WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów na żywo

Data:22.08.2017, godz. 18:45 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Miejski
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: I liga
KOMU KIBICUJESZ?
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Ruch Chorzów
razem głosów:
Mecz pomiędzy Podbeskidzie Bielsko-Biała a Ruch Chorzów odbędzie się 22.08.2017 o godzinie 16:45 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Miejski. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: I liga, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Polsat Sport. Transmisja w internecie dostępna jest na: Ipla.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Polska Ipla.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2015-12-05 17:00 Koniec EKS Podbeskidzie B-B 1 : 1 Ruch Chorzów
2015-08-10 16:00 Koniec EKS Ruch Chorzów 1 : 1 Podbeskidzie B-B
2015-05-19 16:00 Koniec EKS Podbeskidzie B-B 0 : 2 Ruch Chorzów
2014-12-08 17:00 Koniec EKS Ruch Chorzów 2 : 0 Podbeskidzie B-B
2014-08-03 13:30 Koniec EKS Podbeskidzie B-B 3 : 0 Ruch Chorzów

Ostatnie mecze

2017-08-18 18:00 Koniec I L Chojniczanka
0 : 4
2017-08-11 17:00 Koniec I L Stomil Olsztyn
1 : 3
2017-08-08 17:00 Koniec PUC Świt Nowy Dwór M.
3 : 1
2017-08-05 16:00 Koniec I L Drutex-Bytovia Bytów
0 : 2
2017-07-29 17:00 Koniec I L Chrobry Głogów
1 : 1
2017-07-22 15:00 Koniec PUC Radomiak Radom
1 : 1
2017-07-15 09:00 Koniec CLF Zlate Moravce
1 : 1
2017-07-12 15:00 Koniec CLF Skalica
3 : 1
2017-07-06 15:00 Koniec CLF Sport Podbrezova
0 : 2
2017-06-24 15:00 Koniec CLF Zilina
0 : 6
2017-08-18 18:45 Koniec I L Stomil Olsztyn 3 : 1
2017-08-12 17:00 Koniec I L Drutex-Bytovia Bytów 1 : 2
2017-08-08 17:00 Koniec PUC Chrobry Głogów 1 : 3
2017-08-04 18:45 Koniec I L Chrobry Głogów 0 : 1
2017-07-28 18:45 Koniec I L Stal Mielec 0 : 1
2017-07-15 15:00 Koniec CLF Widzew Łódź 0 : 2
2017-07-13 16:00 Koniec CLF Unia Turza Śląska 3 : 0
2017-07-08 09:00 Koniec CLF ROW 1964 Rybnik 1 : 3
2017-07-05 15:00 Koniec CLF KS Rozwój Katowice 3 : 0
2017-06-02 18:30 Koniec EKS Górnik Łęczna 2 : 2

Statystyki drużyn

PODBESKIDZIE B-B RUCH CHORZÓW
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
1 3 4 rozegrane 2 2 4
0 0 0 wygrane 1 0 1
0 1 1 remisy 0 0 0
1 2 3 porażki 1 2 3
0 2 2 bramki zdobyte 3 1 4
2 8 10 bramki stracone 2 3 5
0.00 0.67 0.50 śr. bramek zdob. 1.50 0.50 1.00

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Tomczyk Pawel 1
2 Podgórski Tomasz 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Przybecki Miłosz 2
2 Słoma Kamil 1
3 Posinkovic Vilim 1

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt B
1 Chrobry Głogów 4 3 1 0 4:1 10 2:1
2 Chojniczanka 4 3 0 1 8:2 9 1:2
3 GKS Tychy 4 3 0 1 4:2 9 2:2
4 Drutex-Bytovia Bytów 4 3 0 1 7:3 9 2:3
5 Stal Mielec 4 3 0 1 6:4 9 4:4
6 Miedź Legnica 4 2 2 0 9:4 8 4:4
7 Odra Opole 4 2 1 1 8:6 7 3:6
8 Puszcza Niepołomice 4 2 1 1 7:5 7 2:5
9 Olimpia Grudziądz 4 2 0 2 3:2 6 1:2
10 GKS Katowice 4 1 1 2 6:6 4 4:6
11 Pogoń Siedlce 4 1 1 2 3:4 4 2:4
12 Raków Częstochowa 4 1 1 2 4:6 4 3:6
13 Górnik Łęczna 4 1 1 2 5:8 4 0:8
14 Zagłębie Sosnowiec 4 1 0 3 3:7 3 2:7
15 Stomil Olsztyn 4 1 0 3 5:10 3 2:10
16 Wigry Suwałki 4 0 2 2 1:4 2 0:4
17 Podbeskidzie B-B 4 0 1 3 2:10 1 2:10
18 Ruch Chorzów 4 1 0 3 4:5 -2 1:5
Promotion
Relegation Play-off
Relegation

Strzelcy Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki MP
1 Vojtuš Jakub Miedź Legnica 4 4
2 Patryk Szysz Górnik Łęczna 3 4
3 Domański Maciej Puszcza Niepołomice 3 4
4 Drozdowicz Emil Chojniczanka 3 4
5 Djermanović Dejan Stal Mielec 2 4
6 Embaló Jose Raków Częstochowa 2 4
7 Prokic Andreja GKS Katowice 2 3
8 Wodecki Marcin Odra Opole 2 4
9 Przybecki Miłosz Ruch Chorzów 2 4
10 Ryndak Dawid Puszcza Niepołomice 2 4
11 Łobodziński Wojciech Miedź Legnica 2 4
12 Błanik Dawid GKS Tychy 2 4
13 Gancarczyk Marek Odra Opole 2 4
14 Surdykowski Janusz Drutex-Bytovia Bytów 2 4
15 Wroński Łukasz Stal Mielec 2 4
16 Gonzalez Fran Drutex-Bytovia Bytów 2 4
17 Karankiewicz Adrian Stomil Olsztyn 2 4