WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Osmanlıspor - FC Zürich na żywo

Data:08.12.2016, godz. 16:00 GMT
Miejsce spotkania: Osmanlı Stadı
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Osmanlıspor
FC Zürich
razem głosów:
Mecz pomiędzy Osmanlıspor a FC Zürich odbędzie się 08.12.2016 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Osmanlı Stadı. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 4 Digitalb, SRF zwei, beIN Sports MAX 6, Canal+ Sport 2, Dolce Sport 2, RTS Deux, FCZ Radio, RTS Sport, Tivibu Spor 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: ESPN Play Argentina, Klik SPORT, beIN SPORTS CONNECT Canada, TeleClub Sport Live, Sky Go Deutschland , Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Argentyna ESPN Play Argentina ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Albania SuperSport 4 Digitalb ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria SRF zwei ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja beIN Sports MAX 6 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Canal+ Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rumunia Dolce Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria RTS Deux ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FCZ Radio ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
SRF zwei ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
RTS Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja Tivibu Spor 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
KOMENTARZE
0
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
Europa League Play Off
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
Europa League Play Off
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
Europa League Play Off
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
Europa League Play Off
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
Europa League Play Off
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
Europa League Play Off
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
Europa League Play Off
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
Europa League Play Off
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
Europa League Play Off
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
Europa League Play Off
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
Europa League Play Off
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
Europa League Play Off
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
5 Džeko Edin AS Roma 5
6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
9 Bailey Leon KRC Genk 4
10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
15 Guidetti John Celta de Vigo 3
16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3