WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Schalke 04 Gelsenkirchen - OGC Nice na żywo

Data:24.11.2016, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: VELTINS-Arena
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Schalke 04 Gelsenkirchen
OGC Nice
razem głosów:
Mecz pomiędzy Schalke 04 Gelsenkirchen a OGC Nice odbędzie się 24.11.2016 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie VELTINS-Arena. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale beIN Sports Arabia 1 HD, Sky Sport 1/HD, beIN Sports 1, TVP Sport, ESPN3, Futbol 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, ESPN Play Argentina, NTV+ Sport Online, Dplay Denmark, TSN GO, TeleClub Sport Live, Sky Go Deutschland , OLL.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna ESPN Play Argentina ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Cały świat NTV+ Sport Online ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Dplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada TSN GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ukraina OLL.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Algieria beIN Sports Arabia 1 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria Sky Sport 1/HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja beIN Sports 1
Monako beIN Sports 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy Sky Sport 1/HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska TVP Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA ESPN3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ukraina Futbol 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-11-24 18:00 Koniec UEF FC Schalke 04 2 : 0 OGC Nice
2016-09-15 19:05 Koniec UEF OGC Nice 0 : 1 FC Schalke 04

Ostatnie mecze

2017-02-16 20:05 Koniec UEF PAOK Saloniki
3 : 0
2017-02-11 17:30 Koniec BUN Hertha Berlin
2 : 0
2017-02-08 17:30 Koniec DFB Sandhausen
4 : 1
2017-02-04 14:30 Koniec BUN Bayern München
1 : 1
2017-01-27 19:30 Koniec BUN Eintracht Frankfurt
0 : 1
2017-01-21 14:30 Koniec BUN FC Ingolstadt 04
1 : 0
2017-01-14 13:00 Koniec CLF Chemnitzer
1 : 2
2017-01-10 16:00 Koniec CLF Oostende
2 : 1
2016-12-20 19:00 Koniec BUN Hamburger SV
1 : 2
2016-12-17 14:30 Koniec BUN SC Freiburg
1 : 1
OGC NICE
2017-02-12 14:00 Koniec LIG Stade Rennes 2 : 2
2017-02-08 18:00 Koniec LIG AS Saint-Etienne 1 : 0
2017-02-04 16:00 Koniec LIG AS Monaco 0 : 3
2017-01-29 14:00 Koniec LIG EA Guingamp 3 : 1
2017-01-20 19:45 Koniec LIG SC Bastia 1 : 1
2017-01-15 14:00 Koniec LIG FC Metz 0 : 0
2017-01-08 13:15 Koniec COU FC Lorient 1 : 2
2016-12-21 19:50 Koniec LIG Girondins Bordeaux 0 : 0
2016-12-18 14:00 Koniec LIG Dijon FCO 2 : 1
2016-12-14 17:45 Koniec COU Girondins Bordeaux 2 : 3

Statystyki drużyn

FC SCHALKE 04 OGC NICE
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
3 2 5 wygrane 1 1 2
0 0 0 remisy 0 0 0
0 1 1 porażki 2 2 4
7 2 9 bramki zdobyte 2 3 5
1 2 3 bramki stracone 4 7 11
2.33 0.67 1.50 śr. bramek zdob. 0.67 1.00 0.83

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Konoplyanka Evgen 2
2 Aogo Dennis 1
3 Burgstaller Guido 1
4 Huntelaar Klaas-Jan 1
5 Abdul Baba Rahman 1
OGC NICE
Lp. Strzelcy Bramki
1 Maxime Le Marchand 1
2 Bosetti Alexy 1
3 Balotelli Mario 1
4 Pléa Alassane 1
5 Cyprien Wylan 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
2 : 0
(1:0)
OGC NICE
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
Europa League Play Off
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
Europa League Play Off
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
Europa League Play Off
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
Europa League Play Off
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
Europa League Play Off
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
Europa League Play Off
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
Europa League Play Off
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
Europa League Play Off
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
Europa League Play Off
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
Europa League Play Off
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
Europa League Play Off
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
Europa League Play Off
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
5 Džeko Edin AS Roma 5
6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
9 Bailey Leon KRC Genk 4
10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
14 Guidetti John Celta de Vigo 3
15 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
19 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
20 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3