Sparta Praga - Villarreal CF na żywo

Data:14.04.2016, godz. 19:05 GMT
Miejsce spotkania: Generali Arena
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Sparta Praga
Villarreal CF
razem głosów:
Mecz pomiędzy Sparta Praga a Villarreal CF odbędzie się 14.04.2016 o godzinie 17:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Generali Arena. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Sky Sport 1/HD, Sport TV3. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, beIN SPORTS Connect S.P., TeleClub Sport Live, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria TeleClub Sport Live
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Austria Sky Sport 1/HD
Portugalia Sport TV3
KOMENTARZE
0
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Feyenoord 1 1 0 0 1:0 3
2 Fenerbahce 1 0 1 0 1:1 1
3 Zorya Luhansk 1 0 1 0 1:1 1
4 Manchester United 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nicosia 1 1 0 0 2:1 3
2 Olympiakos Pireus 1 1 0 0 1:0 3
3 Astana 1 0 0 1 1:2 0
4 BSC Young Boys 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 RSC Anderlecht 1 1 0 0 3:1 3
2 Mainz 05 1 0 1 0 1:1 1
3 Saint-Etienne 1 0 1 0 1:1 1
4 Gabala 1 0 0 1 1:3 0
Europa League playoff
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 1 1 0 0 4:3 3
2 AZ Alkmaar 1 0 1 0 1:1 1
3 Dundalk 1 0 1 0 1:1 1
4 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 1 3:4 0
Europa League playoff
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Austria Wien 1 1 0 0 3:2 3
2 Roma 1 0 1 0 1:1 1
3 Viktoria Plzen 1 0 1 0 1:1 1
4 Astra Giurgiu 1 0 0 1 2:3 0
Europa League playoff
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rapid Wien 1 1 0 0 3:2 3
2 Sassuolo 1 1 0 0 3:0 3
3 Athletic Bilbao 1 0 0 1 0:3 0
4 KRC Genk 1 0 0 1 2:3 0
Europa League playoff
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AFC Ajax 1 1 0 0 2:1 3
2 Celta Vigo 1 0 1 0 1:1 1
3 Standard Liege 1 0 1 0 1:1 1
4 Panathinaikos 1 0 0 1 1:2 0
Europa League playoff
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Shakhtar Donetsk 1 1 0 0 1:0 3
2 KAA Gent 1 0 1 0 1:1 1
3 Sporting Braga 1 0 1 0 1:1 1
4 Konyaspor 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Krasnodar 1 1 0 0 1:0 3
2 Schalke 04 1 1 0 0 1:0 3
3 OGC Nice 1 0 0 1 0:1 0
4 RB Salzburg 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fiorentina 1 0 1 0 0:0 1
2 PAOK 1 0 1 0 0:0 1
3 Qarabag Agdam 1 0 1 0 2:2 1
4 Slovan Liberec 1 0 1 0 2:2 1
Europa League playoff
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Be'er Sheva 1 1 0 0 2:0 3
2 Southampton 1 1 0 0 3:0 3
3 Inter 1 0 0 1 0:2 0
4 Sparta Praha 1 0 0 1 0:3 0
Europa League playoff
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor 1 1 0 0 2:0 3
2 Villarreal CF 1 1 0 0 2:1 3
3 Steaua Bucuresti 1 0 0 1 0:2 0
4 Zurich 1 0 0 1 1:2 0
Europa League playoff
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 Haris Medunjanin Maccabi Tel Aviv 2
2 Charlie Austin Southampton 2
3 Leon Bailey KRC Genk 2
4 Milan Baroš Slovan Liberec 1
5 Diego Perotti Roma 1
6 Igor De Camargo APOEL Nicosia 1
7 Bertrand Traoré AFC Ajax 1
8 Jan Sykora Slovan Liberec 1
9 Giuliano Zenit St Petersburg 1
10 Nemanja Maksimović Astana 1
11 Marcus Berg Panathinaikos 1
12 Rashad Sadygov Qarabag Agdam 1
13 Maurício Zenit St Petersburg 1
14 Stijn Wuytens AZ Alkmaar 1
15 Jairo Riedewald AFC Ajax 1
16 Miguel Marcos Qarabag Agdam 1
17 Luka Đorđević Zenit St Petersburg 1
18 Ciaran Kilduff Dundalk 1
19 Danijel Miličević KAA Gent 1
20 Stefan Schwab Rapid Wien 1
21 Aleksandr Kokorin Zenit St Petersburg 1
22 T. Vilhena Feyenoord 1
23 Andre Almeida Pinto Sporting Braga 1
24 Joelinton Rapid Wien 1
25 Abdul Baba Rahman Schalke 04 1
26 Vidar Kjartansson Maccabi Tel Aviv 1
27 Jay Rodriguez Southampton 1
28 Cheick Diabaté Osmanlispor 1
29 Gregoire Defrel Sassuolo 1
30 Bagaliy Dabo Gabala 1
31 Joãozinho Krasnodar 1
32 Aminu Umar Osmanlispor 1
33 Matteo Politano Sassuolo 1
34 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 1
35 Alexandre Pato Villarreal CF 1
36 Lirola Kosok Pol Sassuolo 1
37 Diego Capel Trinidad RSC Anderlecht 1
38 Jonathan Dos Santos Villarreal CF 1
39 Dmytro Grechyshkin Zorya Luhansk 1
40 Alexander Grünwald Austria Wien 1
41 Armando Sadiku Zurich 1
42 Simon Thorup Kjær Fenerbahce 1
43 Raphael Holzhauser Austria Wien 1
44 Mathieu Dossevi Standard Liege 1
45 Robert Berič Saint-Etienne 1
46 Denis Alibec Astra Giurgiu 1
47 Giuseppe Rossi Celta Vigo 1
48 Niko Bungert Mainz 05 1
49 Kevin Friesenbichler Austria Wien 1
50 Facundo Ferreyra Shakhtar Donetsk 1
51 E. Cambiasso Olympiakos Pireus 1
52 Cristian Săpunaru Astra Giurgiu 1
53 Maor Bar Buzaglo Hapoel Be'er Sheva 1
54 Marek Bakoš Viktoria Plzen 1
55 Vinicius APOEL Nicosia 1
56 Miguel Vitor Hapoel Be'er Sheva 1