WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sporting Braga - FC Sion na żywo

Data:24.02.2016, godz. 17:00 GMT
Miejsce spotkania: Estádio Municipal de Braga
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    KOMU KIBICUJESZ?
    Sporting Braga
    FC Sion
    razem głosów:
    Mecz pomiędzy Sporting Braga a FC Sion odbędzie się 24.02.2016 o godzinie 16:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estádio Municipal de Braga. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SRF zwei, Sport TV1, Sky Calcio 1. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Sporting Braga - FC Sion - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    Anglia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Sporting Braga - FC Sion - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Austria SRF zwei ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Niemcy SRF zwei ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Portugalia Sport TV1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Szwajcaria SRF zwei ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Włochy Sky Calcio 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Bezpośrednie mecze

    2016-02-24 17:00 Koniec UEF Sporting Braga 2 : 2 Sion
    2016-02-18 20:05 Koniec UEF Sion 1 : 2 Sporting Braga

    Ostatnie mecze

    2017-04-15 19:30 Koniec PRI FC Porto
    1 : 1
    2017-04-07 19:30 Koniec PRI Feirense
    1 : 0
    2017-04-02 19:15 Koniec PRI Marítimo
    3 : 3
    2017-03-18 16:00 Koniec PRI Belenenses
    2 : 1
    2017-03-11 18:15 Koniec PRI Chaves
    0 : 0
    2017-03-04 16:00 Koniec PRI Arouca
    3 : 1
    2017-02-26 18:00 Koniec PRI Vitoria Setúbal
    1 : 1
    2017-02-19 20:15 Koniec PRI Benfica
    0 : 1
    2017-02-12 20:15 Koniec PRI Boavista FC
    1 : 1
    2017-02-06 21:00 Koniec PRI Estoril
    1 : 1
    2017-04-15 15:45 Koniec SUP Vaduz 1 : 0
    2017-04-09 11:45 Koniec SUP Lugano 2 : 4
    2017-04-05 18:45 Koniec SCH Luzern 0 : 0
    2017-04-01 15:45 Koniec SUP Thun 2 : 1
    2017-03-18 16:45 Koniec SUP Luzern 0 : 0
    2017-03-12 15:00 Koniec SUP FC Basel 0 : 1
    2017-03-05 12:45 Koniec SUP St. Gallen 1 : 2
    2017-03-02 18:00 Koniec SCH Kriens 5 : 1
    2017-02-26 12:45 Koniec SUP Lausanne-Sport 1 : 0
    2017-02-19 15:00 Koniec SUP Grasshopper 1 : 0

    Statystyki drużyn

    SPORTING BRAGA SION
    DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
    3 3 6 rozegrane 3 3 6
    3 1 4 wygrane 1 1 2
    0 1 1 remisy 2 1 3
    0 1 1 porażki 0 1 1
    6 1 7 bramki zdobyte 3 2 5
    3 1 4 bramki stracone 2 3 5
    2.00 0.33 1.17 śr. bramek zdob. 1.00 0.67 0.83

    Statystyki strzelców

    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Silva Rafa 3
    2 Hassan Ahmed 3
    3 Stojiljkovic Nikola 3
    4 Eduardo Wilson 2
    5 Josue 2
    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Konaté Moussa 3
    2 Gekas Theofanis 2
    3 Lacroix Léo 1
    4 Assifuah Ebenezer 1

    OPINIE I KOMENTARZE

    ZAKOŃCZONY
    2 : 2
    (1:2)
    Rozwiń szczegóły

    Piłka nożna - Liga Europy

    Grupa A - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
    2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
    3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
    4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
    Europa League Play Off
    Grupa B - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
    2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
    3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
    4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa C - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
    2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
    3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
    4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
    Europa League Play Off
    Grupa D - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
    2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
    3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
    4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
    Europa League Play Off
    Grupa E - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
    2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
    3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
    4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
    Europa League Play Off
    Grupa F - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
    2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
    3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
    4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa G - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
    2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
    3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
    4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
    Europa League Play Off
    Grupa H - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
    2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
    3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
    4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
    Europa League Play Off
    Grupa I - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
    2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
    3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
    4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa J - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
    2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
    3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
    4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
    Europa League Play Off
    Grupa K - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
    2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
    3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
    4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa L - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
    2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
    3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
    4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
    Europa League Play Off

    Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

    Group Stage
    Drużyna Bramki
    1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
    2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
    3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
    4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
    5 Džeko Edin AS Roma 5
    6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
    7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
    8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
    9 Bailey Leon KRC Genk 4
    10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
    11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
    12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
    13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
    14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
    15 Guidetti John Celta de Vigo 3
    16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
    17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
    18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
    19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
    20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
    21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
    22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
    23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3