Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz na żywo

Data:11.05.2016, godz. 18:30 GMT
Miejsce spotkania: Stadion ROSRRiT
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: I liga

KOMU KIBICUJESZ?

Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz
razem głosów:
Mecz pomiędzy Pogoń Siedlce a Olimpia Grudziądz odbędzie się 11.05.2016 o godzinie 16:30 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion ROSRRiT. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: I liga, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Polsat Sport. Brak informacji o transmisji w internecie z tego spotkania. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Brak informacji o transmisji ONLINE

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-08-27 15:00 Koniec I L Olimpia Grudziądz 1 : 0 MKP Pogoń Siedlce
2016-05-11 18:30 Koniec I L MKP Pogoń Siedlce 1 : 2 Olimpia Grudziądz
2015-10-17 15:00 Koniec I L Olimpia Grudziądz 0 : 1 MKP Pogoń Siedlce
2015-04-11 15:00 Koniec I L Olimpia Grudziądz 0 : 1 MKP Pogoń Siedlce
2014-09-14 10:15 Koniec I L MKP Pogoń Siedlce 1 : 1 Olimpia Grudziądz

Ostatnie mecze

MKP POGOŃ SIEDLCE
2016-09-23 17:00 Koniec I L Chojniczanka
1 : 2
2016-09-18 13:00 Koniec I L Chrobry Głogów
2 : 0
2016-09-11 15:30 Koniec I L Wigry Suwałki
4 : 1
2016-09-06 17:00 Koniec I L Drutex Bytovia Bytów
1 : 0
2016-08-27 15:00 Koniec I L Olimpia Grudziądz
0 : 1
2016-08-24 17:00 Koniec I L MKS Kluczbork
1 : 1
2016-08-19 18:30 Koniec I L Górnik Zabrze
0 : 2
2016-08-13 15:00 Koniec I L Sandecja Nowy Sącz
0 : 3
2016-08-06 16:30 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec
0 : 1
2016-07-31 16:00 Koniec I L GKS Tychy
1 : 0
2016-09-24 16:30 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec 5 : 3
2016-09-18 16:00 Koniec I L MKS Kluczbork 2 : 3
2016-09-14 16:00 Koniec I L Sandecja Nowy Sącz 1 : 3
2016-09-10 14:00 Koniec I L Górnik Zabrze 1 : 2
2016-08-27 15:00 Koniec I L MKP Pogoń Siedlce 1 : 0
2016-08-24 17:00 Koniec I L GKS Tychy 1 : 1
2016-08-20 15:00 Koniec I L Stal Mielec 3 : 1
2016-08-12 16:00 Koniec I L Miedź Legnica 0 : 0
2016-08-06 16:00 Koniec I L Wisła Puławy 0 : 1
2016-07-30 16:00 Koniec I L TS Podbeskidzie 0 : 2

Statystyki drużyn

MKP POGOŃ SIEDLCE OLIMPIA GRUDZIĄDZ
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
17 17 34 rozegrane 17 17 34
8 3 11 wygrane 6 5 11
5 3 8 remisy 3 6 9
4 11 15 porażki 8 6 14
17 14 31 bramki zdobyte 21 18 39
14 32 46 bramki stracone 23 20 43
1.00 0.82 0.91 śr. bramek zdob. 1.24 1.06 1.15

Statystyki strzelców

MKP POGOŃ SIEDLCE
Lp. Strzelcy Bramki
1 Daniel Gołębiewski 8
2 Mariusz Rybicki 7
3 Adam Duda 7
4 Konrad Wrzesiński 3
5 Kamil Dmowski 2
Lp. Strzelcy Bramki
1 Nildo 9
2 Marcin Kaczmarek 6
3 Adam Banasiak 5
4 Kamil Kurowski 3
5 Marcin Smoliński 2
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
MKP POGOŃ SIEDLCE
1 : 2
(0:0)
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - I liga
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Zagłębie Sosnowiec 10 6 3 1 23:13 21
2 GKS Gieksa Katowice 10 5 4 1 13:6 19
3 Chojniczanka 10 5 4 1 19:14 19
4 Sandecja Nowy Sącz 10 5 2 3 14:10 17
5 Wigry Suwałki 10 5 2 3 17:12 17
6 Drutex Bytovia Bytów 10 4 3 3 11:9 15
7 TS Podbeskidzie 10 4 2 4 12:10 14
8 Miedź Legnica 10 3 5 2 9:7 14
9 Stomil Olsztyn 10 4 4 2 17:8 13
10 MKP Pogoń Siedlce 10 4 1 5 10:11 13
11 Górnik Zabrze 10 3 3 4 11:11 12
12 Chrobry Głogów 10 3 3 4 13:17 12
13 Olimpia Grudziądz 10 3 2 5 14:16 11
14 GKS Tychy 10 2 5 3 10:15 11
15 Wisła Puławy 10 2 4 4 14:16 10
16 MKS Kluczbork 10 1 5 4 11:19 8
17 Znicz Pruszków 10 1 3 6 6:16 6
18 Stal Mielec 10 0 5 5 6:20 5
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
Strzelcy Piłka nożna - I liga
Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki
1 Sylwester Patejuk Wisła Puławy 7
2 Marcin Kaczmarek Olimpia Grudziądz 6
3 Rafał Kujawa Stomil Olsztyn 5
4 Jakub Biskup Chojniczanka 5
5 Kamil Adamek Wigry Suwałki 5
6 Sebastian Dudek Zagłębie Sosnowiec 5
7 Grzegorz Goncerz GKS Gieksa Katowice 5
8 Petteri Forsell Miedź Legnica 4
9 Karol Angielski Olimpia Grudziądz 4
10 Róbert Demjan TS Podbeskidzie 4
11 Martin Pribula Zagłębie Sosnowiec 4
12 Jakub Świerczok GKS Tychy 3
13 Robert Bartczak Zagłębie Sosnowiec 3
14 Łukasz Wróbel Drutex Bytovia Bytów 3
15 Jakub Serafin Drutex Bytovia Bytów 3
16 Łukasz Matusiak Zagłębie Sosnowiec 3
17 Damian Kądzior Wigry Suwałki 3
18 Tsubasa Nishi Stomil Olsztyn 3
19 Bartosz Kwiecień Chrobry Głogów 3
20 Andrzej Rybski Chojniczanka 3
21 Rafał Niziołek MKS Kluczbork 3
22 Tomasz Podgórski TS Podbeskidzie 3
23 Bartlomiej Niedziela Chojniczanka 3
24 Tomasz Foszmańczyk GKS Gieksa Katowice 3
25 Igor Angulo Alboniga Górnik Zabrze 3
26 Roman Gergel Górnik Zabrze 3
27 Kamil Słaby Sandecja Nowy Sącz 3