Liga Europy: losowanie ćwierćfinałów na żywo

Data:18.03.2016, godz. 12:00 GMT
Miejsce spotkania: Nyon
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
Liga Europy: losowanie ćwierćfinałów odbędzie się 18.03.2016 o godzinie 12:00 (GMT). Miejscem wydarzenia które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Nyon. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale beIN Sports Arabia 11 HD, Eurosport 1, BT Sport Europe, SuperSport 3 Africa, beIN Sports Australia, Canvas, SuperSport HD3 Africa, Arena Sport 1, ESPN no Brasil, Voyo Sport, LeTV, Eurosport Denmark, Viasat Sport, beIN Sports 2, OTE Sport 1, Esport3, Eurosport Spain, FOX Play Latin America, Spo TV +, Astro SuperSport, EuroSport Deutschland, Viaplay Norway, Ten Action, Canal+ Sport, nSport+ , SuperSport 3, Viasat Fotboll / HD, TRT 3 Spor, Fox Deportes. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Canada. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Algieria beIN Sports Arabia 11 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Anglia Eurosport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BT Sport Europe ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Angola SuperSport 3 Africa
Australia beIN Sports Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN Sports Arabia 11 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Belgia Canvas ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Benin SuperSport HD3 Africa
Bośnia i Hercegowina Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia ESPN no Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bułgaria Voyo Sport
Chiny LeTV
Chorwacja Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Eurosport Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Egipt beIN Sports Arabia 11 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Finlandia Viasat Sport
Francja beIN Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Grecja OTE Sport 1
Hiszpania Esport3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Eurosport Spain
Irak beIN Sports Arabia 11 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN Sports Arabia 11 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia FOX Play Latin America
Korea Południowa Spo TV +
Malezja Astro SuperSport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy EuroSport Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nigeria SuperSport 3 Africa
Norwegia Viaplay Norway
Pakistan Ten Action
Polska Canal+ Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
nSport+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Republika Południowej Afryki SuperSport 3
Szwecja Viasat Fotboll / HD
Tunezja beIN Sports Arabia 11 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja TRT 3 Spor
USA Fox Deportes
KOMENTARZE
0
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Feyenoord 1 1 0 0 1:0 3
2 Fenerbahce 1 0 1 0 1:1 1
3 Zorya Luhansk 1 0 1 0 1:1 1
4 Manchester United 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nicosia 1 1 0 0 2:1 3
2 Olympiakos Pireus 1 1 0 0 1:0 3
3 Astana 2 0 1 1 1:2 1
4 BSC Young Boys 2 0 1 1 0:1 1
Europa League playoff
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Mainz 05 2 1 1 0 4:3 4
2 RSC Anderlecht 1 1 0 0 3:1 3
3 Saint-Etienne 1 0 1 0 1:1 1
4 Gabala 2 0 0 2 3:6 0
Europa League playoff
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 1 1 0 0 4:3 3
2 AZ Alkmaar 1 0 1 0 1:1 1
3 Dundalk 1 0 1 0 1:1 1
4 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 1 3:4 0
Europa League playoff
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Austria Wien 1 1 0 0 3:2 3
2 Roma 1 0 1 0 1:1 1
3 Viktoria Plzen 1 0 1 0 1:1 1
4 Astra Giurgiu 1 0 0 1 2:3 0
Europa League playoff
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rapid Wien 1 1 0 0 3:2 3
2 Sassuolo 1 1 0 0 3:0 3
3 Athletic Bilbao 1 0 0 1 0:3 0
4 KRC Genk 1 0 0 1 2:3 0
Europa League playoff
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AFC Ajax 2 2 0 0 3:1 6
2 Celta Vigo 2 1 1 0 3:1 4
3 Standard Liege 2 0 1 1 1:2 1
4 Panathinaikos 2 0 0 2 1:4 0
Europa League playoff
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Shakhtar Donetsk 2 2 0 0 3:0 6
2 KAA Gent 2 1 1 0 3:1 4
3 Sporting Braga 2 0 1 1 1:3 1
4 Konyaspor 2 0 0 2 0:3 0
Europa League playoff
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Krasnodar 2 2 0 0 6:2 6
2 Schalke 04 2 2 0 0 4:1 6
3 OGC Nice 2 0 0 2 2:6 0
4 RB Salzburg 2 0 0 2 1:4 0
Europa League playoff
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fiorentina 2 1 1 0 5:1 4
2 PAOK 2 1 1 0 2:1 4
3 Qarabag Agdam 2 0 1 1 3:7 1
4 Slovan Liberec 2 0 1 1 3:4 1
Europa League playoff
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Be'er Sheva 2 1 1 0 2:0 4
2 Southampton 2 1 1 0 3:0 4
3 Sparta Praha 2 1 0 1 3:4 3
4 Inter 2 0 0 2 1:5 0
Europa League playoff
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Villarreal CF 2 1 1 0 3:2 4
2 Zurich 2 1 0 1 3:3 3
3 Osmanlispor 2 1 0 1 3:2 3
4 Steaua Bucuresti 2 0 1 1 1:3 1
Europa League playoff
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 Haris Medunjanin Maccabi Tel Aviv 2
2 Charlie Austin Southampton 2
3 Leon Bailey KRC Genk 2
4 Milan Baroš Slovan Liberec 1
5 Diego Perotti Roma 1
6 Igor De Camargo APOEL Nicosia 1
7 Bertrand Traoré AFC Ajax 1
8 Jan Sykora Slovan Liberec 1
9 Giuliano Zenit St Petersburg 1
10 Nemanja Maksimović Astana 1
11 Marcus Berg Panathinaikos 1
12 Rashad Sadygov Qarabag Agdam 1
13 Maurício Zenit St Petersburg 1
14 Stijn Wuytens AZ Alkmaar 1
15 Jairo Riedewald AFC Ajax 1
16 Miguel Marcos Qarabag Agdam 1
17 Luka Đorđević Zenit St Petersburg 1
18 Ciaran Kilduff Dundalk 1
19 Danijel Miličević KAA Gent 1
20 Stefan Schwab Rapid Wien 1
21 Aleksandr Kokorin Zenit St Petersburg 1
22 T. Vilhena Feyenoord 1
23 Andre Almeida Pinto Sporting Braga 1
24 Joelinton Rapid Wien 1
25 Abdul Baba Rahman Schalke 04 1
26 Vidar Kjartansson Maccabi Tel Aviv 1
27 Jay Rodriguez Southampton 1
28 Cheick Diabaté Osmanlispor 1
29 Gregoire Defrel Sassuolo 1
30 Bagaliy Dabo Gabala 1
31 Joãozinho Krasnodar 1
32 Aminu Umar Osmanlispor 1
33 Matteo Politano Sassuolo 1
34 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 1
35 Alexandre Pato Villarreal CF 1
36 Lirola Kosok Pol Sassuolo 1
37 Diego Capel Trinidad RSC Anderlecht 1
38 Jonathan Dos Santos Villarreal CF 1
39 Dmytro Grechyshkin Zorya Luhansk 1
40 Alexander Grünwald Austria Wien 1
41 Armando Sadiku Zurich 1
42 Simon Thorup Kjær Fenerbahce 1
43 Raphael Holzhauser Austria Wien 1
44 Mathieu Dossevi Standard Liege 1
45 Robert Berič Saint-Etienne 1
46 Denis Alibec Astra Giurgiu 1
47 Giuseppe Rossi Celta Vigo 1
48 Niko Bungert Mainz 05 1
49 Kevin Friesenbichler Austria Wien 1
50 Facundo Ferreyra Shakhtar Donetsk 1
51 E. Cambiasso Olympiakos Pireus 1
52 Cristian Săpunaru Astra Giurgiu 1
53 Maor Bar Buzaglo Hapoel Be'er Sheva 1
54 Marek Bakoš Viktoria Plzen 1
55 Vinicius APOEL Nicosia 1
56 Miguel Vitor Hapoel Be'er Sheva 1