WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz na żywo

Data:21.08.2016, godz. 16:00 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Ludowy
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: I liga
KOMU KIBICUJESZ?
Zagłębie Sosnowiec
Sandecja Nowy Sącz
razem głosów:
Mecz pomiędzy Zagłębie Sosnowiec a Sandecja Nowy Sącz odbędzie się 21.08.2016 o godzinie 14:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Ludowy. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: I liga, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Polsat Sport. Transmisja w internecie dostępna jest na: Ipla.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Polska Ipla.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2017-03-11 16:45 Koniec I L Sandecja Nowy Sącz 5 : 0 Zagłębie Sosnowiec
2016-08-21 16:00 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
2016-04-17 10:45 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
2016-01-30 11:00 Koniec CLF Zagłębie Sosnowiec 0 : 2 Sandecja Nowy Sącz
2015-09-19 16:00 Koniec I L Sandecja Nowy Sącz 3 : 3 Zagłębie Sosnowiec

Ostatnie mecze

2017-08-13 18:00 Koniec I L Pogoń Siedlce
1 : 0
2017-08-10 17:00 Koniec PUC Korona Kielce
1 : 2
2017-08-05 15:00 Koniec I L Górnik Łęczna
1 : 2
2017-07-29 13:30 Koniec I L Olimpia Grudziądz
0 : 1
2017-07-22 15:00 Koniec PUC Chełmianka Chełm
3 : 0
2017-07-19 15:00 Koniec CLF GKS 1962 Jastrzębie
2 : 0
2017-07-15 10:00 Koniec CLF ŁKS Łódź
2 : 3
2017-07-07 16:00 Koniec CLF Wisła Kraków
4 : 1
2017-07-05 15:00 Koniec CLF Karviná
1 : 4
2017-07-01 15:00 Koniec CLF Karpaty Lviv
0 : 2
SANDECJA NOWY SĄCZ
2017-08-12 13:30 Koniec EKS Wisła Płock 0 : 1
2017-08-09 17:00 Koniec PUC Miedź Legnica 2 : 1
2017-08-06 13:30 Koniec EKS Jagiellonia 3 : 1
2017-07-29 16:00 Koniec EKS Legia Warszawa 0 : 2
2017-07-26 15:30 Koniec PUC Warta Sieradz 5 : 1
2017-07-21 16:00 Koniec EKS Arka Gdynia 0 : 0
2017-07-16 16:00 Koniec EKS Lech Poznań 0 : 0
2017-07-08 09:00 Koniec CLF Partizan Bardejov 4 : 0
2017-07-04 09:00 Koniec CLF Lechia Gdańsk 2 : 3
2017-07-01 09:00 Koniec CLF Arka Gdynia 2 : 0

Statystyki drużyn

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SANDECJA NOWY SĄCZ
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
17 17 34 rozegrane 17 17 34
9 7 16 wygrane 12 6 18
5 4 9 remisy 4 3 7
3 6 9 porażki 1 8 9
27 26 53 bramki zdobyte 35 15 50
19 25 44 bramki stracone 10 19 29
1.59 1.53 1.56 śr. bramek zdob. 2.06 0.88 1.47

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Pribula Martin 11
2 Nowak Tomasz 7
3 Dudek Sebastian 6
4 Sanogo Vamara 5
5 Fidziukiewicz Michał 4
SANDECJA NOWY SĄCZ
Lp. Strzelcy Bramki
1 Maciej Małkowski 9
2 Słaby Kamil 8
3 Trochim Wojciech 5
4 Dudzic Bartłomiej 5
5 Korzym Maciej 3

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
2 : 0
(2:0)
SANDECJA NOWY SĄCZ
SANDECJA NOWY SĄCZ
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt B
1 Drutex-Bytovia Bytów 3 3 0 0 7:2 9 2:2
2 Chrobry Głogów 3 2 1 0 3:1 7 1:1
3 Odra Opole 3 2 0 1 7:5 6 2:5
4 Puszcza Niepołomice 3 2 0 1 6:4 6 2:4
5 GKS Tychy 3 2 0 1 3:2 6 2:2
6 Stal Mielec 3 2 0 1 2:1 6 0:1
7 Olimpia Grudziądz 3 2 0 1 3:1 6 1:1
8 Chojniczanka 3 2 0 1 4:2 6 1:2
9 Miedź Legnica 3 1 2 0 5:3 5 4:3
10 Raków Częstochowa 3 1 1 1 3:3 4 3:3
11 Górnik Łęczna 3 1 1 1 2:4 4 0:4
12 Zagłębie Sosnowiec 3 1 0 2 2:3 3 1:3
13 Pogoń Siedlce 3 1 0 2 3:4 3 2:4
14 Stomil Olsztyn 3 1 0 2 4:7 3 1:7
15 GKS Katowice 3 0 1 2 3:5 1 1:5
16 Wigry Suwałki 3 0 1 2 1:4 1 0:4
17 Podbeskidzie B-B 3 0 1 2 2:6 1 2:6
18 Ruch Chorzów 3 0 0 3 1:4 -5 1:4
Promotion
Relegation Play-off
Relegation

Strzelcy Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki MP
1 Vojtuš Jakub Miedź Legnica 3 3
2 Embaló Jose Raków Częstochowa 2 3
3 Patryk Szysz Górnik Łęczna 2 3
4 Wodecki Marcin Odra Opole 2 3
5 Domański Maciej Puszcza Niepołomice 2 3
6 Ryndak Dawid Puszcza Niepołomice 2 3
7 Gancarczyk Marek Odra Opole 2 3
8 Błanik Dawid GKS Tychy 2 3
9 Surdykowski Janusz Drutex-Bytovia Bytów 2 3
10 Gonzalez Fran Drutex-Bytovia Bytów 2 3
11 Drozdowicz Emil Chojniczanka 2 3
12 Karankiewicz Adrian Stomil Olsztyn 2 3