Inter Mediolan - Sparta Praga na żywo

Data:08.12.2016, godz. 20:05 GMT
Miejsce spotkania: San Siro
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Inter Mediolan
Sparta Praga
razem głosów:
Mecz pomiędzy Inter Mediolan a Sparta Praga odbędzie się 08.12.2016 o godzinie 19:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie San Siro. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 2 Digitalb, FOX Sports 3, Cytavision Sports 3, ČT Sport, beIN Sports MAX 7, TSN4, nSport+ , Sport TV2, Sky Calcio 1 , Sky Sport 3 HD Italia. Transmisja w internecie dostępna jest na: Sky Go Deutschland, Klik SPORT, Dplay Denmark, beIN SPORTS Connect S.P., TeleClub Sport Live, Sky Go Deutschland , Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Austria Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Dplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Albania SuperSport 2 Digitalb ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna FOX Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Cypr Cytavision Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czechy ČT Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja beIN Sports MAX 7 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada TSN4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska nSport+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Słowacja ČT Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy Sky Calcio 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Sky Sport 3 HD Italia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-12-08 20:05 Koniec UEF Inter 2 : 1 Sparta Praha
2016-09-29 17:00 Koniec UEF Sparta Praha 3 : 1 Inter

Ostatnie mecze

2017-01-22 14:00 Koniec SER Palermo
1 : 0
2017-01-17 20:00 Koniec COP Bologna
3 : 2
2017-01-14 19:45 Koniec SER Chievo Verona
3 : 1
2017-01-08 11:30 Koniec SER Udinese
2 : 1
2016-12-21 19:45 Koniec SER Lazio
3 : 0
2016-12-18 11:30 Koniec SER Sassuolo
1 : 0
2016-12-11 19:45 Koniec SER Genoa
2 : 0
2016-12-08 20:05 Koniec UEF Sparta Praha
2 : 1
2016-12-02 19:45 Koniec SER Napoli
0 : 3
2016-11-28 20:00 Koniec SER Fiorentina
4 : 2
SPARTA PRAHA
2017-01-21 13:00 Koniec CLF Ústí nad Labem 5 : 1
2017-01-21 10:00 Koniec CLF Teplice 4 : 0
2017-01-12 13:00 Koniec CLF Freiburg 0 : 0
2016-12-08 20:05 Koniec UEF Inter 1 : 2
2016-12-03 14:00 Koniec 1IG Teplice 2 : 1
2016-11-27 12:00 Koniec 1IG Hradec Králové 2 : 1
2016-11-24 18:00 Koniec UEF Southampton 1 : 0
2016-11-20 14:00 Koniec 1IG Karviná 3 : 0
2016-11-06 14:00 Koniec 1IG Slovan Liberec 0 : 0
2016-11-03 20:05 Koniec UEF Hapoel Be'er Sheva 2 : 0

Statystyki drużyn

INTER SPARTA PRAHA
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
2 0 2 wygrane 3 1 4
0 0 0 remisy 0 0 0
1 3 4 porażki 0 2 2
3 4 7 bramki zdobyte 6 2 8
3 8 11 bramki stracone 1 5 6
1.00 1.33 1.17 śr. bramek zdob. 2.00 0.67 1.33

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Eder 2
2 Icardi Mauro 2
3 Palacio Rodrigo 1
4 Candreva Antonio 1
5 Brozović Marcelo 1
SPARTA PRAHA
Lp. Strzelcy Bramki
1 Kadlec Václav 2
2 Marecek Lukas 1
3 Holek Mario 1
4 Pulkrab Matěj 1
5 Nhamoinesu Costa 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
:
(:)
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce 6 4 1 1 8:6 13
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
3 Feyenoord 6 2 1 3 3:7 7
4 Zorya Luhansk 6 0 2 4 2:8 2
Europa League Play Off
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nicosia 6 4 0 2 8:6 12
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
3 BSC Young Boys 6 2 2 2 7:4 8
4 Astana 6 1 2 3 5:11 5
Europa League Play Off
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
3 Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
4 Gabala 6 0 0 6 5:14 0
Europa League Play Off
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
4 Dundalk 6 1 1 4 5:8 4
Europa League Play Off
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Roma 6 3 3 0 16:7 12
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3 Viktoria Plzen 6 1 3 2 7:10 6
4 Austria Wien 6 1 2 3 11:14 5
Europa League Play Off
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
3 Rapid Wien 6 1 3 2 7:8 6
4 Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
Europa League Play Off
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AFC Ajax 6 4 2 0 11:6 14
2 Celta Vigo 6 2 3 1 10:7 9
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
4 Panathinaikos 6 0 1 5 3:13 1
Europa League Play Off
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Shakhtar Donetsk 6 6 0 0 21:5 18
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
Europa League Play Off
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
2 Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
3 RB Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
Europa League Play Off
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
2 PAOK 6 3 1 2 7:6 10
3 Qarabag Agdam 6 2 1 3 7:12 7
4 Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
Europa League Play Off
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praha 6 4 0 2 8:6 12
2 Hapoel Be'er Sheva 6 2 2 2 6:6 8
3 Southampton 6 2 2 2 6:4 8
4 Inter 6 2 0 4 7:11 6
Europa League Play Off
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor 6 3 1 2 10:7 10
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
3 Steaua Bucuresti 6 1 3 2 5:7 6
4 Zurich 6 1 3 2 5:7 6
Europa League Play Off
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 De Paula Giuliano Zenit St Petersburg 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
3 Hoarau Guillaume BSC Young Boys 5
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
5 Džeko Edin Roma 5
6 Babacar Khouma Fiorentina 4
7 Kalinić Nikola Fiorentina 4
8 Kokorin Aleksandr Zenit St Petersburg 4
9 Bailey Leon KRC Genk 4
10 Barcellos Taison Shakhtar Donetsk 4
11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor 3
14 Guidetti John Celta Vigo 3
15 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
16 Ramos Joao Natailton Krasnodar 3
17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
18 Smolov Fyodor Krasnodar 3
19 Holzhauser Raphael Austria Wien 3
20 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
22 Ferreyra Facundo Shakhtar Donetsk 3
23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3