River Plate - The Strongest na żywo

Data:06.04.2016, godz. 22:30 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Monumental
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?

River Plate
The Strongest
razem głosów:
Mecz pomiędzy River Plate a The Strongest odbędzie się 06.04.2016 o godzinie 20:30 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estadio Monumental. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Fox Deportes. Transmisja w internecie dostępna jest na: Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
USA Fox Deportes ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-04-06 22:30 Koniec COP River Plate 6 : 0 The Strongest
2016-03-16 22:30 Koniec COP The Strongest 1 : 1 River Plate

Ostatnie mecze

2016-12-04 23:10 Koniec PRI Independiente
0 : 1
2016-12-02 00:10 Koniec ARG Gimnasia La Plata
2 : 0
2016-11-27 20:00 Koniec PRI Huracan
1 : 0
2016-11-20 23:00 Koniec PRI Newell's Old Boys
0 : 1
2016-11-05 19:00 Koniec PRI Estudiantes La Plata
1 : 1
2016-10-30 23:00 Koniec PRI Arsenal Sarandí
2 : 2
2016-10-28 00:10 Koniec ARG Unión Santa Fe
3 : 0
2016-10-22 23:00 Koniec PRI Atlético Rafaela
1 : 0
2016-10-16 23:00 Koniec PRI Patronato Paraná
1 : 2
2016-10-01 23:00 Koniec PRI Vélez Sarsfield
3 : 0
2016-12-04 21:15 Koniec LIG Real Potosi 2 : 0
2016-12-01 19:00 Koniec LIG Guabira 3 : 0
2016-11-26 21:15 Koniec LIG Sports Boys Warnes 3 : 0
2016-11-24 00:45 Koniec LIG Blooming 0 : 0
2016-11-20 21:15 Koniec LIG Jorge Wilstermann 1 : 0
2016-11-02 19:00 Koniec LIG Universitario Sucre 1 : 1
2016-10-30 21:15 Koniec LIG Bolívar 1 : 1
2016-10-27 00:00 Koniec LIG Blooming 3 : 0
2016-10-23 21:15 Koniec LIG San José 1 : 0
2016-10-21 00:30 Koniec LIG Oriente Petrolero 2 : 0

Statystyki drużyn

RIVER PLATE THE STRONGEST
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Iván Alonso 3
2 Andrés D`Alessandro 3
3 Ignacio Fernández 2
4 C. Mayada 2
5 Lucas Alario 2
Lp. Strzelcy Bramki
1 E. Cristaldo 2
2 Matías Alonso 2
3 Alejandro Chumacero 1
4 Pablo Escobar 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Copa Libertadores
Grupa 1 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 River Plate 6 3 2 1 17:7 11
2 Sao Paulo-SP 6 2 3 1 11:5 9
3 The Strongest 6 2 2 2 6:11 8
4 Trujillanos 6 1 1 4 7:18 4
Next Round
Grupa 2 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosario Central 6 3 2 1 13:8 11
2 Nacional (URU) 6 2 3 1 6:6 9
3 Palmeiras-SP 6 2 2 2 12:8 8
4 River Plate (URU) 6 0 3 3 6:15 3
Next Round
Grupa 3 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Boca Juniors 6 3 3 0 11:4 12
2 Racing Club 6 2 3 1 11:7 9
3 Bolívar 6 1 3 2 10:10 6
4 Deportivo Cali 6 0 3 3 7:18 3
Next Round
Grupa 4 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Atletico Nacional 6 5 1 0 12:0 16
2 Huracan 6 2 2 2 7:7 8
3 Penarol 6 1 2 3 5:11 5
4 Sporting Cristal 6 1 1 4 9:15 4
Next Round
Grupa 5 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Atlético Mineiro-MG 6 4 1 1 12:4 13
2 Indep. del Valle 6 3 2 1 7:4 11
3 Colo Colo 6 2 3 1 4:5 9
4 FBC Melgar 6 0 0 6 2:12 0
Next Round
Grupa 6 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Toluca 6 4 1 1 9:5 13
2 Grêmio-RS 6 3 2 1 10:6 11
3 San Lorenzo 6 0 4 2 5:8 4
4 LDU Quito 6 1 1 4 7:12 4
Next Round
Grupa 7 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 UNAM Pumas 6 5 0 1 17:8 15
2 Deportivo Tachira 6 3 0 3 6:11 9
3 Olimpia Asuncion 6 2 1 3 12:12 7
4 Emelec 6 1 1 4 10:14 4
Next Round
Grupa 8 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Corinthians-SP 6 4 1 1 13:4 13
2 Cerro Porteno 6 3 1 2 6:7 10
3 Indep. Santa Fe 6 2 2 2 6:4 8
4 Cobresal 6 1 0 5 4:14 3
Next Round
Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 Jonathan Calleri Sao Paulo-SP 7
2 Ismael Sosa UNAM Pumas 5
3 Junior Sornoza Indep. del Valle 4
4 Marco Ruben Rosario Central 4
5 Juan Arce Bolívar 4
6 Ramón Ábila Huracan 4
7 Gabriel de Jesus Palmeiras-SP 4
8 Esteban Paredes Colo Colo 4
9 Michael Santos River Plate (URU) 3
10 Roger Martínez Racing Club 3
11 Fernando Uribe Toluca 3
12 Agustín Allione Palmeiras-SP 3
13 Alejandro Donatti Rosario Central 3
14 Gerardo Alcoba UNAM Pumas 3
15 Marlos Moreno Atletico Nacional 3
16 Iván Alonso River Plate 3
17 Santiago Silva Sporting Cristal 3
18 Alberto Rodríguez Sporting Cristal 3
19 Nicolás López Nacional (URU) 3
20 Enrique Triverio Toluca 3
21 Andrés D`Alessandro River Plate 3
22 Lucas Pratto Atlético Mineiro-MG 3
23 Carlos Tévez Boca Juniors 3
24 Lisandro López Racing Club 3