WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica na żywo

Data:16.10.2016, godz. 15:45 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Ludowy
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: I liga
KOMU KIBICUJESZ?
Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica
razem głosów:
Mecz pomiędzy Zagłębie Sosnowiec a Miedź Legnica odbędzie się 16.10.2016 o godzinie 13:45 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Ludowy. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: I liga, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Polsat Sport. Transmisja w internecie dostępna jest na: Ipla.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Polska Ipla.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2017-08-18 18:00 Koniec I L Miedź Legnica 4 : 1 Zagłębie Sosnowiec
2017-05-12 17:00 Koniec I L Miedź Legnica 2 : 1 Zagłębie Sosnowiec
2016-10-16 15:45 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec 1 : 0 Miedź Legnica
2016-04-01 17:00 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec 0 : 1 Miedź Legnica
2015-09-29 16:30 Koniec I L Miedź Legnica 1 : 4 Zagłębie Sosnowiec

Ostatnie mecze

2017-08-18 18:00 Koniec I L Miedź Legnica
1 : 4
2017-08-13 18:00 Koniec I L Pogoń Siedlce
1 : 0
2017-08-10 17:00 Koniec PUC Korona Kielce
1 : 2
2017-08-05 15:00 Koniec I L Górnik Łęczna
1 : 2
2017-07-29 13:30 Koniec I L Olimpia Grudziądz
0 : 1
2017-07-22 15:00 Koniec PUC Chełmianka Chełm
3 : 0
2017-07-19 15:00 Koniec CLF GKS 1962 Jastrzębie
2 : 0
2017-07-15 10:00 Koniec CLF ŁKS Łódź
2 : 3
2017-07-07 16:00 Koniec CLF Wisła Kraków
4 : 1
2017-07-05 15:00 Koniec CLF Karviná
1 : 4
MIEDŹ LEGNICA
2017-08-18 18:00 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec 4 : 1
2017-08-12 10:30 Koniec I L Odra Opole 4 : 2
2017-08-09 17:00 Koniec PUC Sandecja Nowy Sącz 1 : 2
2017-08-05 18:00 Koniec I L GKS Katowice 1 : 1
2017-07-29 16:00 Koniec I L Raków Częstochowa 0 : 0
2017-07-22 15:00 Koniec PUC Stal Rzeszów 3 : 1
2017-07-16 15:00 Koniec CLF Maccabi Haifa 0 : 1
2017-07-05 15:00 Koniec CLF Warta Poznań 2 : 1
2017-07-01 09:00 Koniec CLF Raków Częstochowa 1 : 1
2017-06-04 10:30 Koniec I L Sandecja Nowy Sącz 2 : 0

Statystyki drużyn

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC MIEDŹ LEGNICA
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
17 17 34 rozegrane 17 17 34
9 7 16 wygrane 9 7 16
5 4 9 remisy 5 4 9
3 6 9 porażki 3 6 9
27 26 53 bramki zdobyte 27 22 49
19 25 44 bramki stracone 15 12 27
1.59 1.53 1.56 śr. bramek zdob. 1.59 1.29 1.44

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Pribula Martin 11
2 Nowak Tomasz 7
3 Dudek Sebastian 6
4 Sanogo Vamara 5
5 Fidziukiewicz Michał 4
MIEDŹ LEGNICA
Lp. Strzelcy Bramki
1 Forsell Petteri 13
2 Vojtuš Jakub 7
3 Bartczak Grzegorz 5
4 Rasak Damian 4
5 Łobodziński Wojciech 3

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
1 : 0
(0:0)
MIEDŹ LEGNICA
MIEDŹ LEGNICA
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt B
1 Chrobry Głogów 4 3 1 0 4:1 10 2:1
2 Chojniczanka 4 3 0 1 8:2 9 1:2
3 GKS Tychy 5 3 0 2 4:4 9 2:4
4 Drutex-Bytovia Bytów 4 3 0 1 7:3 9 2:3
5 Stal Mielec 4 3 0 1 6:4 9 4:4
6 Miedź Legnica 4 2 2 0 9:4 8 4:4
7 Odra Opole 4 2 1 1 8:6 7 3:6
8 Puszcza Niepołomice 4 2 1 1 7:5 7 2:5
9 Olimpia Grudziądz 4 2 0 2 3:2 6 1:2
10 Stomil Olsztyn 5 2 0 3 7:10 6 2:10
11 GKS Katowice 4 1 1 2 6:6 4 4:6
12 Pogoń Siedlce 4 1 1 2 3:4 4 2:4
13 Raków Częstochowa 4 1 1 2 4:6 4 3:6
14 Górnik Łęczna 4 1 1 2 5:8 4 0:8
15 Zagłębie Sosnowiec 4 1 0 3 3:7 3 2:7
16 Wigry Suwałki 4 0 2 2 1:4 2 0:4
17 Podbeskidzie B-B 4 0 1 3 2:10 1 2:10
18 Ruch Chorzów 4 1 0 3 4:5 -2 1:5
Promotion
Relegation Play-off
Relegation

Strzelcy Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki MP
1 Vojtuš Jakub Miedź Legnica 4 4
2 Drozdowicz Emil Chojniczanka 3 4
3 Patryk Szysz Górnik Łęczna 3 4
4 Domański Maciej Puszcza Niepołomice 3 4
5 Ryndak Dawid Puszcza Niepołomice 2 4
6 Przybecki Miłosz Ruch Chorzów 2 5
7 Gancarczyk Marek Odra Opole 2 4
8 Surdykowski Janusz Drutex-Bytovia Bytów 2 4
9 Prokic Andreja GKS Katowice 2 3
10 Wroński Łukasz Stal Mielec 2 4
11 Gonzalez Fran Drutex-Bytovia Bytów 2 4
12 Łobodziński Wojciech Miedź Legnica 2 4
13 Karankiewicz Adrian Stomil Olsztyn 2 5
14 Djermanović Dejan Stal Mielec 2 4
15 Błanik Dawid GKS Tychy 2 5
16 Embaló Jose Raków Częstochowa 2 4
17 Wodecki Marcin Odra Opole 2 4