Anderlecht Bruksela - Olympiakos Pireus na żywo

Data:18.02.2016, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Stade Constant Vanden Stock
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Anderlecht Bruksela
Olympiakos Pireus
razem głosów:
Mecz pomiędzy Anderlecht Bruksela a Olympiakos Pireus odbędzie się 18.02.2016 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stade Constant Vanden Stock. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Club RTL, ESPN no Brasil, OTE Sport 2, TSN5. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, Klik SPORT. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Belgia Club RTL ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia ESPN no Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Grecja OTE Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada TSN5 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-02-25 20:05 Koniec UEF Olympiakos Pireus 1 : 2 RSC Anderlecht
2016-02-18 18:00 Koniec UEF RSC Anderlecht 1 : 0 Olympiakos Pireus
2013-12-10 19:45 Koniec UEF Olympiakos Pireus 3 : 1 RSC Anderlecht
2013-10-02 18:45 Koniec UEF RSC Anderlecht 0 : 3 Olympiakos Pireus
2013-08-07 18:00 Koniec CLF Olympiakos Pireus 1 : 0 RSC Anderlecht

Ostatnie mecze

2016-09-25 18:00 Koniec PRO Westerlo
1 : 2
2016-09-21 17:30 Koniec BEK OH Leuven
1 : 0
2016-09-18 12:30 Koniec PRO KRC Genk
2 : 0
2016-09-15 17:00 Koniec UEF Gabala
3 : 1
2016-09-11 16:00 Koniec PRO Sporting Charleroi
3 : 2
2016-08-28 16:00 Koniec PRO KAA Gent
2 : 2
2016-08-25 18:00 Koniec UEF Slavia Praha
3 : 0
2016-08-21 12:30 Koniec PRO Eupen
2 : 2
2016-08-18 17:00 Koniec UEF Slavia Praha
3 : 0
2016-08-12 18:30 Koniec PRO Sint-Truiden
0 : 0
2016-09-25 17:30 Koniec SUP AEL Larissa 0 : 1
2016-09-18 17:30 Koniec SUP Iraklis 1908 2 : 1
2016-09-15 17:00 Koniec UEF BSC Young Boys 1 : 0
2016-09-11 17:30 Koniec SUP Veria FC 6 : 1
2016-08-31 17:00 Koniec CLF Levadiakos 2 : 0
2016-08-25 18:45 Koniec UEF Arouca 2 : 1
2016-08-18 19:00 Koniec UEF Arouca 1 : 0
2016-08-07 17:00 Koniec CLF Besiktas 0 : 1
2016-08-03 18:00 Koniec CHA Hapoel Be'er Sheva 0 : 1
2016-07-27 18:45 Koniec CHA Hapoel Be'er Sheva 0 : 0

Statystyki drużyn

RSC ANDERLECHT OLYMPIAKOS PIREUS
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane - - -
2 1 3 wygrane - - -
1 0 1 remisy - - -
0 2 2 porażki - - -
5 3 8 bramki zdobyte - - -
3 3 6 bramki stracone - - -
1.67 1.00 1.33 śr. bramek zdob. - - -

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Frank Acheampong 4
2 Guillaume Gillet 3
3 Stefano Chuka Okaka 2
4 Serigne Mbodji 1
5 Imoh Ezekiel 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 K. Fortounis 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Feyenoord 1 1 0 0 1:0 3
2 Fenerbahce 1 0 1 0 1:1 1
3 Zorya Luhansk 1 0 1 0 1:1 1
4 Manchester United 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nicosia 1 1 0 0 2:1 3
2 Olympiakos Pireus 1 1 0 0 1:0 3
3 Astana 1 0 0 1 1:2 0
4 BSC Young Boys 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 RSC Anderlecht 1 1 0 0 3:1 3
2 Mainz 05 1 0 1 0 1:1 1
3 Saint-Etienne 1 0 1 0 1:1 1
4 Gabala 1 0 0 1 1:3 0
Europa League playoff
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 1 1 0 0 4:3 3
2 AZ Alkmaar 1 0 1 0 1:1 1
3 Dundalk 1 0 1 0 1:1 1
4 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 1 3:4 0
Europa League playoff
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Austria Wien 1 1 0 0 3:2 3
2 Roma 1 0 1 0 1:1 1
3 Viktoria Plzen 1 0 1 0 1:1 1
4 Astra Giurgiu 1 0 0 1 2:3 0
Europa League playoff
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rapid Wien 1 1 0 0 3:2 3
2 Sassuolo 1 1 0 0 3:0 3
3 Athletic Bilbao 1 0 0 1 0:3 0
4 KRC Genk 1 0 0 1 2:3 0
Europa League playoff
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AFC Ajax 1 1 0 0 2:1 3
2 Celta Vigo 1 0 1 0 1:1 1
3 Standard Liege 1 0 1 0 1:1 1
4 Panathinaikos 1 0 0 1 1:2 0
Europa League playoff
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Shakhtar Donetsk 1 1 0 0 1:0 3
2 KAA Gent 1 0 1 0 1:1 1
3 Sporting Braga 1 0 1 0 1:1 1
4 Konyaspor 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Krasnodar 1 1 0 0 1:0 3
2 Schalke 04 1 1 0 0 1:0 3
3 OGC Nice 1 0 0 1 0:1 0
4 RB Salzburg 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fiorentina 1 0 1 0 0:0 1
2 PAOK 1 0 1 0 0:0 1
3 Qarabag Agdam 1 0 1 0 2:2 1
4 Slovan Liberec 1 0 1 0 2:2 1
Europa League playoff
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Be'er Sheva 1 1 0 0 2:0 3
2 Southampton 1 1 0 0 3:0 3
3 Inter 1 0 0 1 0:2 0
4 Sparta Praha 1 0 0 1 0:3 0
Europa League playoff
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor 1 1 0 0 2:0 3
2 Villarreal CF 1 1 0 0 2:1 3
3 Steaua Bucuresti 1 0 0 1 0:2 0
4 Zurich 1 0 0 1 1:2 0
Europa League playoff
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 Haris Medunjanin Maccabi Tel Aviv 2
2 Charlie Austin Southampton 2
3 Leon Bailey KRC Genk 2
4 Milan Baroš Slovan Liberec 1
5 Diego Perotti Roma 1
6 Igor De Camargo APOEL Nicosia 1
7 Bertrand Traoré AFC Ajax 1
8 Jan Sykora Slovan Liberec 1
9 Giuliano Zenit St Petersburg 1
10 Nemanja Maksimović Astana 1
11 Marcus Berg Panathinaikos 1
12 Rashad Sadygov Qarabag Agdam 1
13 Maurício Zenit St Petersburg 1
14 Stijn Wuytens AZ Alkmaar 1
15 Jairo Riedewald AFC Ajax 1
16 Miguel Marcos Qarabag Agdam 1
17 Luka Đorđević Zenit St Petersburg 1
18 Ciaran Kilduff Dundalk 1
19 Danijel Miličević KAA Gent 1
20 Stefan Schwab Rapid Wien 1
21 Aleksandr Kokorin Zenit St Petersburg 1
22 T. Vilhena Feyenoord 1
23 Andre Almeida Pinto Sporting Braga 1
24 Joelinton Rapid Wien 1
25 Abdul Baba Rahman Schalke 04 1
26 Vidar Kjartansson Maccabi Tel Aviv 1
27 Jay Rodriguez Southampton 1
28 Cheick Diabaté Osmanlispor 1
29 Gregoire Defrel Sassuolo 1
30 Bagaliy Dabo Gabala 1
31 Joãozinho Krasnodar 1
32 Aminu Umar Osmanlispor 1
33 Matteo Politano Sassuolo 1
34 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 1
35 Alexandre Pato Villarreal CF 1
36 Lirola Kosok Pol Sassuolo 1
37 Diego Capel Trinidad RSC Anderlecht 1
38 Jonathan Dos Santos Villarreal CF 1
39 Dmytro Grechyshkin Zorya Luhansk 1
40 Alexander Grünwald Austria Wien 1
41 Armando Sadiku Zurich 1
42 Simon Thorup Kjær Fenerbahce 1
43 Raphael Holzhauser Austria Wien 1
44 Mathieu Dossevi Standard Liege 1
45 Robert Berič Saint-Etienne 1
46 Denis Alibec Astra Giurgiu 1
47 Giuseppe Rossi Celta Vigo 1
48 Niko Bungert Mainz 05 1
49 Kevin Friesenbichler Austria Wien 1
50 Facundo Ferreyra Shakhtar Donetsk 1
51 E. Cambiasso Olympiakos Pireus 1
52 Cristian Săpunaru Astra Giurgiu 1
53 Maor Bar Buzaglo Hapoel Be'er Sheva 1
54 Marek Bakoš Viktoria Plzen 1
55 Vinicius APOEL Nicosia 1
56 Miguel Vitor Hapoel Be'er Sheva 1