Zagłębie Lubin - PFC Slavia Sofia na żywo

Data:07.07.2016, godz. 16:00 GMT
Miejsce spotkania: Lubin
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Zagłębie Lubin
PFC Slavia Sofia
razem głosów:
Mecz pomiędzy Zagłębie Lubin a PFC Slavia Sofia odbędzie się 07.07.2016 o godzinie 14:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Lubin. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale LAOLA1.TV. Transmisja w internecie dostępna jest na: LAOLA1.TV, LAOLA1.TV. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Austria LAOLA1.TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy LAOLA1.TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria LAOLA1.TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Gruzja LAOLA1.TV
Rosja LAOLA1.TV
Szwajcaria LAOLA1.TV

Bezpośrednie mecze

2016-07-07 16:00 Koniec UEF KGHM Zagłębie Lubin 3 : 0 Slavia Sofia
2016-06-30 16:30 Koniec UEF Slavia Sofia 1 : 0 KGHM Zagłębie Lubin
2016-02-04 13:00 Koniec CLF Slavia Sofia 1 : 2 KGHM Zagłębie Lubin

Ostatnie mecze

2016-09-24 18:30 Koniec EKS Cracovia
1 : 1
2016-09-18 16:00 Koniec EKS Legia Warszawa
3 : 2
2016-09-09 18:30 Koniec EKS Wisła Płock
1 : 2
2016-08-27 18:30 Koniec EKS Arka Gdynia
1 : 1
2016-08-21 13:30 Koniec EKS Górnik Łęczna
0 : 0
2016-08-14 13:30 Koniec EKS GKS Piast Gliwice
0 : 0
2016-08-10 17:00 Koniec PUC Drutex Bytovia Bytów
0 : 1
2016-08-07 13:30 Koniec EKS Pogoń Szczecin
1 : 1
2016-08-04 17:15 Koniec UEF SonderjyskE
1 : 1
2016-07-31 13:30 Koniec EKS Bruk-Bet Nieciecza
2 : 0
2016-09-25 18:15 Koniec PAR Cherno More Varna 0 : 0
2016-09-21 16:00 Koniec BUL Litex Lovech 0 : 2
2016-09-17 18:15 Koniec PAR Ludogorets Razgrad 1 : 3
2016-09-10 16:00 Koniec PAR Lokomotiv Plovdiv 5 : 2
2016-08-26 16:00 Koniec PAR Montana 2 : 1
2016-08-21 18:15 Koniec PAR Levski Sofia 0 : 4
2016-08-15 17:00 Koniec PAR Botev Plovdiv 2 : 3
2016-08-07 18:15 Koniec PAR Beroe Stara Zagora 1 : 2
2016-07-29 18:15 Koniec PAR CSKA Sofia 0 : 2
2016-07-13 07:45 Koniec CLF Pirin Blagoevgrad 1 : 1

Statystyki drużyn

KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN SLAVIA SOFIA
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce 2 1 1 0 2:1 4
2 Feyenoord 2 1 0 1 1:1 3
3 Manchester United 2 1 0 1 1:1 3
4 Zorya Luhansk 2 0 1 1 1:2 1
Europa League playoff
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nicosia 2 2 0 0 3:1 6
2 Olympiakos Pireus 2 1 0 1 1:1 3
3 Astana 2 0 1 1 1:2 1
4 BSC Young Boys 2 0 1 1 0:1 1
Europa League playoff
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Mainz 05 2 1 1 0 4:3 4
2 RSC Anderlecht 2 1 1 0 4:2 4
3 Saint-Etienne 2 0 2 0 2:2 2
4 Gabala 2 0 0 2 3:6 0
Europa League playoff
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 2 2 0 0 9:3 6
2 Dundalk 2 1 1 0 2:1 4
3 AZ Alkmaar 2 0 1 1 1:6 1
4 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 3:5 0
Europa League playoff
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Austria Wien 2 1 1 0 3:2 4
2 Roma 2 1 1 0 5:1 4
3 Viktoria Plzen 2 0 2 0 1:1 2
4 Astra Giurgiu 2 0 0 2 2:7 0
Europa League playoff
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 2 1 0 1 5:4 3
2 Sassuolo 2 1 0 1 4:3 3
3 Rapid Wien 2 1 0 1 3:3 3
4 Athletic Bilbao 2 1 0 1 1:3 3
Europa League playoff
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AFC Ajax 2 2 0 0 3:1 6
2 Celta Vigo 2 1 1 0 3:1 4
3 Standard Liege 2 0 1 1 1:2 1
4 Panathinaikos 2 0 0 2 1:4 0
Europa League playoff
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Shakhtar Donetsk 2 2 0 0 3:0 6
2 KAA Gent 2 1 1 0 3:1 4
3 Sporting Braga 2 0 1 1 1:3 1
4 Konyaspor 2 0 0 2 0:3 0
Europa League playoff
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Krasnodar 2 2 0 0 6:2 6
2 Schalke 04 2 2 0 0 4:1 6
3 OGC Nice 2 0 0 2 2:6 0
4 RB Salzburg 2 0 0 2 1:4 0
Europa League playoff
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fiorentina 2 1 1 0 5:1 4
2 PAOK 2 1 1 0 2:1 4
3 Qarabag Agdam 2 0 1 1 3:7 1
4 Slovan Liberec 2 0 1 1 3:4 1
Europa League playoff
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Be'er Sheva 2 1 1 0 2:0 4
2 Southampton 2 1 1 0 3:0 4
3 Sparta Praha 2 1 0 1 3:4 3
4 Inter 2 0 0 2 1:5 0
Europa League playoff
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Villarreal CF 2 1 1 0 3:2 4
2 Zurich 2 1 0 1 3:3 3
3 Osmanlispor 2 1 0 1 3:2 3
4 Steaua Bucuresti 2 0 1 1 1:3 1
Europa League playoff
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 Haris Medunjanin Maccabi Tel Aviv 2
2 Charlie Austin Southampton 2
3 Leon Bailey KRC Genk 2
4 Milan Baroš Slovan Liberec 1
5 Diego Perotti Roma 1
6 Igor De Camargo APOEL Nicosia 1
7 Bertrand Traoré AFC Ajax 1
8 Jan Sykora Slovan Liberec 1
9 Giuliano Zenit St Petersburg 1
10 Nemanja Maksimović Astana 1
11 Marcus Berg Panathinaikos 1
12 Rashad Sadygov Qarabag Agdam 1
13 Maurício Zenit St Petersburg 1
14 Stijn Wuytens AZ Alkmaar 1
15 Jairo Riedewald AFC Ajax 1
16 Miguel Marcos Qarabag Agdam 1
17 Luka Đorđević Zenit St Petersburg 1
18 Ciaran Kilduff Dundalk 1
19 Danijel Miličević KAA Gent 1
20 Stefan Schwab Rapid Wien 1
21 Aleksandr Kokorin Zenit St Petersburg 1
22 T. Vilhena Feyenoord 1
23 Andre Almeida Pinto Sporting Braga 1
24 Joelinton Rapid Wien 1
25 Abdul Baba Rahman Schalke 04 1
26 Vidar Kjartansson Maccabi Tel Aviv 1
27 Jay Rodriguez Southampton 1
28 Cheick Diabaté Osmanlispor 1
29 Gregoire Defrel Sassuolo 1
30 Bagaliy Dabo Gabala 1
31 Joãozinho Krasnodar 1
32 Aminu Umar Osmanlispor 1
33 Matteo Politano Sassuolo 1
34 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 1
35 Alexandre Pato Villarreal CF 1
36 Lirola Kosok Pol Sassuolo 1
37 Diego Capel Trinidad RSC Anderlecht 1
38 Jonathan Dos Santos Villarreal CF 1
39 Dmytro Grechyshkin Zorya Luhansk 1
40 Alexander Grünwald Austria Wien 1
41 Armando Sadiku Zurich 1
42 Simon Thorup Kjær Fenerbahce 1
43 Raphael Holzhauser Austria Wien 1
44 Mathieu Dossevi Standard Liege 1
45 Robert Berič Saint-Etienne 1
46 Denis Alibec Astra Giurgiu 1
47 Giuseppe Rossi Celta Vigo 1
48 Niko Bungert Mainz 05 1
49 Kevin Friesenbichler Austria Wien 1
50 Facundo Ferreyra Shakhtar Donetsk 1
51 E. Cambiasso Olympiakos Pireus 1
52 Cristian Săpunaru Astra Giurgiu 1
53 Maor Bar Buzaglo Hapoel Be'er Sheva 1
54 Marek Bakoš Viktoria Plzen 1
55 Vinicius APOEL Nicosia 1
56 Miguel Vitor Hapoel Be'er Sheva 1