Maccabi Tel Awiw - Dundalk FC na żywo

Data:08.12.2016, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Winner Stadium
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Maccabi Tel Awiw
Dundalk FC
razem głosów:
Mecz pomiędzy Maccabi Tel Awiw a Dundalk FC odbędzie się 08.12.2016 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Winner Stadium. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale BT Sport ESPN, eir Sport 1. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, beIN Sports Connect Australia, Sky Go Deutschland, Dplay Denmark, beIN SPORTS Connect S.P., beIN SPORTS CONNECT Canada, TeleClub Sport Live, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Dplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Anglia BT Sport ESPN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia BT Sport ESPN
eir Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-12-08 18:00 Koniec UEF Maccabi Tel Aviv 2 : 1 Dundalk
2016-09-29 19:05 Koniec UEF Dundalk 1 : 0 Maccabi Tel Aviv

Ostatnie mecze

2017-01-11 18:00 Koniec LIG Hapoel Ra'anana
4 : 1
2017-01-07 16:30 Koniec STA Hapoel Bnei Lod
3 : 0
2017-01-02 19:00 Koniec LIG Beitar Jerusalem
0 : 1
2016-12-24 16:15 Koniec LIG FC Ashdod
1 : 0
2016-12-17 14:00 Koniec LIG Hapoel Kfar Saba
1 : 1
2016-12-11 18:15 Koniec LIG Hapoel Haifa
4 : 2
2016-12-08 18:00 Koniec UEF Dundalk
2 : 1
2016-12-03 16:15 Koniec LIG Hapoel Ashkelon
0 : 0
2016-11-30 19:00 Koniec TOT Hapoel Kiryat Shmona
0 : 1
2016-11-27 18:45 Koniec LIG Bnei Yehuda
0 : 1
DUNDALK
2016-12-08 18:00 Koniec UEF Maccabi Tel Aviv 1 : 2
2016-11-24 20:05 Koniec UEF AZ Alkmaar 0 : 1
2016-11-06 15:40 Koniec FAI Cork City 0 : 1
2016-11-03 18:00 Koniec UEF Zenit St Petersburg 1 : 2
2016-10-28 18:45 Koniec PRE Galway United 4 : 1
2016-10-25 18:45 Koniec PRE St Patrick's 2 : 5
2016-10-23 18:00 Koniec PRE Bohemians 2 : 1
2016-10-20 19:05 Koniec UEF Zenit St Petersburg 1 : 2
2016-10-17 19:00 Koniec PRE Longford Town 3 : 0
2016-10-14 18:45 Koniec PRE Shamrock Rovers 3 : 0

Statystyki drużyn

MACCABI TEL AVIV DUNDALK
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
1 1 2 wygrane 1 0 1
1 0 1 remisy 0 1 1
1 2 3 porażki 2 2 4
5 2 7 bramki zdobyte 2 3 5
5 4 9 bramki stracone 3 5 8
1.67 0.67 1.17 śr. bramek zdob. 0.67 1.00 0.83

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Medunjanin Haris 2
2 Micha Dor 1
3 Kjartansson Vidar 1
4 Scarione Ezequiel 1
5 Golasa Eyal 1
DUNDALK
Lp. Strzelcy Bramki
1 Kilduff Ciaran 2
2 Horgan Daryl 1
3 Benson Robbie 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
2 : 1
(2:1)
DUNDALK
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce 6 4 1 1 8:6 13
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
3 Feyenoord 6 2 1 3 3:7 7
4 Zorya Luhansk 6 0 2 4 2:8 2
Europa League Play Off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nicosia 6 4 0 2 8:6 12
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
3 BSC Young Boys 6 2 2 2 7:4 8
4 Astana 6 1 2 3 5:11 5
Europa League Play Off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
3 Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
4 Gabala 6 0 0 6 5:14 0
Europa League Play Off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
4 Dundalk 6 1 1 4 5:8 4
Europa League Play Off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Roma 6 3 3 0 16:7 12
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3 Viktoria Plzen 6 1 3 2 7:10 6
4 Austria Wien 6 1 2 3 11:14 5
Europa League Play Off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
3 Rapid Wien 6 1 3 2 7:8 6
4 Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
Europa League Play Off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AFC Ajax 6 4 2 0 11:6 14
2 Celta Vigo 6 2 3 1 10:7 9
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
4 Panathinaikos 6 0 1 5 3:13 1
Europa League Play Off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Shakhtar Donetsk 6 6 0 0 21:5 18
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
Europa League Play Off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
2 Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
3 RB Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
Europa League Play Off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
2 PAOK 6 3 1 2 7:6 10
3 Qarabag Agdam 6 2 1 3 7:12 7
4 Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
Europa League Play Off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praha 6 4 0 2 8:6 12
2 Hapoel Be'er Sheva 6 2 2 2 6:6 8
3 Southampton 6 2 2 2 6:4 8
4 Inter 6 2 0 4 7:11 6
Europa League Play Off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor 6 3 1 2 10:7 10
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
3 Steaua Bucuresti 6 1 3 2 5:7 6
4 Zurich 6 1 3 2 5:7 6
Europa League Play Off
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Group Stage
Drużyna Bramki
1 De Paula Giuliano Zenit St Petersburg 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
3 Hoarau Guillaume BSC Young Boys 5
4 Teodorczyk Lukasz RSC Anderlecht 5
5 Džeko Edin Roma 5
6 Babacar Khouma Fiorentina 4
7 Kalinić Nikola Fiorentina 4
8 Kokorin Aleksandr Zenit St Petersburg 4
9 Bailey Leon KRC Genk 4
10 Barcellos Taison Shakhtar Donetsk 4
11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor 3
14 Guidetti John Celta Vigo 3
15 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
16 Ramos Joao Natailton Krasnodar 3
17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
18 Smolov Fyodor Krasnodar 3
19 Holzhauser Raphael Austria Wien 3
20 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
22 Ferreyra Facundo Shakhtar Donetsk 3
23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3