Liga Europy: losowanie ćwierćfinałów na żywo

Data:18.03.2016, godz. 12:00 GMT
Miejsce spotkania: Nyon
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
Liga Europy: losowanie ćwierćfinałów odbędzie się 18.03.2016 o godzinie 12:00 (GMT). Miejscem wydarzenia które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Nyon. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale beIN Sports Arabia 11 HD, Eurosport 1, BT Sport Europe, SuperSport 3 Africa, beIN Sports Australia, Canvas, SuperSport HD3 Africa, Arena Sport 1, ESPN no Brasil, Voyo Sport, Eurosport Denmark, Viasat Sport, beIN Sports 2, OTE Sport 1, Eurosport Spain, Esport3, Spo TV +, Astro SuperSport, EuroSport Deutschland, Viaplay Norway, Ten Action, Canal+ Sport, nSport+ , SuperSport 3, Viasat Fotboll / HD, TRT 3 Spor, Fox Deportes. Transmisja w internecie dostępna jest na: LeTV, beIN SPORTS CONNECT Canada, FOX Play Latin America. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Chiny LeTV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Algieria beIN Sports Arabia 11 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Anglia Eurosport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BT Sport Europe ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Angola SuperSport 3 Africa
Australia beIN Sports Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN Sports Arabia 11 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Belgia Canvas ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Benin SuperSport HD3 Africa
Bośnia i Hercegowina Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia ESPN no Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bułgaria Voyo Sport
Chorwacja Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Eurosport Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Egipt beIN Sports Arabia 11 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Finlandia Viasat Sport
Francja beIN Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Grecja OTE Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania Eurosport Spain ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Esport3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irak beIN Sports Arabia 11 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN Sports Arabia 11 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Korea Południowa Spo TV +
Malezja Astro SuperSport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy EuroSport Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nigeria SuperSport 3 Africa
Norwegia Viaplay Norway
Pakistan Ten Action
Polska Canal+ Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
nSport+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Republika Południowej Afryki SuperSport 3
Szwecja Viasat Fotboll / HD
Tunezja beIN Sports Arabia 11 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja TRT 3 Spor
USA Fox Deportes ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
KOMENTARZE
0
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce 5 3 1 1 7:6 10
2 Manchester United 5 3 0 2 10:4 9
3 Feyenoord 5 2 1 2 3:6 7
4 Zorya Luhansk 5 0 2 3 2:6 2
Europa League playoff
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nicosia 5 3 0 2 6:6 9
2 Olympiakos Pireus 5 2 2 1 7:4 8
3 BSC Young Boys 5 1 2 2 4:4 5
4 Astana 5 1 2 2 5:8 5
Europa League playoff
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 RSC Anderlecht 5 3 2 0 14:5 11
2 Saint-Etienne 5 2 3 0 5:3 9
3 Mainz 05 5 1 3 1 6:10 6
4 Gabala 5 0 0 5 5:12 0
Europa League playoff
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 5 5 0 0 15:5 15
2 AZ Alkmaar 5 1 2 2 3:8 5
3 Dundalk 5 1 1 3 4:6 4
4 Maccabi Tel Aviv 5 1 1 3 5:8 4
Europa League playoff
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Roma 5 3 2 0 16:7 11
2 Astra Giurgiu 5 2 1 2 7:10 7
3 Austria Wien 5 1 2 2 9:11 5
4 Viktoria Plzen 5 0 3 2 4:8 3
Europa League playoff
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 5 3 0 2 11:9 9
2 Athletic Bilbao 5 3 0 2 9:10 9
3 Sassuolo 5 1 2 2 9:9 5
4 Rapid Wien 5 1 2 2 6:7 5
Europa League playoff
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AFC Ajax 5 4 1 0 10:5 13
2 Standard Liege 5 1 3 1 7:5 6
3 Celta Vigo 5 1 3 1 8:7 6
4 Panathinaikos 5 0 1 4 3:11 1
Europa League playoff
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Shakhtar Donetsk 5 5 0 0 17:3 15
2 Sporting Braga 5 1 3 1 7:7 6
3 KAA Gent 5 1 2 2 8:13 5
4 Konyaspor 5 0 1 4 2:11 1
Europa League playoff
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Schalke 04 5 5 0 0 9:1 15
2 Krasnodar 5 2 1 2 7:6 7
3 RB Salzburg 5 1 1 3 4:6 4
4 OGC Nice 5 1 0 4 3:10 3
Europa League playoff
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fiorentina 5 3 1 1 13:5 10
2 Qarabag Agdam 5 2 1 2 6:10 7
3 PAOK 5 2 1 2 5:6 7
4 Slovan Liberec 5 1 1 3 7:10 4
Europa League playoff
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praha 5 4 0 1 7:4 12
2 Southampton 5 2 1 2 5:3 7
3 Hapoel Be'er Sheva 5 2 1 2 5:5 7
4 Inter 5 1 0 4 5:10 3
Europa League playoff
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor 5 2 1 2 8:7 7
2 Villarreal CF 5 1 3 1 7:7 6
3 Steaua Bucuresti 5 1 3 1 4:5 6
4 Zurich 5 1 3 1 5:5 6
Europa League playoff
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
2 De Paula Giuliano Zenit St Petersburg 5
3 Teodorczyk Lukasz RSC Anderlecht 5
4 Džeko Edin Roma 5
5 Babacar Khouma Fiorentina 4
6 Kalinić Nikola Fiorentina 4
7 Kokorin Aleksandr Zenit St Petersburg 4
8 Bailey Leon KRC Genk 4
9 Hoarau Guillaume BSC Young Boys 4
10 Belfodil Ishak Standard Liege 3
11 Milicevic Danijel KAA Gent 3
12 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor 3
13 Ramos Joao Natailton Krasnodar 3
14 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
15 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
16 Ferreyra Facundo Shakhtar Donetsk 3
17 Sebá Olympiakos Pireus 3