WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SønderjyskE - Zagłębie Lubin na żywo

Data:04.08.2016, godz. 17:15 GMT
Miejsce spotkania: Polman Stadion
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    KOMU KIBICUJESZ?
    SønderjyskE
    Zagłębie Lubin
    razem głosów:
    Mecz pomiędzy SønderjyskE a Zagłębie Lubin odbędzie się 04.08.2016 o godzinie 15:15 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Polman Stadion. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Viaplay Denmark, TVP Sport. Brak informacji o transmisji w internecie z tego spotkania. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    SønderjyskE - Zagłębie Lubin - TRANSMISJE ONLINE

    Brak informacji o transmisji ONLINE

    SønderjyskE - Zagłębie Lubin - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Dania Viaplay Denmark
    Polska TVP Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Bezpośrednie mecze

    2016-08-04 17:15 Koniec UEF SonderjyskE 1 : 1 KGHM Zaglebie Lubin
    2016-07-28 17:00 Koniec UEF KGHM Zaglebie Lubin 1 : 2 SonderjyskE

    Ostatnie mecze

    SONDERJYSKE
    2017-05-28 14:00 Koniec SUP FC Kobenhavn
    0 : 2
    2017-05-21 16:00 Koniec SUP Brondby IF
    3 : 0
    2017-05-16 16:00 Koniec SUP Nordsjælland
    1 : 4
    2017-05-12 12:00 Koniec SUP Midtjylland
    5 : 2
    2017-05-07 11:00 Koniec SUP Lyngby
    0 : 2
    2017-04-30 16:00 Koniec SUP Brondby IF
    1 : 1
    2017-04-21 18:15 Koniec SUP Lyngby
    1 : 2
    2017-04-14 13:30 Koniec SUP Nordsjælland
    1 : 4
    2017-04-09 11:00 Koniec SUP Midtjylland
    1 : 3
    2017-04-03 17:00 Koniec SUP FC Kobenhavn
    1 : 2
    2017-05-27 16:00 Koniec EKS Gornik Leczna 3 : 1
    2017-05-20 13:30 Koniec EKS Wisla Plock 2 : 1
    2017-05-16 18:30 Koniec EKS Slask Wroclaw 2 : 0
    2017-05-12 16:00 Koniec EKS Piast Gliwice 3 : 1
    2017-05-05 16:00 Koniec EKS Ruch Chorzow 1 : 1
    2017-05-01 16:00 Koniec EKS Cracovia 2 : 2
    2017-04-22 16:00 Koniec EKS Slask Wroclaw 1 : 1
    2017-04-17 16:00 Koniec EKS Wisla Krakow 0 : 1
    2017-04-07 18:30 Koniec EKS Jagiellonia 3 : 4
    2017-04-02 16:00 Koniec EKS Lechia Gdansk 0 : 1

    Statystyki drużyn

    SONDERJYSKE KGHM ZAGLEBIE LUBIN
    DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
    - - - rozegrane - - -
    - - - wygrane - - -
    - - - remisy - - -
    - - - porażki - - -
    - - - bramki zdobyte - - -
    - - - bramki stracone - - -
    - - - śr. bramek zdob. - - -

    OPINIE I KOMENTARZE

    ZAKOŃCZONY
    SONDERJYSKE
    SONDERJYSKE
    1 : 1
    (0:1)
    Rozwiń szczegóły

    Piłka nożna - Liga Europy

    Grupa A - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
    2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
    3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
    4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
    Europa League Play Off
    Grupa B - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
    2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
    3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
    4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa C - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
    2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
    3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
    4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
    Europa League Play Off
    Grupa D - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
    2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
    3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
    4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
    Europa League Play Off
    Grupa E - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
    2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
    3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
    4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
    Europa League Play Off
    Grupa F - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
    2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
    3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
    4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa G - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
    2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
    3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
    4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
    Europa League Play Off
    Grupa H - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
    2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
    3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
    4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
    Europa League Play Off
    Grupa I - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
    2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
    3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
    4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa J - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
    2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
    3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
    4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
    Europa League Play Off
    Grupa K - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
    2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
    3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
    4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa L - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
    2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
    3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
    4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
    Europa League Play Off

    Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

    Group Stage
    Drużyna Bramki MP
    1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6 6
    2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6 5
    3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5 4
    4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5 6
    5 Džeko Edin AS Roma 5 5
    6 Bailey Leon KRC Genk 4 6
    7 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4 6
    8 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4 6
    9 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4 5
    10 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4 6
    11 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3 6
    12 Guidetti John Celta de Vigo 3 5
    13 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3 4
    14 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3 5
    15 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3 5
    16 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3 6
    17 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3 6
    18 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3 6
    19 Belfodil Ishak Standard Liege 3 5
    20 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3 5
    21 Milicevic Danijel KAA Gent 3 6
    22 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3 6
    23 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3 6