Liverpool FC - Sevilla FC na żywo

Data:18.05.2016, godz. 18:30 GMT
Miejsce spotkania: St. Jakob-Park
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Liverpool FC
Sevilla FC
razem głosów:
Mecz pomiędzy Liverpool FC a Sevilla FC odbędzie się 18.05.2016 o godzinie 16:30 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie St. Jakob-Park. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale BT Sport Europe, ESPN2 Argentina, SuperSport 3 Africa, ESPN Cono Norte, TSN4, ESPN Mexico, TVP 2, Canal+, ESPN Dos Venezuela. Transmisja w internecie dostępna jest na: LFCTV GO, BT Sport Live Streaming, beIN Sports Connect Australia, beIN SPORTS Connect S.P., Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia LFCTV GO
BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Anglia BT Sport Europe ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna ESPN2 Argentina ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Burundi SuperSport 3 Africa
Chile ESPN Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada TSN4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Meksyk ESPN Mexico ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska TVP 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Canal+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj ESPN Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela ESPN Dos Venezuela ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zimbabwe SuperSport 3 Africa
KOMENTARZE
0
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce 2 1 1 0 2:1 4
2 Feyenoord 2 1 0 1 1:1 3
3 Manchester United 2 1 0 1 1:1 3
4 Zorya Luhansk 2 0 1 1 1:2 1
Europa League playoff
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nicosia 2 2 0 0 3:1 6
2 Olympiakos Pireus 2 1 0 1 1:1 3
3 Astana 2 0 1 1 1:2 1
4 BSC Young Boys 2 0 1 1 0:1 1
Europa League playoff
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Mainz 05 2 1 1 0 4:3 4
2 RSC Anderlecht 2 1 1 0 4:2 4
3 Saint-Etienne 2 0 2 0 2:2 2
4 Gabala 2 0 0 2 3:6 0
Europa League playoff
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 2 2 0 0 9:3 6
2 Dundalk 2 1 1 0 2:1 4
3 AZ Alkmaar 2 0 1 1 1:6 1
4 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 3:5 0
Europa League playoff
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Austria Wien 2 1 1 0 3:2 4
2 Roma 2 1 1 0 5:1 4
3 Viktoria Plzen 2 0 2 0 1:1 2
4 Astra Giurgiu 2 0 0 2 2:7 0
Europa League playoff
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 2 1 0 1 5:4 3
2 Sassuolo 2 1 0 1 4:3 3
3 Rapid Wien 2 1 0 1 3:3 3
4 Athletic Bilbao 2 1 0 1 1:3 3
Europa League playoff
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AFC Ajax 2 2 0 0 3:1 6
2 Celta Vigo 2 1 1 0 3:1 4
3 Standard Liege 2 0 1 1 1:2 1
4 Panathinaikos 2 0 0 2 1:4 0
Europa League playoff
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Shakhtar Donetsk 2 2 0 0 3:0 6
2 KAA Gent 2 1 1 0 3:1 4
3 Sporting Braga 2 0 1 1 1:3 1
4 Konyaspor 2 0 0 2 0:3 0
Europa League playoff
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Krasnodar 2 2 0 0 6:2 6
2 Schalke 04 2 2 0 0 4:1 6
3 OGC Nice 2 0 0 2 2:6 0
4 RB Salzburg 2 0 0 2 1:4 0
Europa League playoff
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fiorentina 2 1 1 0 5:1 4
2 PAOK 2 1 1 0 2:1 4
3 Qarabag Agdam 2 0 1 1 3:7 1
4 Slovan Liberec 2 0 1 1 3:4 1
Europa League playoff
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Be'er Sheva 2 1 1 0 2:0 4
2 Southampton 2 1 1 0 3:0 4
3 Sparta Praha 2 1 0 1 3:4 3
4 Inter 2 0 0 2 1:5 0
Europa League playoff
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Villarreal CF 2 1 1 0 3:2 4
2 Zurich 2 1 0 1 3:3 3
3 Osmanlispor 2 1 0 1 3:2 3
4 Steaua Bucuresti 2 0 1 1 1:3 1
Europa League playoff
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 Aleksandr Kokorin Zenit St Petersburg 3
2 Leon Bailey KRC Genk 3
3 Joãozinho Krasnodar 3
4 Khouma Babacar Fiorentina 2
5 Giuliano Zenit St Petersburg 2
6 Václav Kadlec Sparta Praha 2
7 Mauro Zárate Fiorentina 2
8 Ciaran Kilduff Dundalk 2
9 Haris Medunjanin Maccabi Tel Aviv 2
10 Charlie Austin Southampton 2
11 S. Athanasiadis PAOK 2
12 Matteo Politano Sassuolo 2
13 Ari Krasnodar 2