbeskidzie 3
23 Bartlomiej Niedziela Chojniczanka 3
24 Tomasz Foszmańczyk GKS Gieksa Katowice 3
25 Igor Angulo Alboniga Górnik Zabrze 3
26 Roman Gergel Górnik Zabrze 3
27 Kamil Słaby Sandecja Nowy Sącz 3