WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Pumas UNAM - Olimpia Asunción na żywo

Data:07.04.2016, godz. 03:00 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Olímpico Universitario
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Copa Libertadores
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    KOMU KIBICUJESZ?
    Pumas UNAM
    Olimpia Asunción
    razem głosów:
    Mecz pomiędzy Pumas UNAM a Olimpia Asunción odbędzie się 07.04.2016 o godzinie 01:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estadio Olímpico Universitario. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Fox Sports Premium. Transmisja w internecie dostępna jest na: FOX Play Latin America, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Pumas UNAM - Olimpia Asunción - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    Argentyna FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Barbados FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Chile FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Gwatemala FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Honduras FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Kolumbia FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Kostaryka FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Panama FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Peru FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Salwador FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Urugwaj FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Wenezuela FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Pumas UNAM - Olimpia Asunción - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Boliwia Fox Sports Premium ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Bezpośrednie mecze

    2016-04-07 03:00 Koniec COP UNAM Pumas 4 : 1 Olimpia Asuncion
    2016-03-01 22:30 Koniec COP Olimpia Asuncion 0 : 2 UNAM Pumas

    Ostatnie mecze

    UNAM PUMAS
    2017-04-23 17:00 Koniec PRI Veracruz
    0 : 2
    2017-04-16 00:00 Koniec PRI Tigres UANL
    0 : 4
    2017-04-13 02:30 Koniec PRI Atlas
    1 : 1
    2017-04-09 17:00 Koniec PRI Toluca
    0 : 1
    2017-04-01 23:00 Koniec PRI Chiapas
    3 : 0
    2017-03-19 18:00 Koniec PRI America
    2 : 3
    2017-03-05 18:00 Koniec PRI Santos Laguna
    2 : 1
    2017-03-02 03:00 Koniec CON Tigres UANL
    0 : 3
    2017-02-25 23:00 Koniec PRI Queretaro
    3 : 4
    2017-02-23 03:00 Koniec CON Tigres UANL
    1 : 1
    2017-04-23 14:00 Koniec PRI Sportivo Luqueno 2 : 1
    2017-04-16 23:10 Koniec PRI Sportivo Trinidense 1 : 1
    2017-04-09 21:00 Koniec PRI General Diaz 2 : 0
    2017-04-02 23:10 Koniec PRI Sol de America 1 : 0
    2017-03-29 23:10 Koniec PRI Libertad 0 : 3
    2017-03-25 21:00 Koniec PRI Nacional Asuncion 4 : 2
    2017-03-18 21:00 Koniec PRI Rubio Nu 1 : 1
    2017-03-12 21:00 Koniec PRI Cerro Porteno 1 : 2
    2017-03-08 22:00 Koniec PRI Sportivo Luqueno 0 : 0
    2017-03-04 23:10 Koniec PRI Deportivo Capiata 2 : 0

    Statystyki drużyn

    UNAM PUMAS OLIMPIA ASUNCION
    DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
    0 0 2 rozegrane - - -
    - - 1 wygrane - - -
    - - 0 remisy - - -
    - - 1 porażki - - -
    - - 2 bramki zdobyte - - -
    - - 1 bramki stracone - - -
    - - 1.00 śr. bramek zdob. - - -

    Statystyki strzelców

    UNAM PUMAS
    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Sosa Ismael 8
    2 Martínez Fidel 3
    3 Alcoba Gerardo 3
    4 Quiñónez Luis 2
    5 Herrera Eduardo 2
    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Riveros Cristian 2
    2 Bareiro Freddy 2
    3 Núñez José 1
    4 Mencia Gustavo 1
    5 Iván Torres 1

    OPINIE I KOMENTARZE

    ZAKOŃCZONY
    UNAM PUMAS
    UNAM PUMAS
    4 : 1
    (0:1)
    Rozwiń szczegóły

    Piłka nożna - Copa Libertadores

    Grupa 1 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Barcelona SC 3 2 1 0 5:2 7
    2 Botafogo-RJ 3 2 1 0 5:2 7
    3 Estudiantes La Plata 3 1 0 2 2:4 3
    4 Atletico Nacional 3 0 0 3 1:5 0
    Play Offs
    Grupa 2 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Santos-SP 3 1 2 0 3:1 5
    2 Indep. Santa Fe 3 1 1 1 3:2 4
    3 The Strongest 3 1 1 1 2:2 4
    4 Sporting Cristal 3 0 2 1 1:4 2
    Play Offs
    Grupa 3 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 River Plate 2 2 0 0 7:3 6
    2 Indep. Medellin 4 2 0 2 5:5 6
    3 Emelec 2 1 0 1 1:1 3
    4 FBC Melgar 4 1 0 3 4:8 3
    Play Offs
    Grupa 4 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Atlético-PR 4 2 1 1 6:5 7
    2 Flamengo-RJ 4 2 0 2 7:4 6
    3 Universidad Católica 4 1 2 1 5:5 5
    4 San Lorenzo 4 1 1 2 3:7 4
    Play Offs
    Grupa 5 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Palmeiras-SP 4 3 1 0 8:5 10
    2 Jorge Wilstermann 4 2 0 2 9:6 6
    3 Atlético Tucumán 4 1 1 2 5:6 4
    4 Penarol 4 1 0 3 8:13 3
    Play Offs
    Grupa 6 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Atletico Mineiro-MG 4 2 1 1 8:4 7
    2 Godoy Cruz 3 2 1 0 5:2 7
    3 Libertad 4 1 1 2 5:7 4
    4 Sports Boys Warnes 3 0 1 2 5:10 1
    Play Offs
    Grupa 7 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Lanus 3 2 0 1 8:2 6
    2 Nacional (URU) 3 1 1 1 2:2 4
    3 Chapecoense-SC 3 1 1 1 4:5 4
    4 Zulia 3 1 0 2 2:7 3
    Play Offs
    Grupa 8 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Gremio-RS 3 2 1 0 6:3 7
    2 Guarani 3 2 1 0 5:2 7
    3 Deportes Iquique 4 2 0 2 10:8 6
    4 Zamora FC 4 0 0 4 5:13 0
    Play Offs

    Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

    Qualification
    Drużyna Bramki
    1 Chumacero Alejandro The Strongest 4
    2 Escobar Pablo The Strongest 3
    3 Alonso Matías The Strongest 3
    4 Blanco Sergio Montevideo Wanderers 3
    5 Gamarra Roberto Deportivo Capiata 3
    6 Zampedri Fernando Atlético Tucumán 3
    7 González Néstor Deportivo Capiata 2
    8 Cortéz Gabriel Indep. del Valle 2
    9 Estrada Michael Indep. del Valle 2
    10 Palacios Cristian Montevideo Wanderers 2
    11 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 2
    12 Churín Diego Unión Española 2
    13 Jaime Sebastián Unión Española 2
    14 Montenegro Brian Olimpia Asuncion 2
    15 Aponza Robinson Junior Barranquilla 2
    16 Gedoz Felipe Atlético-PR 2
    Group Stage
    Drużyna Bramki
    1 Chaves Frederico Atletico Mineiro-MG 5
    2 Caroca Rafael Deportes Iquique 3
    3 Herrera Emanuel FBC Melgar 3
    4 Rodriguez Gaston Penarol 3
    5 Driussi Sebastian River Plate 3
    6 de Jesus Luan Gremio-RS 3
    7 Gomes Willian Palmeiras-SP 3
    8 Bielkiewicz Diego Deportes Iquique 3
    9 Chumacero Alejandro The Strongest 2
    10 Sand Jose Lanus 2
    11 Acosta Lautaro Lanus 2
    12 Messidoro Alexis Sports Boys Warnes 2
    13 J. Gabriel Rios Jorge Wilstermann 2
    14 Correa Javier Godoy Cruz 2
    15 Ribas da Cunha Diego Flamengo-RJ 2
    16 Affonso Mauricio Penarol 2
    17 de Souza Robson Atletico Mineiro-MG 2
    18 Caroca Matias Deportes Iquique 2
    18 Gonzalez Luis Oscar Atlético-PR 2
    19 Quintero Juan Indep. Medellin 2
    20 Gomez Jonathan Indep. Santa Fe 2
    21 Blandi Nicolas San Lorenzo 2
    22 Reinaldo Chapecoense-SC 2
    23 Martinez Lucas River Plate 2
    24 Cabezas L. Jorge Wilstermann 2
    25 Silveira Hugo Nacional (URU) 2
    26 Salcedo Santiago Libertad 2
    27 Mina Yerry Palmeiras-SP 2
    28 Gonzalez Angel Godoy Cruz 2
    29 Guerrero Jose Paolo Flamengo-RJ 2