WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Qabala - Anderlecht Bruksela na żywo

Data:24.11.2016, godz. 16:00 GMT
Miejsce spotkania: Bakcell Arena
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Qabala
Anderlecht Bruksela
razem głosów:
Mecz pomiędzy Qabala a Anderlecht Bruksela odbędzie się 24.11.2016 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Bakcell Arena. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale beIN Sports Arabia 2 HD, Idman TV, Play Sports 1, Club RTL, beIN Sports MAX 6, Eurosport 2, Arena Sport 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, NTV+ Sport Online, Dplay Denmark, TeleClub Sport Live, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Cały świat NTV+ Sport Online ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Dplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Algieria beIN Sports Arabia 2 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Azerbejdżan Idman TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Belgia Play Sports 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Club RTL ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja beIN Sports MAX 6 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN Sports Arabia 2 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Eurosport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-11-24 16:00 Koniec UEF FK Gabala 1 : 3 RSC Anderlecht
2016-09-15 17:00 Koniec UEF RSC Anderlecht 3 : 1 FK Gabala

Ostatnie mecze

FK GABALA
2017-03-14 16:00 Koniec PRE Neftci Baku
0 : 1
2017-03-04 16:00 Koniec PRE Inter Baku
2 : 0
2017-02-28 11:00 Koniec PRE FK Kapaz
1 : 1
2017-02-19 13:30 Koniec PRE Karabach Agdam
2 : 0
2017-02-12 12:30 Koniec PRE Zira
2 : 2
2017-02-08 11:00 Koniec PRE AZAL PFK
2 : 0
2017-02-03 13:00 Koniec PRE Neftci Baku
1 : 0
2017-01-28 11:00 Koniec PRE Sumqayit
1 : 1
2016-12-21 12:00 Koniec AZE AZAL PFK
1 : 0
2016-12-17 10:00 Koniec PRE FK Kapaz
2 : 1
2017-03-16 20:05 Koniec UEF APOEL Nikozja 1 : 0
2017-03-12 13:30 Koniec PRO Waasland-Beveren 3 : 0
2017-03-09 18:00 Koniec UEF APOEL Nikozja 1 : 0
2017-03-04 19:00 Koniec PRO Mechelen 2 : 3
2017-02-26 17:00 Koniec PRO KRC Genk 2 : 0
2017-02-23 18:00 Koniec UEF Zenit St Petersburg 1 : 3
2017-02-19 17:00 Koniec PRO Oostende 4 : 1
2017-02-16 20:05 Koniec UEF Zenit St Petersburg 2 : 0
2017-02-12 13:30 Koniec PRO Zulte Waregem 4 : 2
2017-02-03 19:30 Koniec PRO Sporting Lokeren 0 : 0

Statystyki drużyn

FK GABALA RSC ANDERLECHT
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
0 0 0 wygrane 2 1 3
0 0 0 remisy 0 2 2
3 3 6 porażki 1 0 1
4 1 5 bramki zdobyte 11 5 16
8 6 14 bramki stracone 5 3 8
1.33 0.33 0.83 śr. bramek zdob. 3.67 1.67 2.67

Statystyki strzelców

FK GABALA
Lp. Strzelcy Bramki
1 Gurbanov Ruslan 2
2 Dabo Bagaliy 1
3 Zenjov Sergei 1
4 Ricardinho 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Łukasz Teodorczyk 5
2 Stanciu Nicolae 4
3 Acheampong Frank 3
4 Tielemans Youri 3
5 Bruno Massimo 2
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
FK GABALA
1 : 3
(1:1)
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
Europa League Play Off
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
Europa League Play Off
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
Europa League Play Off
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
Europa League Play Off
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
Europa League Play Off
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
Europa League Play Off
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
Europa League Play Off
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
Europa League Play Off
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
Europa League Play Off
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
Europa League Play Off
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
Europa League Play Off
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
Europa League Play Off
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
5 Džeko Edin AS Roma 5
6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
9 Bailey Leon KRC Genk 4
10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
15 Guidetti John Celta de Vigo 3
16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3