WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Palmeiras - River Plate na żywo

Data:15.04.2016, godz. 00:45 GMT
Miejsce spotkania: Allianz Parque
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Copa Libertadores
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    KOMU KIBICUJESZ?
    Palmeiras
    River Plate
    razem głosów:
    Mecz pomiędzy Palmeiras a River Plate odbędzie się 14.04.2016 o godzinie 22:45 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Allianz Parque. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale FOX Sports 3, sportdigital, Sportklub, TRT 3 Spor. Transmisja w internecie dostępna jest na: Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Palmeiras - River Plate - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Palmeiras - River Plate - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Argentyna FOX Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Niemcy sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Polska Sportklub ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Szwajcaria sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Turcja TRT 3 Spor ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Urugwaj FOX Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Bezpośrednie mecze

    2016-04-15 00:45 Koniec COP Palmeiras-SP 4 : 0 River Plate (URU)
    2016-02-16 23:45 Koniec COP River Plate (URU) 2 : 2 Palmeiras-SP

    Ostatnie mecze

    2017-05-14 19:00 Koniec BRA Vasco da Gama-RJ
    4 : 0
    2017-05-04 00:45 Koniec COP Jorge Wilstermann
    2 : 3
    2017-04-27 00:45 Koniec COP Penarol
    3 : 2
    2017-04-22 22:00 Koniec PAU Ponte Preta-SP
    1 : 0
    2017-04-16 19:05 Koniec PAU Ponte Preta-SP
    0 : 3
    2017-04-13 00:45 Koniec COP Penarol
    3 : 2
    2017-04-08 00:00 Koniec PAU Novorizontino
    3 : 0
    2017-04-02 22:00 Koniec PAU Novorizontino
    3 : 1
    2017-03-30 00:45 Koniec PAU Ponte Preta-SP
    0 : 1
    2017-03-25 19:00 Koniec PAU Osasco Audax-SP
    2 : 2
    RIVER PLATE (URU)
    2017-05-14 18:30 Koniec PRI El Tanque Sisley 2 : 2
    2017-05-06 18:30 Koniec PRI Racing Montevideo 1 : 2
    2017-04-29 22:00 Koniec PRI Penarol 1 : 1
    2017-04-22 18:30 Koniec PRI Cerro 1 : 0
    2017-04-15 19:00 Koniec PRI Plaza Colonia 3 : 1
    2017-04-09 19:00 Koniec PRI Danubio 0 : 0
    2017-04-02 19:00 Koniec PRI Juventud LP 2 : 1
    2017-03-29 19:00 Koniec PRI Nacional (URU) 0 : 0
    2017-03-26 19:30 Koniec PRI Sud America 2 : 1
    2017-03-19 19:30 Koniec PRI Defensor Sporting 0 : 1

    Statystyki drużyn

    PALMEIRAS-SP RIVER PLATE (URU)
    DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
    - - - rozegrane - - -
    - - - wygrane - - -
    - - - remisy - - -
    - - - porażki - - -
    - - - bramki zdobyte - - -
    - - - bramki stracone - - -
    - - - śr. bramek zdob. - - -

    Statystyki strzelców

    Lp. Strzelcy Bramki
    1 de Jesus Gabriel 4
    2 Allione Agustin 3
    3 Vanderlei Jean 1
    4 Barrios Lucas 1
    5 Cristaldo Jonathan 1
    RIVER PLATE (URU)
    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Santos Michael 4
    2 Montelongo Bruno 1
    3 Tajan Cesar 1

    OPINIE I KOMENTARZE

    ZAKOŃCZONY
    4 : 0
    (2:0)
    RIVER PLATE (URU)
    RIVER PLATE (URU)
    Rozwiń szczegóły

    Piłka nożna - Copa Libertadores

    Grupa 1 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Barcelona SC 5 3 1 1 7:5 10
    2 Botafogo-RJ 5 3 1 1 6:4 10
    3 Estudiantes La Plata 5 2 0 3 6:8 6
    4 Atletico Nacional 5 1 0 4 5:7 3
    Play Offs
    Grupa 2 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Santos-SP 5 2 3 0 7:4 9
    2 The Strongest 5 2 2 1 8:4 8
    3 Indep. Santa Fe 5 2 1 2 7:5 7
    4 Sporting Cristal 5 0 2 3 2:11 2
    Play Offs
    Grupa 3 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 River Plate 5 4 1 0 13:7 13
    2 Emelec 5 2 1 2 5:5 7
    3 Indep. Medellin 5 2 0 3 6:7 6
    4 FBC Melgar 5 1 0 4 6:11 3
    Play Offs
    Grupa 4 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 San Lorenzo 6 3 1 2 8:8 10
    2 Atlético-PR 6 3 1 2 9:10 10
    3 Flamengo-RJ 6 3 0 3 11:7 9
    4 Universidad Católica 6 1 2 3 8:11 5
    Play Offs
    Grupa 5 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Palmeiras-SP 5 3 1 1 10:8 10
    2 Jorge Wilstermann 5 3 0 2 12:8 9
    3 Atlético Tucumán 5 2 1 2 7:7 7
    4 Penarol 5 1 0 4 9:15 3
    Play Offs
    Grupa 6 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Atletico Mineiro-MG 6 4 1 1 17:6 13
    2 Godoy Cruz 6 3 2 1 10:8 11
    3 Libertad 6 1 3 2 7:9 6
    4 Sports Boys Warnes 6 0 2 4 8:19 2
    Play Offs
    Grupa 7 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Nacional (URU) 5 2 2 1 5:2 8
    2 Lanus 5 2 1 2 10:5 7
    3 Chapecoense-SC 5 2 1 2 6:9 7
    4 Zulia 5 1 2 2 3:8 5
    Play Offs
    Grupa 8 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Gremio-RS 5 3 1 1 11:6 10
    2 Guarani 5 3 1 1 9:7 10
    3 Deportes Iquique 5 3 0 2 12:9 9
    4 Zamora FC 5 0 0 5 6:16 0
    Play Offs

    Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

    Qualification
    Drużyna Bramki
    1 Chumacero Alejandro The Strongest 4
    2 Escobar Pablo The Strongest 3
    3 Gamarra Roberto Deportivo Capiata 3
    4 Zampedri Fernando Atlético Tucumán 3
    5 Alonso Matías The Strongest 3
    6 Blanco Sergio Montevideo Wanderers 3
    7 Gedoz Felipe Atlético-PR 2
    8 González Néstor Deportivo Capiata 2
    9 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 2
    10 Jaime Sebastián Unión Española 2
    11 Montenegro Brian Olimpia Asuncion 2
    12 Aponza Robinson Junior Barranquilla 2
    13 Estrada Michael Indep. del Valle 2
    14 Churín Diego Unión Española 2
    15 Palacios Cristian Montevideo Wanderers 2
    16 Cortéz Gabriel Indep. del Valle 2
    Group Stage
    Drużyna Bramki
    1 Chaves Frederico Atletico Mineiro-MG 6
    2 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 5
    3 Chumacero Alejandro The Strongest 4
    4 Herrera Emanuel FBC Melgar 4
    5 Sand Jose Lanus 4
    6 Bielkiewicz Diego Deportes Iquique 4
    7 Barrios Lucas Gremio-RS 4
    8 Rodriguez Gaston Penarol 4
    9 Garro Juan Godoy Cruz 3
    10 Blandi Nicolas San Lorenzo 3
    11 Gomes Willian Palmeiras-SP 3
    12 García Epifanio Guarani 3
    13 Arango Johan Indep. Santa Fe 3
    14 Silva Santiago Universidad Católica 3
    15 Preciado Eduar Emelec 3
    16 Alario Lucas River Plate 3
    17 Gonzalez Angel Godoy Cruz 3
    18 de Jesus Luan Gremio-RS 3
    19 Caroca Rafael Deportes Iquique 3
    20 Driussi Sebastian River Plate 3