WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Schalke 04 Gelsenkirchen - Szachtar Donieck na żywo

Data:25.02.2016, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Veltins-Arena
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Schalke 04 Gelsenkirchen
Szachtar Donieck
razem głosów:
Mecz pomiędzy Schalke 04 Gelsenkirchen a Szachtar Donieck odbędzie się 25.02.2016 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Veltins-Arena. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Sky Sport 1/HD. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, beIN SPORTS Connect S.P., Sky Go Deutschland , TeleClub Sport Live. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Schalke 04 Gelsenkirchen - Szachtar Donieck - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Schalke 04 Gelsenkirchen - Szachtar Donieck - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Austria Sky Sport 1/HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2016-02-25 18:00 Koniec UEF FC Schalke 04 0 : 3 Szachtar Donieck
2016-02-18 20:05 Koniec UEF Szachtar Donieck 0 : 0 FC Schalke 04

Ostatnie mecze

2017-08-14 16:30 Koniec DFB BFC Dynamo
2 : 0
2017-08-05 14:00 Koniec CLF Crystal Palace
1 : 1
2017-07-30 15:30 Koniec CLF SD Eibar
1 : 0
2017-07-26 16:00 Koniec CLF Neftci Baku
1 : 0
2017-07-21 11:30 Koniec CLF Inter Mediolan
1 : 1
2017-07-19 12:00 Koniec CLF Beşiktaş Stambuł
3 : 2
2017-07-15 12:05 Koniec CLF Paderborn 07
1 : 0
2017-05-20 13:30 Koniec BUN FC Ingolstadt 04
1 : 1
2017-05-13 13:30 Koniec BUN Hamburger SV
1 : 1
2017-05-07 15:30 Koniec BUN SC Freiburg
0 : 2
2017-08-12 16:30 Koniec PRE Oleksandriya 2 : 1
2017-08-05 16:30 Koniec PRE Illichivets Mariupol 3 : 1
2017-07-29 14:00 Koniec PRE Stal Kamianske 2 : 1
2017-07-22 16:30 Koniec PRE Dynamo Kijów 0 : 1
2017-07-18 16:00 Koniec PRE Vorskla Poltava 3 : 0
2017-07-15 18:00 Koniec SUP Dynamo Kijów 2 : 0
2017-07-07 15:00 Koniec CLF Sporting Charleroi 0 : 2
2017-07-03 14:00 Koniec CLF Odense BK 3 : 2
2017-07-01 14:30 Koniec CLF Bochum 2 : 0
2017-05-31 16:00 Koniec PRE Oleksandriya 1 : 1

Statystyki drużyn

FC SCHALKE 04 SZACHTAR DONIECK
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane - - -
2 2 4 wygrane - - -
1 1 2 remisy - - -
0 0 0 porażki - - -
7 8 15 bramki zdobyte - - -
2 1 3 bramki stracone - - -
2.33 2.67 2.50 śr. bramek zdob. - - -

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 F. Di Santo 5
2 Choupo-Moting M. 3
3 Huntelaar Klaas-Jan 3
4 Sané Leroy 1
5 Max Meyer 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Da Silva Eduardo 3
2 Ferreyra Facundo 2
3 Bonfim Marlos Romero 2
4 Kovalenko Viktor 2
5 Rakitskiy Yaroslav 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Fenerbahçe Stambuł 6 4 1 1 8:6 13 3:6
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12 3:4
3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7 1:7
4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2 0:8
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12 3:6
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8 2:6
3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8 1:4
4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5 2:11
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12 6:5
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11 5:8
3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9 4:10
4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0 1:14
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15 8:8
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8 1:10
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7 2:9
4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4 3:8
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12 5:7
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8 4:10
3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6 2:10
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5 8:14
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12 7:9
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10 1:11
3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6 2:8
4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5 4:11
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14 5:6
2 Celta Vigo 6 2 3 1 10:7 9 5:7
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7 4:6
4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1 2:13
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18 10:5
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8 2:13
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6 3:11
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1 1:12
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15 2:3
2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7 2:8
3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7 4:6
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6 3:11
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13 5:6
2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10 5:6
3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7 2:12
4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4 2:12
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12 2:6
2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8 3:6
3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8 0:4
4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6 4:11
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Osmanlıspor KF 6 3 1 2 10:7 10 4:7
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9 4:8
3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6 1:7
4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6 2:7
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6 5
3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5 4
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5 6
5 Džeko Edin AS Roma 5 5
6 Bailey Leon KRC Genk 4 6
7 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4 6
8 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4 6
9 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4 5
10 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4 6
11 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3 6
12 Guidetti John Celta de Vigo 3 5
13 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3 4
14 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3 5
15 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3 5
16 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3 6
17 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3 6
18 Raul Andrei Rusescu Osmanlıspor KF 3 6
19 Belfodil Ishak Standard Liege 3 5
20 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3 5
21 Milicevic Danijel KAA Gent 3 6
22 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3 6
23 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3 6