WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

US Sassuolo - Rapid Wiedeń na żywo

Data:03.11.2016, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Stadio Città del Tricolore
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

US Sassuolo
Rapid Wiedeń
razem głosów:
Mecz pomiędzy US Sassuolo a Rapid Wiedeń odbędzie się 03.11.2016 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadio Città del Tricolore. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Sky Sport 1/HD, Puls 4, beIN Sports MAX 6, nSport+ , Sky Sports 1 Switzerland, Sky Calcio 2, Sky Sport 3 HD Italia. Transmisja w internecie dostępna jest na: FOX Play Latin America, beIN Sports Connect Australia, Sky Go Deutschland, Puls 4, Klik SPORT, beIN SPORTS Connect S.P., TeleClub Sport Live, Sky Go Deutschland , Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Argentyna FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Puls 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Austria Sky Sport 1/HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Puls 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja beIN Sports MAX 6 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy Sky Sport 1/HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska nSport+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria Sky Sports 1 Switzerland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy Sky Calcio 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Sky Sport 3 HD Italia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-11-03 18:00 Koniec UEF US Sassuolo 2 : 2 Rapid Wiedeń
2016-10-20 19:05 Koniec UEF Rapid Wiedeń 1 : 1 US Sassuolo

Ostatnie mecze

2017-02-19 14:00 Koniec SER Udinese Calcio
2 : 1
2017-02-12 14:00 Koniec SER Chievo Werona
1 : 3
2017-02-05 14:00 Koniec SER Genoa CFC
1 : 0
2017-01-29 14:00 Koniec SER Juventus Turyn
0 : 2
2017-01-22 14:00 Koniec SER Pescara Calcio
3 : 1
2017-01-18 16:30 Koniec COP Cesena
1 : 2
2017-01-15 14:00 Koniec SER US Palermo
4 : 1
2017-01-08 14:00 Koniec SER Torino FC
0 : 0
2016-12-22 19:45 Koniec SER Cagliari Calcio
3 : 4
2016-12-18 11:30 Koniec SER Inter Mediolan
0 : 1
2017-02-25 15:00 Koniec BUN Wolfsberger AC 1 : 2
2017-02-18 17:30 Koniec BUN Admira 0 : 0
2017-02-12 15:30 Koniec BUN Austria Wiedeń 1 : 1
2017-02-04 14:00 Koniec CLF Schwechat 4 : 0
2017-01-28 14:00 Koniec CLF Piast Gliwice 2 : 1
2017-01-25 14:00 Koniec CLF Ferencvaros 1 : 0
2017-01-21 13:00 Koniec CLF Wiener Neustadt 1 : 2
2017-01-18 16:00 Koniec CLF Traiskirchen 7 : 1
2017-01-14 14:00 Koniec CLF Gersthofer SV 11 : 0
2016-12-18 15:30 Koniec BUN Rheindorf Altach 1 : 3

Statystyki drużyn

US SASSUOLO RAPID WIEDEŃ
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
1 0 1 wygrane 1 0 1
1 1 2 remisy 2 1 3
1 2 3 porażki 0 2 2
5 4 9 bramki zdobyte 5 2 7
4 7 11 bramki stracone 4 4 8
1.67 1.33 1.50 śr. bramek zdob. 1.67 0.67 1.17

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Gregoire Defrel 2
2 Politano Matteo 2
3 Pellegrini Lorenzo 1
4 Lirola Kosok Pol 1
5 Ragusa Antonino 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Apolinario Joelinton 2
2 Schwab Stefan 1
3 Schaub Louis 1
4 Jelic Matej 1
5 Kvilitaia Giorgi 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
Europa League Play Off
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
Europa League Play Off
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
Europa League Play Off
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
Europa League Play Off
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
Europa League Play Off
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
Europa League Play Off
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
Europa League Play Off
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
Europa League Play Off
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
Europa League Play Off
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
Europa League Play Off
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
Europa League Play Off
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
Europa League Play Off
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
5 Džeko Edin AS Roma 5
6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
9 Bailey Leon KRC Genk 4
10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
15 Guidetti John Celta de Vigo 3
16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3