WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Schalke 04 Gelsenkirchen - PAOK Saloniki na żywo

Data:22.02.2017, godz. 16:00 GMT
Miejsce spotkania: VELTINS-Arena
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    KOMU KIBICUJESZ?
    Schalke 04 Gelsenkirchen
    PAOK Saloniki
    razem głosów:
    Mecz pomiędzy Schalke 04 Gelsenkirchen a PAOK Saloniki odbędzie się 22.02.2017 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie VELTINS-Arena. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 4 Digitalb, SuperSport 5 Africa, Sky Sport 4/HD, Sky Sport 3/HD, Arena Sport 4, Cytavision Sports 2, OTE Sport 3, BT Sport Extra, Sport TV1, Futbol 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, BT Sport Extra, beIN SPORTS Connect S.P., beIN SPORTS CONNECT Canada, Klik SPORT, Sky Go Deutschland , TeleClub Sport Live, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Schalke 04 Gelsenkirchen - PAOK Saloniki - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Anglia BT Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Macedonia Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Niemcy Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Serbia Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Szwajcaria TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Schalke 04 Gelsenkirchen - PAOK Saloniki - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Albania SuperSport 4 Digitalb ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Angola SuperSport 5 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Austria Sky Sport 4/HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Sky Sport 3/HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Burkina Faso SuperSport 5 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Burundi SuperSport 5 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Chorwacja Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Cypr Cytavision Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Czarnogóra Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Grecja OTE Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Irlandia BT Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Kamerun SuperSport 5 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Niemcy Sky Sport 4/HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Sky Sport 3/HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Portugalia Sport TV1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Ukraina Futbol 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    OPINIE I KOMENTARZE

    Piłka nożna - Liga Europy

    Grupa A - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
    2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
    3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
    4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
    Europa League Play Off
    Grupa B - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
    2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
    3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
    4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa C - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
    2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
    3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
    4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
    Europa League Play Off
    Grupa D - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
    2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
    3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
    4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
    Europa League Play Off
    Grupa E - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
    2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
    3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
    4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
    Europa League Play Off
    Grupa F - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
    2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
    3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
    4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa G - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
    2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
    3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
    4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
    Europa League Play Off
    Grupa H - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
    2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
    3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
    4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
    Europa League Play Off
    Grupa I - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
    2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
    3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
    4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa J - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
    2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
    3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
    4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
    Europa League Play Off
    Grupa K - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
    2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
    3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
    4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa L - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
    2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
    3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
    4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
    Europa League Play Off

    Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

    Group Stage
    Drużyna Bramki
    1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
    2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
    3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
    4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
    5 Džeko Edin AS Roma 5
    6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
    7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
    8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
    9 Bailey Leon KRC Genk 4
    10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
    11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
    12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
    13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
    14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
    15 Guidetti John Celta de Vigo 3
    16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
    17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
    18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
    19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
    20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
    21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
    22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
    23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3