Southampton - Sparta Praga na żywo

Data:15.09.2016, godz. 19:05 GMT
Miejsce spotkania: St Mary’s Stadium
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Southampton
Sparta Praga
razem głosów:
Mecz pomiędzy Southampton a Sparta Praga odbędzie się 15.09.2016 o godzinie 17:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie St Mary’s Stadium. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale BT Sport 2 , ESPN no Brasil, ČT Sport, 6'eren, beIN Sports MAX 6, eir Sport 1, TVP Sport, Match TV Football 1, RTS 1. Transmisja w internecie dostępna jest na: Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Anglia BT Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia ESPN no Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czechy ČT Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania 6'eren ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja beIN Sports MAX 6 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia eir Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska TVP Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja Match TV Football 1
Serbia RTS 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-09-15 19:05 Koniec UEF Southampton 3 : 0 Sparta Praha

Ostatnie mecze

2016-09-25 15:00 Koniec PRE West Ham United
3 : 0
2016-09-21 18:45 Koniec EFL Crystal Palace
2 : 0
2016-09-18 13:15 Koniec PRE Swansea City
1 : 0
2016-09-15 19:05 Koniec UEF Sparta Praha
3 : 0
2016-09-10 14:00 Koniec PRE Arsenal
1 : 2
2016-08-27 14:00 Koniec PRE Sunderland
1 : 1
2016-08-19 19:00 Koniec PRE Manchester United
0 : 2
2016-08-13 14:00 Koniec PRE Watford
1 : 1
2016-08-07 14:00 Koniec CLF Athletic Bilbao
1 : 0
2016-08-03 18:45 Koniec CLF Espanyol
1 : 1
SPARTA PRAHA
2016-09-25 13:30 Koniec SYN Slavia Praha 0 : 2
2016-09-19 15:00 Koniec SYN Fastav Zlín 1 : 1
2016-09-15 19:05 Koniec UEF Southampton 0 : 3
2016-09-10 13:00 Koniec SYN Mladá Boleslav 2 : 2
2016-08-28 15:00 Koniec SYN Dukla Praha 2 : 0
2016-08-25 18:00 Koniec UEF SonderjyskE 3 : 2
2016-08-21 17:30 Koniec SYN Jablonec 3 : 0
2016-08-18 16:15 Koniec UEF SonderjyskE 0 : 0
2016-08-13 18:00 Koniec SYN Bohemians 1905 2 : 0
2016-08-07 17:00 Koniec SYN Teplice 0 : 0

Statystyki drużyn

SOUTHAMPTON SPARTA PRAHA
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
1 0 1 rozegrane 0 1 1
1 0 1 wygrane 0 0 0
0 0 0 remisy 0 0 0
0 0 0 porażki 0 1 1
3 0 3 bramki zdobyte 0 0 0
0 0 0 bramki stracone 0 3 3
3.00 0.00 3.00 śr. bramek zdob. 0.00 0.00 0.00

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Charlie Austin 2
2 Jay Rodriguez 1
SPARTA PRAHA
Lp. Strzelcy Bramki
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
3 : 0
(2:0)
SPARTA PRAHA
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Feyenoord 1 1 0 0 1:0 3
2 Fenerbahce 1 0 1 0 1:1 1
3 Zorya Luhansk 1 0 1 0 1:1 1
4 Manchester United 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nicosia 1 1 0 0 2:1 3
2 Olympiakos Pireus 1 1 0 0 1:0 3
3 Astana 1 0 0 1 1:2 0
4 BSC Young Boys 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 RSC Anderlecht 1 1 0 0 3:1 3
2 Mainz 05 1 0 1 0 1:1 1
3 Saint-Etienne 1 0 1 0 1:1 1
4 Gabala 1 0 0 1 1:3 0
Europa League playoff
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 1 1 0 0 4:3 3
2 AZ Alkmaar 1 0 1 0 1:1 1
3 Dundalk 1 0 1 0 1:1 1
4 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 1 3:4 0
Europa League playoff
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Austria Wien 1 1 0 0 3:2 3
2 Roma 1 0 1 0 1:1 1
3 Viktoria Plzen 1 0 1 0 1:1 1
4 Astra Giurgiu 1 0 0 1 2:3 0
Europa League playoff
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rapid Wien 1 1 0 0 3:2 3
2 Sassuolo 1 1 0 0 3:0 3
3 Athletic Bilbao 1 0 0 1 0:3 0
4 KRC Genk 1 0 0 1 2:3 0
Europa League playoff
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AFC Ajax 1 1 0 0 2:1 3
2 Celta Vigo 1 0 1 0 1:1 1
3 Standard Liege 1 0 1 0 1:1 1
4 Panathinaikos 1 0 0 1 1:2 0
Europa League playoff
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Shakhtar Donetsk 1 1 0 0 1:0 3
2 KAA Gent 1 0 1 0 1:1 1
3 Sporting Braga 1 0 1 0 1:1 1
4 Konyaspor 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Krasnodar 1 1 0 0 1:0 3
2 Schalke 04 1 1 0 0 1:0 3
3 OGC Nice 1 0 0 1 0:1 0
4 RB Salzburg 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fiorentina 1 0 1 0 0:0 1
2 PAOK 1 0 1 0 0:0 1
3 Qarabag Agdam 1 0 1 0 2:2 1
4 Slovan Liberec 1 0 1 0 2:2 1
Europa League playoff
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Be'er Sheva 1 1 0 0 2:0 3
2 Southampton 1 1 0 0 3:0 3
3 Inter 1 0 0 1 0:2 0
4 Sparta Praha 1 0 0 1 0:3 0
Europa League playoff
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor 1 1 0 0 2:0 3
2 Villarreal CF 1 1 0 0 2:1 3
3 Steaua Bucuresti 1 0 0 1 0:2 0
4 Zurich 1 0 0 1 1:2 0
Europa League playoff
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 Haris Medunjanin Maccabi Tel Aviv 2
2 Charlie Austin Southampton 2
3 Leon Bailey KRC Genk 2
4 Milan Baroš Slovan Liberec 1
5 Diego Perotti Roma 1
6 Igor De Camargo APOEL Nicosia 1
7 Bertrand Traoré AFC Ajax 1
8 Jan Sykora Slovan Liberec 1
9 Giuliano Zenit St Petersburg 1
10 Nemanja Maksimović Astana 1
11 Marcus Berg Panathinaikos 1
12 Rashad Sadygov Qarabag Agdam 1
13 Maurício Zenit St Petersburg 1
14 Stijn Wuytens AZ Alkmaar 1
15 Jairo Riedewald AFC Ajax 1
16 Miguel Marcos Qarabag Agdam 1
17 Luka Đorđević Zenit St Petersburg 1
18 Ciaran Kilduff Dundalk 1
19 Danijel Miličević KAA Gent 1
20 Stefan Schwab Rapid Wien 1
21 Aleksandr Kokorin Zenit St Petersburg 1
22 T. Vilhena Feyenoord 1
23 Andre Almeida Pinto Sporting Braga 1
24 Joelinton Rapid Wien 1
25 Abdul Baba Rahman Schalke 04 1
26 Vidar Kjartansson Maccabi Tel Aviv 1
27 Jay Rodriguez Southampton 1
28 Cheick Diabaté Osmanlispor 1
29 Gregoire Defrel Sassuolo 1
30 Bagaliy Dabo Gabala 1
31 Joãozinho Krasnodar 1
32 Aminu Umar Osmanlispor 1
33 Matteo Politano Sassuolo 1
34 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 1
35 Alexandre Pato Villarreal CF 1
36 Lirola Kosok Pol Sassuolo 1
37 Diego Capel Trinidad RSC Anderlecht 1
38 Jonathan Dos Santos Villarreal CF 1
39 Dmytro Grechyshkin Zorya Luhansk 1
40 Alexander Grünwald Austria Wien 1
41 Armando Sadiku Zurich 1
42 Simon Thorup Kjær Fenerbahce 1
43 Raphael Holzhauser Austria Wien 1
44 Mathieu Dossevi Standard Liege 1
45 Robert Berič Saint-Etienne 1
46 Denis Alibec Astra Giurgiu 1
47 Giuseppe Rossi Celta Vigo 1
48 Niko Bungert Mainz 05 1
49 Kevin Friesenbichler Austria Wien 1
50 Facundo Ferreyra Shakhtar Donetsk 1
51 E. Cambiasso Olympiakos Pireus 1
52 Cristian Săpunaru Astra Giurgiu 1
53 Maor Bar Buzaglo Hapoel Be'er Sheva 1
54 Marek Bakoš Viktoria Plzen 1
55 Vinicius APOEL Nicosia 1
56 Miguel Vitor Hapoel Be'er Sheva 1