WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Olympiakos Pireus - BSC Young Boys na żywo

Data:24.11.2016, godz. 20:05 GMT
Miejsce spotkania: Stadio Georgios Karaiskáki
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Olympiakos Pireus
BSC Young Boys
razem głosów:
Mecz pomiędzy Olympiakos Pireus a BSC Young Boys odbędzie się 24.11.2016 o godzinie 19:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadio Georgios Karaiskáki. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 7, SRF zwei, Arena Sport 4, beIN Sports MAX 5, OTE Sport 3, Sport TV2, RTS Deux, RTS Sport, RSI La 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, BT Sport Live Streaming, ESPN Play Argentina, Dplay Denmark, TSN GO, Sky Go Deutschland , Radio Gelb-Schwarz, TeleClub Sport Live. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Anglia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna ESPN Play Argentina ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Dplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada TSN GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria Radio Gelb-Schwarz ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Angola SuperSport 7 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria SRF zwei ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja beIN Sports MAX 5 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Grecja OTE Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy SRF zwei ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria RTS Deux ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
SRF zwei ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
RTS Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy RSI La 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-11-24 20:05 Koniec UEF Olympiakos Pireus 1 : 1 Young Boys Berno
2016-09-15 17:00 Koniec UEF Young Boys Berno 0 : 1 Olympiakos Pireus

Ostatnie mecze

2017-03-19 17:30 Koniec SUP Panathinaikos Ateny
0 : 1
2017-03-16 18:00 Koniec UEF Besiktas Stambuł
1 : 4
2017-03-12 15:15 Koniec SUP Atromitos
3 : 0
2017-03-09 20:05 Koniec UEF Besiktas Stambuł
1 : 1
2017-03-05 17:30 Koniec SUP PAOK Saloniki
0 : 2
2017-03-02 17:30 Koniec GRE Atromitos
2 : 1
2017-02-26 17:30 Koniec SUP Panionios
0 : 1
2017-02-23 16:00 Koniec UEF Osmanlispor KF
3 : 0
2017-02-19 17:30 Koniec SUP AEK Athens
0 : 1
2017-02-16 18:00 Koniec UEF Osmanlispor KF
0 : 0
YOUNG BOYS BERNO
2017-03-19 12:45 Koniec SUP Lugano 2 : 0
2017-03-12 12:45 Koniec SUP Lausanne-Sport 0 : 0
2017-03-04 16:45 Koniec SUP Thun 3 : 2
2017-03-01 18:30 Koniec SCH Winterthur 2 : 2
2017-02-25 19:00 Koniec SUP Grasshopper 3 : 2
2017-02-18 19:00 Koniec SUP St. Gallen 2 : 2
2017-02-12 15:00 Koniec SUP Luzern 1 : 4
2017-02-05 15:00 Koniec SUP Sion 3 : 1
2017-01-18 14:00 Koniec CLF Wurzburger Kickers 2 : 0
2017-01-15 14:00 Koniec CLF Hannover 96 1 : 2

Statystyki drużyn

OLYMPIAKOS PIREUS YOUNG BOYS BERNO
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
1 1 2 wygrane 2 0 2
1 1 2 remisy 0 2 2
1 1 2 porażki 1 1 2
5 2 7 bramki zdobyte 6 1 7
3 3 6 bramki stracone 2 2 4
1.67 0.67 1.17 śr. bramek zdob. 2.00 0.33 1.17

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Elyounoussi Tarik 3
2 Junior Sebastiano 3
3 Cambiasso E. 2
4 Ansarifard Karim 2
5 Fortounis K. 1
YOUNG BOYS BERNO
Lp. Strzelcy Bramki
1 Hoarau Guillaume 5
2 Frey Michael 1
3 Schick Thorsten 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
1 : 1
(0:0)
YOUNG BOYS BERNO
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
Europa League Play Off
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
Europa League Play Off
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
Europa League Play Off
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
Europa League Play Off
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
Europa League Play Off
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
Europa League Play Off
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
Europa League Play Off
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
Europa League Play Off
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
Europa League Play Off
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
Europa League Play Off
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
Europa League Play Off
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
Europa League Play Off
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
5 Džeko Edin AS Roma 5
6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
9 Bailey Leon KRC Genk 4
10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
15 Guidetti John Celta de Vigo 3
16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3