Škendija Tetowo - KAA Gent na żywo

Data:25.08.2016, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Nacionalna Arena Filip II Makedonski
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Škendija Tetowo
KAA Gent
razem głosów:
Mecz pomiędzy Škendija Tetowo a KAA Gent odbędzie się 25.08.2016 o godzinie 16:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Nacionalna Arena Filip II Makedonski. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 2 Digitalb. Brak informacji o transmisji w internecie z tego spotkania. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Brak informacji o transmisji ONLINE

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Albania SuperSport 2 Digitalb

Bezpośrednie mecze

2016-08-25 18:00 Koniec UEF Shkendija 0 : 4 KAA Gent
2016-08-18 18:30 Koniec UEF KAA Gent 2 : 1 Shkendija

Ostatnie mecze

SHKENDIJA
2016-09-21 13:30 Koniec MAC Rabotnički Skopje
2 : 0
2016-09-18 13:30 Koniec PRV Makedonija GP
3 : 0
2016-09-11 14:00 Koniec PRV Bregalnica Štip
1 : 1
2016-08-31 14:00 Koniec MAC Golemo Konjari
11 : 0
2016-08-28 14:30 Koniec PRV Pobeda
3 : 1
2016-08-25 18:00 Koniec UEF KAA Gent
0 : 4
2016-08-18 18:30 Koniec UEF KAA Gent
1 : 2
2016-08-14 15:30 Koniec PRV Vardar Skopje
0 : 3
2016-08-08 15:30 Koniec PRV Sileks Kratovo
2 : 1
2016-08-04 17:00 Koniec UEF Mladá Boleslav
0 : 1
2016-09-21 18:30 Koniec BEK Lierse 2 : 1
2016-09-18 18:00 Koniec PRO Oostende 0 : 1
2016-09-15 19:05 Koniec UEF Sporting Braga 1 : 1
2016-09-11 12:30 Koniec PRO Sporting Lokeren 3 : 0
2016-08-28 16:00 Koniec PRO RSC Anderlecht 2 : 2
2016-08-25 18:00 Koniec UEF Shkendija 4 : 0
2016-08-21 18:00 Koniec PRO Westerlo 4 : 2
2016-08-18 18:30 Koniec UEF Shkendija 2 : 1
2016-08-13 16:00 Koniec PRO Sporting Charleroi 1 : 1
2016-08-07 18:00 Koniec PRO KRC Genk 1 : 0

Statystyki drużyn

SHKENDIJA KAA GENT
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
SHKENDIJA
0 : 4
(0:0)
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Feyenoord 1 1 0 0 1:0 3
2 Fenerbahce 1 0 1 0 1:1 1
3 Zorya Luhansk 1 0 1 0 1:1 1
4 Manchester United 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nicosia 1 1 0 0 2:1 3
2 Olympiakos Pireus 1 1 0 0 1:0 3
3 Astana 1 0 0 1 1:2 0
4 BSC Young Boys 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 RSC Anderlecht 1 1 0 0 3:1 3
2 Mainz 05 1 0 1 0 1:1 1
3 Saint-Etienne 1 0 1 0 1:1 1
4 Gabala 1 0 0 1 1:3 0
Europa League playoff
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 1 1 0 0 4:3 3
2 AZ Alkmaar 1 0 1 0 1:1 1
3 Dundalk 1 0 1 0 1:1 1
4 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 1 3:4 0
Europa League playoff
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Austria Wien 1 1 0 0 3:2 3
2 Roma 1 0 1 0 1:1 1
3 Viktoria Plzen 1 0 1 0 1:1 1
4 Astra Giurgiu 1 0 0 1 2:3 0
Europa League playoff
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rapid Wien 1 1 0 0 3:2 3
2 Sassuolo 1 1 0 0 3:0 3
3 Athletic Bilbao 1 0 0 1 0:3 0
4 KRC Genk 1 0 0 1 2:3 0
Europa League playoff
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AFC Ajax 1 1 0 0 2:1 3
2 Celta Vigo 1 0 1 0 1:1 1
3 Standard Liege 1 0 1 0 1:1 1
4 Panathinaikos 1 0 0 1 1:2 0
Europa League playoff
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Shakhtar Donetsk 1 1 0 0 1:0 3
2 KAA Gent 1 0 1 0 1:1 1
3 Sporting Braga 1 0 1 0 1:1 1
4 Konyaspor 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Krasnodar 1 1 0 0 1:0 3
2 Schalke 04 1 1 0 0 1:0 3
3 OGC Nice 1 0 0 1 0:1 0
4 RB Salzburg 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fiorentina 1 0 1 0 0:0 1
2 PAOK 1 0 1 0 0:0 1
3 Qarabag Agdam 1 0 1 0 2:2 1
4 Slovan Liberec 1 0 1 0 2:2 1
Europa League playoff
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Be'er Sheva 1 1 0 0 2:0 3
2 Southampton 1 1 0 0 3:0 3
3 Inter 1 0 0 1 0:2 0
4 Sparta Praha 1 0 0 1 0:3 0
Europa League playoff
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor 1 1 0 0 2:0 3
2 Villarreal CF 1 1 0 0 2:1 3
3 Steaua Bucuresti 1 0 0 1 0:2 0
4 Zurich 1 0 0 1 1:2 0
Europa League playoff
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 Haris Medunjanin Maccabi Tel Aviv 2
2 Charlie Austin Southampton 2
3 Leon Bailey KRC Genk 2
4 Milan Baroš Slovan Liberec 1
5 Diego Perotti Roma 1
6 Igor De Camargo APOEL Nicosia 1
7 Bertrand Traoré AFC Ajax 1
8 Jan Sykora Slovan Liberec 1
9 Giuliano Zenit St Petersburg 1
10 Nemanja Maksimović Astana 1
11 Marcus Berg Panathinaikos 1
12 Rashad Sadygov Qarabag Agdam 1
13 Maurício Zenit St Petersburg 1
14 Stijn Wuytens AZ Alkmaar 1
15 Jairo Riedewald AFC Ajax 1
16 Miguel Marcos Qarabag Agdam 1
17 Luka Đorđević Zenit St Petersburg 1
18 Ciaran Kilduff Dundalk 1
19 Danijel Miličević KAA Gent 1
20 Stefan Schwab Rapid Wien 1
21 Aleksandr Kokorin Zenit St Petersburg 1
22 T. Vilhena Feyenoord 1
23 Andre Almeida Pinto Sporting Braga 1
24 Joelinton Rapid Wien 1
25 Abdul Baba Rahman Schalke 04 1
26 Vidar Kjartansson Maccabi Tel Aviv 1
27 Jay Rodriguez Southampton 1
28 Cheick Diabaté Osmanlispor 1
29 Gregoire Defrel Sassuolo 1
30 Bagaliy Dabo Gabala 1
31 Joãozinho Krasnodar 1
32 Aminu Umar Osmanlispor 1
33 Matteo Politano Sassuolo 1
34 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 1
35 Alexandre Pato Villarreal CF 1
36 Lirola Kosok Pol Sassuolo 1
37 Diego Capel Trinidad RSC Anderlecht 1
38 Jonathan Dos Santos Villarreal CF 1
39 Dmytro Grechyshkin Zorya Luhansk 1
40 Alexander Grünwald Austria Wien 1
41 Armando Sadiku Zurich 1
42 Simon Thorup Kjær Fenerbahce 1
43 Raphael Holzhauser Austria Wien 1
44 Mathieu Dossevi Standard Liege 1
45 Robert Berič Saint-Etienne 1
46 Denis Alibec Astra Giurgiu 1
47 Giuseppe Rossi Celta Vigo 1
48 Niko Bungert Mainz 05 1
49 Kevin Friesenbichler Austria Wien 1
50 Facundo Ferreyra Shakhtar Donetsk 1
51 E. Cambiasso Olympiakos Pireus 1
52 Cristian Săpunaru Astra Giurgiu 1
53 Maor Bar Buzaglo Hapoel Be'er Sheva 1
54 Marek Bakoš Viktoria Plzen 1
55 Vinicius APOEL Nicosia 1
56 Miguel Vitor Hapoel Be'er Sheva 1