Olympiakos Pireus - BSC Young Boys na żywo

Data:24.11.2016, godz. 20:05 GMT
Miejsce spotkania: Stadio Georgios Karaiskáki
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Olympiakos Pireus
BSC Young Boys
razem głosów:
Mecz pomiędzy Olympiakos Pireus a BSC Young Boys odbędzie się 24.11.2016 o godzinie 19:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadio Georgios Karaiskáki. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 7, SRF zwei, Arena Sport 4, beIN Sports MAX 5, OTE Sport 3, Sport TV2, RTS Deux, RTS Sport, RSI La 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, BT Sport Live Streaming, ESPN Play Argentina, Dplay Denmark, TSN GO, Sky Go Deutschland , Radio Gelb-Schwarz, TeleClub Sport Live. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Anglia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna ESPN Play Argentina ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Dplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada TSN GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria Radio Gelb-Schwarz ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TeleClub Sport Live

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Angola SuperSport 7
Austria SRF zwei
Chorwacja Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja beIN Sports MAX 5 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Grecja OTE Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy SRF zwei
Portugalia Sport TV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria RTS Deux ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
SRF zwei ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
RTS Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy RSI La 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-11-24 20:05 Koniec UEF Olympiakos Pireus 1 : 1 BSC Young Boys
2016-09-15 17:00 Koniec UEF BSC Young Boys 0 : 1 Olympiakos Pireus

Ostatnie mecze

2016-12-01 17:30 Koniec GRE Chania
4 : 0
2016-11-27 13:00 Koniec SUP AOK Kerkyra
0 : 0
2016-11-24 20:05 Koniec UEF BSC Young Boys
1 : 1
2016-11-06 17:30 Koniec SUP Panathinaikos
3 : 0
2016-11-03 16:00 Koniec UEF Astana
1 : 1
2016-10-29 16:30 Koniec SUP Atromitos
1 : 0
2016-10-26 16:30 Koniec GRE Platanias
3 : 0
2016-10-23 17:30 Koniec SUP PAOK
2 : 1
2016-10-20 19:05 Koniec UEF Astana
4 : 1
2016-10-15 17:30 Koniec SUP Panionios
2 : 0
BSC YOUNG BOYS
2016-12-03 19:00 Koniec SUP Basel 3 : 1
2016-11-27 12:45 Koniec SUP Lausanne-Sport 2 : 1
2016-11-24 20:05 Koniec UEF Olympiakos Pireus 1 : 1
2016-11-20 12:45 Koniec SUP Sion 4 : 3
2016-11-06 15:00 Koniec SUP Luzern 2 : 2
2016-11-03 18:00 Koniec UEF APOEL Nicosia 0 : 1
2016-10-30 12:45 Koniec SUP Vaduz 5 : 0
2016-10-26 18:30 Koniec SCH Grasshopper 5 : 0
2016-10-23 11:45 Koniec SUP Grasshopper 4 : 0
2016-10-20 19:05 Koniec UEF APOEL Nicosia 3 : 1

Statystyki drużyn

OLYMPIAKOS PIREUS BSC YOUNG BOYS
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 2 5 rozegrane 2 3 5
1 1 2 wygrane 1 0 1
1 1 2 remisy 0 2 2
1 0 1 porażki 1 1 2
5 2 7 bramki zdobyte 3 1 4
3 1 4 bramki stracone 2 2 4
1.67 1.00 1.40 śr. bramek zdob. 1.50 0.33 0.80

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Sebá 3
2 Elyounoussi Tarik 1
3 Fortounis K. 1
4 Figueiras Diogo 1
5 Cambiasso E. 1
BSC YOUNG BOYS
Lp. Strzelcy Bramki
1 Hoarau Guillaume 4
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
1 : 1
(0:0)
BSC YOUNG BOYS
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce 5 3 1 1 7:6 10
2 Manchester United 5 3 0 2 10:4 9
3 Feyenoord 5 2 1 2 3:6 7
4 Zorya Luhansk 5 0 2 3 2:6 2
Europa League playoff
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nicosia 5 3 0 2 6:6 9
2 Olympiakos Pireus 5 2 2 1 7:4 8
3 BSC Young Boys 5 1 2 2 4:4 5
4 Astana 5 1 2 2 5:8 5
Europa League playoff
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 RSC Anderlecht 5 3 2 0 14:5 11
2 Saint-Etienne 5 2 3 0 5:3 9
3 Mainz 05 5 1 3 1 6:10 6
4 Gabala 5 0 0 5 5:12 0
Europa League playoff
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 5 5 0 0 15:5 15
2 AZ Alkmaar 5 1 2 2 3:8 5
3 Dundalk 5 1 1 3 4:6 4
4 Maccabi Tel Aviv 5 1 1 3 5:8 4
Europa League playoff
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Roma 5 3 2 0 16:7 11
2 Astra Giurgiu 5 2 1 2 7:10 7
3 Austria Wien 5 1 2 2 9:11 5
4 Viktoria Plzen 5 0 3 2 4:8 3
Europa League playoff
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 5 3 0 2 11:9 9
2 Athletic Bilbao 5 3 0 2 9:10 9
3 Sassuolo 5 1 2 2 9:9 5
4 Rapid Wien 5 1 2 2 6:7 5
Europa League playoff
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AFC Ajax 5 4 1 0 10:5 13
2 Standard Liege 5 1 3 1 7:5 6
3 Celta Vigo 5 1 3 1 8:7 6
4 Panathinaikos 5 0 1 4 3:11 1
Europa League playoff
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Shakhtar Donetsk 5 5 0 0 17:3 15
2 Sporting Braga 5 1 3 1 7:7 6
3 KAA Gent 5 1 2 2 8:13 5
4 Konyaspor 5 0 1 4 2:11 1
Europa League playoff
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Schalke 04 5 5 0 0 9:1 15
2 Krasnodar 5 2 1 2 7:6 7
3 RB Salzburg 5 1 1 3 4:6 4
4 OGC Nice 5 1 0 4 3:10 3
Europa League playoff
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fiorentina 5 3 1 1 13:5 10
2 Qarabag Agdam 5 2 1 2 6:10 7
3 PAOK 5 2 1 2 5:6 7
4 Slovan Liberec 5 1 1 3 7:10 4
Europa League playoff
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praha 5 4 0 1 7:4 12
2 Southampton 5 2 1 2 5:3 7
3 Hapoel Be'er Sheva 5 2 1 2 5:5 7
4 Inter 5 1 0 4 5:10 3
Europa League playoff
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor 5 2 1 2 8:7 7
2 Villarreal CF 5 1 3 1 7:7 6
3 Steaua Bucuresti 5 1 3 1 4:5 6
4 Zurich 5 1 3 1 5:5 6
Europa League playoff
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
2 De Paula Giuliano Zenit St Petersburg 5
3 Teodorczyk Lukasz RSC Anderlecht 5
4 Džeko Edin Roma 5
5 Babacar Khouma Fiorentina 4
6 Kalinić Nikola Fiorentina 4
7 Kokorin Aleksandr Zenit St Petersburg 4
8 Bailey Leon KRC Genk 4
9 Hoarau Guillaume BSC Young Boys 4
10 Belfodil Ishak Standard Liege 3
11 Milicevic Danijel KAA Gent 3
12 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor 3
13 Ramos Joao Natailton Krasnodar 3
14 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
15 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
16 Ferreyra Facundo Shakhtar Donetsk 3
17 Sebá Olympiakos Pireus 3