Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice na żywo

Data:01.05.2016, godz. 10:45 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Ludowy
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: I liga

KOMU KIBICUJESZ?

Zagłębie Sosnowiec
Rozwój Katowice
razem głosów:
Mecz pomiędzy Zagłębie Sosnowiec a Rozwój Katowice odbędzie się 01.05.2016 o godzinie 08:45 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Ludowy. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: I liga, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Polsat Sport. Brak informacji o transmisji w internecie z tego spotkania. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Brak informacji o transmisji ONLINE

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-07-06 15:00 Koniec CLF Zagłębie Sosnowiec 1 : 0 KS Rozwój Katowice
2016-05-01 10:45 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec 0 : 1 KS Rozwój Katowice
2015-10-03 13:00 Koniec I L KS Rozwój Katowice 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
2015-04-04 13:00 Koniec POL KS Rozwój Katowice 2 : 2 Zagłębie Sosnowiec
2014-09-06 15:00 Koniec POL Zagłębie Sosnowiec 1 : 3 KS Rozwój Katowice

Ostatnie mecze

2016-09-24 16:30 Koniec I L Olimpia Grudziądz
3 : 5
2016-09-16 16:00 Koniec I L TS Podbeskidzie
5 : 4
2016-09-10 16:00 Koniec I L MKS Kluczbork
4 : 0
2016-09-03 17:00 Koniec I L Znicz Pruszków
4 : 1
2016-08-27 15:30 Koniec I L Górnik Zabrze
2 : 1
2016-08-24 15:30 Koniec I L GKS Gieksa Katowice
0 : 0
2016-08-21 16:00 Koniec I L Sandecja Nowy Sącz
2 : 0
2016-08-14 17:45 Koniec I L Stomil Olsztyn
0 : 0
2016-08-09 15:30 Koniec PUC Wisła Kraków
3 : 4
2016-08-06 16:30 Koniec I L MKP Pogoń Siedlce
1 : 0
2016-09-24 13:00 Koniec POL Raków Częstochowa 0 : 3
2016-09-17 13:00 Koniec POL Kotwica Kołobrzeg 1 : 1
2016-09-10 15:00 Koniec POL Olimpia Zambrów 2 : 3
2016-09-03 13:00 Koniec POL Błękitni Stargard S. 0 : 1
2016-08-27 15:00 Koniec POL Stal Stalowa Wola 0 : 0
2016-08-24 15:00 Koniec POL Puszcza Niepołomice 1 : 2
2016-08-20 15:00 Koniec POL Radomiak Radom 1 : 1
2016-08-13 15:00 Koniec POL Siarka Tarnobrzeg 1 : 2
2016-08-06 15:00 Koniec POL ROW 1964 Rybnik 0 : 2
2016-07-31 16:00 Koniec POL Legionovia Legionowo 3 : 0

Statystyki drużyn

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC KS ROZWÓJ KATOWICE
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
17 17 34 rozegrane 17 17 34
10 6 16 wygrane 6 5 11
1 3 4 remisy 1 1 2
6 8 14 porażki 10 11 21
25 28 53 bramki zdobyte 21 14 35
16 37 53 bramki stracone 28 28 56
1.47 1.65 1.56 śr. bramek zdob. 1.24 0.82 1.03

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Michal Fidziukiewicz 12
2 Jakub Arak 8
3 Sebastian Dudek 5
4 Martin Pribula 5
5 Łukasz Matusiak 3
Lp. Strzelcy Bramki
1 Adam Czerkas 6
2 Tomasz Wróbel 5
3 Patryk Kun 4
4 Filip Kozłowski 3
5 Sebastian Gielza 2
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - I liga
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Zagłębie Sosnowiec 10 6 3 1 23:13 21
2 GKS Gieksa Katowice 10 5 4 1 13:6 19
3 Chojniczanka 10 5 4 1 19:14 19
4 Sandecja Nowy Sącz 10 5 2 3 14:10 17
5 Wigry Suwałki 10 5 2 3 17:12 17
6 Drutex Bytovia Bytów 10 4 3 3 11:9 15
7 TS Podbeskidzie 10 4 2 4 12:10 14
8 Miedź Legnica 10 3 5 2 9:7 14
9 Stomil Olsztyn 10 4 4 2 17:8 13
10 MKP Pogoń Siedlce 10 4 1 5 10:11 13
11 Górnik Zabrze 10 3 3 4 11:11 12
12 Chrobry Głogów 10 3 3 4 13:17 12
13 Olimpia Grudziądz 10 3 2 5 14:16 11
14 GKS Tychy 10 2 5 3 10:15 11
15 Wisła Puławy 10 2 4 4 14:16 10
16 MKS Kluczbork 10 1 5 4 11:19 8
17 Znicz Pruszków 10 1 3 6 6:16 6
18 Stal Mielec 10 0 5 5 6:20 5
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
Strzelcy Piłka nożna - I liga
Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki
1 Sylwester Patejuk Wisła Puławy 7
2 Marcin Kaczmarek Olimpia Grudziądz 6
3 Rafał Kujawa Stomil Olsztyn 5
4 Jakub Biskup Chojniczanka 5
5 Kamil Adamek Wigry Suwałki 5
6 Sebastian Dudek Zagłębie Sosnowiec 5
7 Grzegorz Goncerz GKS Gieksa Katowice 5
8 Petteri Forsell Miedź Legnica 4
9 Karol Angielski Olimpia Grudziądz 4
10 Róbert Demjan TS Podbeskidzie 4
11 Martin Pribula Zagłębie Sosnowiec 4
12 Jakub Świerczok GKS Tychy 3
13 Robert Bartczak Zagłębie Sosnowiec 3
14 Łukasz Wróbel Drutex Bytovia Bytów 3
15 Jakub Serafin Drutex Bytovia Bytów 3
16 Łukasz Matusiak Zagłębie Sosnowiec 3
17 Damian Kądzior Wigry Suwałki 3
18 Tsubasa Nishi Stomil Olsztyn 3
19 Bartosz Kwiecień Chrobry Głogów 3
20 Andrzej Rybski Chojniczanka 3
21 Rafał Niziołek MKS Kluczbork 3
22 Tomasz Podgórski TS Podbeskidzie 3
23 Bartlomiej Niedziela Chojniczanka 3
24 Tomasz Foszmańczyk GKS Gieksa Katowice 3
25 Igor Angulo Alboniga Górnik Zabrze 3
26 Roman Gergel Górnik Zabrze 3
27 Kamil Słaby Sandecja Nowy Sącz 3