WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Osmanlıspor - Olympiakos Pireus na żywo

Data:23.02.2017, godz. 16:00 GMT
Miejsce spotkania: Osmanlı Stadı
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    KOMU KIBICUJESZ?
    Osmanlıspor
    Olympiakos Pireus
    razem głosów:
    Mecz pomiędzy Osmanlıspor a Olympiakos Pireus odbędzie się 23.02.2017 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Osmanlı Stadı. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 3 Africa, Foxtel Play, Idman TV, ESPN no Brasil, Arena Sport 1, Cytavision Sports 3, beIN Sports MAX 4, OTE Sport 2, eir Sport 1, Canal+ Sport 2, Sport TV1, Arena Sport 3, Sky Sports 1 Switzerland, Tivibu Spor 2, Futbol 1, Digi Sport 1, Sky Sport 3 HD Italia. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, BT Sport Extra, FOX Play Latin America, Sky Go Deutschland, Klik SPORT, Dplay Denmark, beIN SPORTS Connect S.P., beIN SPORTS CONNECT Canada, Sky Go Deutschland , TeleClub Sport Live, Fox Soccer 2GO USA, OLL.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Osmanlıspor - Olympiakos Pireus - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Anglia BT Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Argentyna FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Austria Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Bośnia i Hercegowina Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Dania Dplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Macedonia Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Niemcy Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Ukraina OLL.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Osmanlıspor - Olympiakos Pireus - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Angola SuperSport 3 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Australia Foxtel Play ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Azerbejdżan Idman TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Brazylia ESPN no Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Chorwacja Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Cypr Cytavision Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Czarnogóra Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Francja beIN Sports MAX 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Ghana SuperSport 3 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Grecja OTE Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Irlandia eir Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Polska Canal+ Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Portugalia Sport TV1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Serbia Arena Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Szwajcaria Sky Sports 1 Switzerland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Turcja Tivibu Spor 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Idman TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Ukraina Futbol 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Węgry Digi Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Włochy Sky Sport 3 HD Italia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Bezpośrednie mecze

    2017-02-23 16:00 Koniec UEF Osmanlispor KF 0 : 3 Olympiakos Pireus
    2017-02-16 18:00 Koniec UEF Olympiakos Pireus 0 : 0 Osmanlispor KF

    Ostatnie mecze

    OSMANLISPOR KF
    2017-04-09 13:00 Koniec SÜP Kayserispor
    4 : 1
    2017-04-02 13:30 Koniec SÜP Gaziantepspor
    0 : 2
    2017-03-18 10:30 Koniec SÜP Kasimpasa
    2 : 3
    2017-03-11 13:00 Koniec SÜP Bursaspor
    1 : 1
    2017-03-05 16:00 Koniec SÜP Fenerbahce
    0 : 1
    2017-02-26 13:00 Koniec SÜP Istanbul Basaksehir
    0 : 1
    2017-02-23 16:00 Koniec UEF Olympiakos Pireus
    0 : 3
    2017-02-19 12:30 Koniec SÜP Adanaspor
    5 : 1
    2017-02-16 18:00 Koniec UEF Olympiakos Pireus
    0 : 0
    2017-02-11 13:00 Koniec SÜP Trabzonspor
    0 : 1
    2017-04-13 16:30 Koniec GRE AEK Athens 1 : 2
    2017-04-09 16:00 Koniec SUP Levadiakos 1 : 1
    2017-04-05 16:30 Koniec SUP AOK Kerkyra 2 : 0
    2017-04-01 16:30 Koniec SUP Platanias 2 : 1
    2017-03-19 17:30 Koniec SUP Panathinaikos 0 : 1
    2017-03-16 18:00 Koniec UEF Besiktas 1 : 4
    2017-03-12 15:15 Koniec SUP Atromitos 2 : 0
    2017-03-09 20:05 Koniec UEF Besiktas 1 : 1
    2017-03-05 17:30 Koniec SUP PAOK 0 : 2
    2017-03-02 17:30 Koniec GRE Atromitos 2 : 1

    Statystyki drużyn

    OSMANLISPOR KF OLYMPIAKOS PIREUS
    DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
    3 3 6 rozegrane 3 3 6
    2 1 3 wygrane 1 1 2
    1 0 1 remisy 1 1 2
    0 2 2 porażki 1 1 2
    6 4 10 bramki zdobyte 5 2 7
    2 5 7 bramki stracone 3 3 6
    2.00 1.33 1.67 śr. bramek zdob. 1.67 0.67 1.17

    Statystyki strzelców

    OSMANLISPOR KF
    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Raul Andrei Rusescu 3
    2 Ndiaye Papa 1
    3 Kilicaslan Erdal 1
    4 Delarge Dzon 1
    5 Diabaté Cheick 1
    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Elyounoussi Tarik 3
    2 Junior Sebastiano 3
    3 Cambiasso E. 2
    4 Ansarifard Karim 2
    5 Fortounis K. 1

    OPINIE I KOMENTARZE

    ZAKOŃCZONY
    OSMANLISPOR KF
    OSMANLISPOR KF
    0 : 3
    (0:0)
    Rozwiń szczegóły

    Piłka nożna - Liga Europy

    Grupa A - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
    2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
    3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
    4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
    Europa League Play Off
    Grupa B - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
    2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
    3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
    4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa C - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
    2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
    3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
    4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
    Europa League Play Off
    Grupa D - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
    2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
    3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
    4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
    Europa League Play Off
    Grupa E - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
    2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
    3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
    4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
    Europa League Play Off
    Grupa F - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
    2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
    3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
    4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa G - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
    2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
    3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
    4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
    Europa League Play Off
    Grupa H - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
    2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
    3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
    4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
    Europa League Play Off
    Grupa I - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
    2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
    3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
    4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa J - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
    2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
    3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
    4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
    Europa League Play Off
    Grupa K - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
    2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
    3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
    4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa L - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
    2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
    3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
    4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
    Europa League Play Off

    Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

    Group Stage
    Drużyna Bramki
    1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
    2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
    3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
    4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
    5 Džeko Edin AS Roma 5
    6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
    7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
    8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
    9 Bailey Leon KRC Genk 4
    10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
    11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
    12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
    13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
    14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
    15 Guidetti John Celta de Vigo 3
    16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
    17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
    18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
    19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
    20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
    21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
    22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
    23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3