Sevilla FC - FC Basel na żywo

Data:17.03.2016, godz. 20:05 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Sevilla FC
FC Basel
razem głosów:
Mecz pomiędzy Sevilla FC a FC Basel odbędzie się 17.03.2016 o godzinie 19:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale BT Sport 2 , TVP Sport, SRF zwei, Sky Calcio 3. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS Connect S.P., Sky Go Deutschland , TeleClub Sport Live. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria TeleClub Sport Live

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Anglia BT Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska TVP Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria SRF zwei ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy Sky Calcio 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-03-17 20:05 Koniec UEF Sevilla 3 : 0 Basel
2016-03-10 18:00 Koniec UEF Basel 0 : 0 Sevilla

Ostatnie mecze

2016-09-20 20:00 Koniec PRI Real Betis
1 : 0
2016-09-17 16:30 Koniec PRI Eibar
1 : 1
2016-09-14 18:45 Koniec UEF Juventus
0 : 0
2016-09-10 16:15 Koniec PRI Las Palmas
2 : 1
2016-08-28 20:15 Koniec PRI Villarreal CF
0 : 0
2016-08-20 20:15 Koniec PRI Espanyol
6 : 4
2016-08-17 21:00 Koniec SUP FC Barcelona
0 : 3
2016-08-14 20:00 Koniec SUP FC Barcelona
0 : 2
2016-08-09 18:45 Koniec UEF Real Madrid
2 : 3
2016-08-02 19:00 Koniec CLF Granada CF
2 : 0
2016-09-21 18:30 Koniec SUP Lausanne-Sport 2 : 1
2016-09-18 13:30 Koniec SCH Zug 1 : 0
2016-09-13 18:45 Koniec UEF Ludogorets Razgrad 1 : 1
2016-09-10 18:00 Koniec SUP Grasshopper 3 : 1
2016-08-28 14:00 Koniec SUP Thun 3 : 0
2016-08-20 18:00 Koniec SUP Lugano 4 : 1
2016-08-14 13:30 Koniec SCH Rapperswil-Jona 1 : 0
2016-08-10 18:30 Koniec SUP BSC Young Boys 3 : 0
2016-08-07 11:45 Koniec SUP Luzern 3 : 2
2016-07-31 11:45 Koniec SUP Vaduz 5 : 1

Statystyki drużyn

SEVILLA BASEL
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane 3 3 6
- - - wygrane 1 3 4
- - - remisy 1 0 1
- - - porażki 1 0 1
- - - bramki zdobyte 5 5 10
- - - bramki stracone 4 1 5
- - - śr. bramek zdob. 1.67 1.67 1.67

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Kevin Gameiro 8
2 Llorente 2
3 Coke 2
4 Iborra 1
5 Victor Machin Perez 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Mohamed El Nenny 2
2 Birkir Bjarnason 2
3 Breel Embolo 2
4 Luca Zuffi 2
5 Marc Janko 2
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
3 : 0
(3:0)
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Feyenoord 1 1 0 0 1:0 3
2 Fenerbahce 1 0 1 0 1:1 1
3 Zorya Luhansk 1 0 1 0 1:1 1
4 Manchester United 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nicosia 1 1 0 0 2:1 3
2 Olympiakos Pireus 1 1 0 0 1:0 3
3 Astana 1 0 0 1 1:2 0
4 BSC Young Boys 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 RSC Anderlecht 1 1 0 0 3:1 3
2 Mainz 05 1 0 1 0 1:1 1
3 Saint-Etienne 1 0 1 0 1:1 1
4 Gabala 1 0 0 1 1:3 0
Europa League playoff
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 1 1 0 0 4:3 3
2 AZ Alkmaar 1 0 1 0 1:1 1
3 Dundalk 1 0 1 0 1:1 1
4 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 1 3:4 0
Europa League playoff
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Austria Wien 1 1 0 0 3:2 3
2 Roma 1 0 1 0 1:1 1
3 Viktoria Plzen 1 0 1 0 1:1 1
4 Astra Giurgiu 1 0 0 1 2:3 0
Europa League playoff
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rapid Wien 1 1 0 0 3:2 3
2 Sassuolo 1 1 0 0 3:0 3
3 Athletic Bilbao 1 0 0 1 0:3 0
4 KRC Genk 1 0 0 1 2:3 0
Europa League playoff
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AFC Ajax 1 1 0 0 2:1 3
2 Celta Vigo 1 0 1 0 1:1 1
3 Standard Liege 1 0 1 0 1:1 1
4 Panathinaikos 1 0 0 1 1:2 0
Europa League playoff
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Shakhtar Donetsk 1 1 0 0 1:0 3
2 KAA Gent 1 0 1 0 1:1 1
3 Sporting Braga 1 0 1 0 1:1 1
4 Konyaspor 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Krasnodar 1 1 0 0 1:0 3
2 Schalke 04 1 1 0 0 1:0 3
3 OGC Nice 1 0 0 1 0:1 0
4 RB Salzburg 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fiorentina 1 0 1 0 0:0 1
2 PAOK 1 0 1 0 0:0 1
3 Qarabag Agdam 1 0 1 0 2:2 1
4 Slovan Liberec 1 0 1 0 2:2 1
Europa League playoff
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Be'er Sheva 1 1 0 0 2:0 3
2 Southampton 1 1 0 0 3:0 3
3 Inter 1 0 0 1 0:2 0
4 Sparta Praha 1 0 0 1 0:3 0
Europa League playoff
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor 1 1 0 0 2:0 3
2 Villarreal CF 1 1 0 0 2:1 3
3 Steaua Bucuresti 1 0 0 1 0:2 0
4 Zurich 1 0 0 1 1:2 0
Europa League playoff
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 Haris Medunjanin Maccabi Tel Aviv 2
2 Charlie Austin Southampton 2
3 Leon Bailey KRC Genk 2
4 Milan Baroš Slovan Liberec 1
5 Diego Perotti Roma 1
6 Igor De Camargo APOEL Nicosia 1
7 Bertrand Traoré AFC Ajax 1
8 Jan Sykora Slovan Liberec 1
9 Giuliano Zenit St Petersburg 1
10 Nemanja Maksimović Astana 1
11 Marcus Berg Panathinaikos 1
12 Rashad Sadygov Qarabag Agdam 1
13 Maurício Zenit St Petersburg 1
14 Stijn Wuytens AZ Alkmaar 1
15 Jairo Riedewald AFC Ajax 1
16 Miguel Marcos Qarabag Agdam 1
17 Luka Đorđević Zenit St Petersburg 1
18 Ciaran Kilduff Dundalk 1
19 Danijel Miličević KAA Gent 1
20 Stefan Schwab Rapid Wien 1
21 Aleksandr Kokorin Zenit St Petersburg 1
22 T. Vilhena Feyenoord 1
23 Andre Almeida Pinto Sporting Braga 1
24 Joelinton Rapid Wien 1
25 Abdul Baba Rahman Schalke 04 1
26 Vidar Kjartansson Maccabi Tel Aviv 1
27 Jay Rodriguez Southampton 1
28 Cheick Diabaté Osmanlispor 1
29 Gregoire Defrel Sassuolo 1
30 Bagaliy Dabo Gabala 1
31 Joãozinho Krasnodar 1
32 Aminu Umar Osmanlispor 1
33 Matteo Politano Sassuolo 1
34 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 1
35 Alexandre Pato Villarreal CF 1
36 Lirola Kosok Pol Sassuolo 1
37 Diego Capel Trinidad RSC Anderlecht 1
38 Jonathan Dos Santos Villarreal CF 1
39 Dmytro Grechyshkin Zorya Luhansk 1
40 Alexander Grünwald Austria Wien 1
41 Armando Sadiku Zurich 1
42 Simon Thorup Kjær Fenerbahce 1
43 Raphael Holzhauser Austria Wien 1
44 Mathieu Dossevi Standard Liege 1
45 Robert Berič Saint-Etienne 1
46 Denis Alibec Astra Giurgiu 1
47 Giuseppe Rossi Celta Vigo 1
48 Niko Bungert Mainz 05 1
49 Kevin Friesenbichler Austria Wien 1
50 Facundo Ferreyra Shakhtar Donetsk 1
51 E. Cambiasso Olympiakos Pireus 1
52 Cristian Săpunaru Astra Giurgiu 1
53 Maor Bar Buzaglo Hapoel Be'er Sheva 1
54 Marek Bakoš Viktoria Plzen 1
55 Vinicius APOEL Nicosia 1
56 Miguel Vitor Hapoel Be'er Sheva 1