WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

River Plate - Nacional Montevideo na żywo

Data:07.04.2016, godz. 22:30 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Monumental
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Copa Libertadores
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    KOMU KIBICUJESZ?
    River Plate
    Nacional Montevideo
    razem głosów:
    Mecz pomiędzy River Plate a Nacional Montevideo odbędzie się 07.04.2016 o godzinie 20:30 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estadio Monumental. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w internecie dostępna jest na: Fox Soccer 2GO USA. Brak informacji o transmisji w Tv z tego spotkania. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    River Plate - Nacional Montevideo - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    River Plate - Nacional Montevideo - TRANSMISJE W TV

    Brak informacji o transmisji w TV

    Bezpośrednie mecze

    2017-03-29 19:00 Koniec PRI Nacional (URU) 0 : 0 River Plate (URU)
    2016-10-30 22:15 Koniec PRI Nacional (URU) 3 : 1 River Plate (URU)
    2016-04-07 22:30 Koniec COP River Plate (URU) 2 : 2 Nacional (URU)
    2016-03-02 22:30 Koniec COP Nacional (URU) 0 : 0 River Plate (URU)
    2016-02-13 20:00 Koniec PRI River Plate (URU) 0 : 3 Nacional (URU)

    Ostatnie mecze

    RIVER PLATE (URU)
    2017-05-14 18:30 Koniec PRI El Tanque Sisley
    2 : 2
    2017-05-06 18:30 Koniec PRI Racing Montevideo
    1 : 2
    2017-04-29 22:00 Koniec PRI Penarol
    1 : 1
    2017-04-22 18:30 Koniec PRI Cerro
    1 : 0
    2017-04-15 19:00 Koniec PRI Plaza Colonia
    3 : 1
    2017-04-09 19:00 Koniec PRI Danubio
    0 : 0
    2017-04-02 19:00 Koniec PRI Juventud LP
    2 : 1
    2017-03-29 19:00 Koniec PRI Nacional (URU)
    0 : 0
    2017-03-26 19:30 Koniec PRI Sud America
    2 : 1
    2017-03-19 19:30 Koniec PRI Defensor Sporting
    0 : 1
    2017-05-23 22:30 Koniec COP Lanus 0 : 1
    2017-05-16 22:30 Koniec COP Zulia 0 : 0
    2017-05-13 18:30 Koniec PRI Sud America 4 : 3
    2017-05-06 18:30 Koniec PRI Defensor Sporting 2 : 3
    2017-04-30 21:00 Koniec PRI Rampla Juniors 1 : 0
    2017-04-27 22:30 Koniec COP Chapecoense-SC 3 : 0
    2017-04-23 19:00 Koniec PRI Fenix 1 : 0
    2017-04-19 00:45 Koniec COP Chapecoense-SC 1 : 1
    2017-04-15 19:00 Koniec PRI Cerro 3 : 1
    2017-04-09 22:30 Koniec PRI Montevideo Wanderers 2 : 1

    Statystyki drużyn

    RIVER PLATE (URU) NACIONAL (URU)
    DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
    - - - rozegrane 0 0 2
    - - - wygrane - - 0
    - - - remisy - - 2
    - - - porażki - - 0
    - - - bramki zdobyte - - 2
    - - - bramki stracone - - 2
    - - - śr. bramek zdob. - - 1.00

    Statystyki strzelców

    RIVER PLATE (URU)
    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Santos Michael 4
    2 Montelongo Bruno 1
    3 Tajan Cesar 1
    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Lopez Nicolas 4
    2 Victorino Mauricio 1
    3 Ramirez Kevin 1
    4 Romero Santiago 1
    5 Barcia Leandro 1

    OPINIE I KOMENTARZE

    ZAKOŃCZONY
    RIVER PLATE (URU)
    RIVER PLATE (URU)
    2 : 2
    (1:1)
    Rozwiń szczegóły

    Piłka nożna - Copa Libertadores

    Grupa 1 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Botafogo-RJ 6 3 1 2 6:5 10
    2 Barcelona SC 6 3 1 2 8:8 10
    3 Estudiantes La Plata 6 3 0 3 7:8 9
    4 Atletico Nacional 6 2 0 4 8:8 6
    Play Offs
    Grupa 2 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Santos-SP 6 3 3 0 11:4 12
    2 The Strongest 6 2 3 1 9:5 9
    3 Indep. Santa Fe 6 2 2 2 8:6 8
    4 Sporting Cristal 6 0 2 4 2:15 2
    Play Offs
    Grupa 3 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 River Plate 6 4 1 1 14:9 13
    2 Emelec 6 3 1 2 8:5 10
    3 Indep. Medellin 6 3 0 3 8:8 9
    4 FBC Melgar 6 1 0 5 6:14 3
    Play Offs
    Grupa 4 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 San Lorenzo 6 3 1 2 8:8 10
    2 Atlético-PR 6 3 1 2 9:10 10
    3 Flamengo-RJ 6 3 0 3 11:7 9
    4 Universidad Católica 6 1 2 3 8:11 5
    Play Offs
    Grupa 5 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Palmeiras-SP 6 4 1 1 13:9 13
    2 Jorge Wilstermann 6 3 0 3 12:10 9
    3 Atlético Tucumán 6 2 1 3 8:10 7
    4 Penarol 6 2 0 4 11:15 6
    Play Offs
    Grupa 6 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Atletico Mineiro-MG 6 4 1 1 17:6 13
    2 Godoy Cruz 6 3 2 1 10:8 11
    3 Libertad 6 1 3 2 7:9 6
    4 Sports Boys Warnes 6 0 2 4 8:19 2
    Play Offs
    Grupa 7 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Lanus 6 3 1 2 11:5 10
    2 Chapecoense-SC 6 3 1 2 8:10 10
    3 Nacional (URU) 6 2 2 2 5:3 8
    4 Zulia 6 1 2 3 4:10 5
    Play Offs
    Grupa 8 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Gremio-RS 6 4 1 1 15:6 13
    2 Guarani 6 3 2 1 9:7 11
    3 Deportes Iquique 6 3 1 2 12:9 10
    4 Zamora FC 6 0 0 6 6:20 0
    Play Offs

    Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

    Qualification
    Drużyna Bramki
    1 Chumacero Alejandro The Strongest 4
    2 Escobar Pablo The Strongest 3
    3 Gamarra Roberto Deportivo Capiata 3
    4 Zampedri Fernando Atlético Tucumán 3
    5 Alonso Matías The Strongest 3
    6 Blanco Sergio Montevideo Wanderers 3
    7 Gedoz Felipe Atlético-PR 2
    8 González Néstor Deportivo Capiata 2
    9 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 2
    10 Jaime Sebastián Unión Española 2
    11 Aponza Robinson Junior Barranquilla 2
    12 Montenegro Brian Olimpia Asuncion 2
    13 Estrada Michael Indep. del Valle 2
    14 Churín Diego Unión Española 2
    15 Palacios Cristian Montevideo Wanderers 2
    16 Cortéz Gabriel Indep. del Valle 2
    Group Stage
    Drużyna Bramki
    1 Chaves Frederico Atletico Mineiro-MG 6
    2 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 5
    3 Barrios Lucas Gremio-RS 5
    4 de Jesus Luan Gremio-RS 5
    5 Chumacero Alejandro The Strongest 4
    6 Gomes Willian Palmeiras-SP 4
    7 Herrera Emanuel FBC Melgar 4
    8 Sand Jose Lanus 4
    9 Bielkiewicz Diego Deportes Iquique 4
    10 Rodriguez Gaston Penarol 4
    11 Garro Juan Godoy Cruz 3
    12 Vitor Bueno Santos-SP 3
    13 Angulo Brayan Emelec 3
    14 Blandi Nicolas San Lorenzo 3
    15 Arango Johan Indep. Santa Fe 3
    16 García Epifanio Guarani 3
    17 Silva Santiago Universidad Católica 3
    18 Mina Yerry Palmeiras-SP 3
    19 Preciado Eduar Emelec 3
    20 Alario Lucas River Plate 3
    21 Gonzalez Angel Godoy Cruz 3
    22 Ricardo de Oliveira Santos-SP 3
    23 Caroca Rafael Deportes Iquique 3
    24 Driussi Sebastian River Plate 3