Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze na żywo

Data:08.10.2016, godz. 13:00 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Miejski Chojniczanka 1930
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: I liga

KOMU KIBICUJESZ?

Chojniczanka Chojnice
Górnik Zabrze
razem głosów:
Mecz pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Górnik Zabrze odbędzie się 08.10.2016 o godzinie 11:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Miejski Chojniczanka 1930. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: I liga, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Polsat Sport Extra. Transmisja w internecie dostępna jest na: Ipla.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Polska Ipla.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
KOMENTARZE
0
Piłka nożna - I liga
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Chojniczanka 19 9 9 1 34:23 36
2 GKS Gieksa Katowice 19 10 5 4 23:13 35
3 Zagłębie Sosnowiec 19 9 6 4 33:25 33
4 MKP Pogoń Siedlce 19 9 2 8 16:19 29
5 Wigry Suwałki 19 8 5 6 32:29 29
6 Sandecja Nowy Sącz 17 7 6 4 19:13 27
7 Miedź Legnica 18 7 6 5 23:12 27
8 Górnik Zabrze 19 7 6 6 26:21 27
9 TS Podbeskidzie 19 6 7 6 20:20 25
10 Drutex-Bytovia Bytów 19 6 6 7 24:25 24
11 Olimpia Grudziądz 18 7 3 8 25:24 24
12 Chrobry Głogów 19 6 5 8 30:31 23
13 Stomil Olsztyn 19 6 7 6 23:18 22
14 Stal Mielec 18 5 5 8 17:27 20
15 Wisła Puławy 19 4 7 8 22:32 19
16 Znicz Pruszków 18 5 3 10 17:28 18
17 GKS Tychy 18 4 5 9 17:26 17
18 MKS Kluczbork 18 1 9 8 15:30 12
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
Strzelcy Piłka nożna - I liga
Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki
1 Forsell Petteri Miedź Legnica 8
2 Patejuk Sylwester Wisła Puławy 8
3 Angielski Karol Olimpia Grudziądz 8
4 Kądzior Damian Wigry Suwałki 8
5 Adamek Kamil Wigry Suwałki 8
6 Igor Angulo Alboniga Górnik Zabrze 8
7 Pribula Martin Zagłębie Sosnowiec 6
8 Podgórski Tomasz TS Podbeskidzie 6
9 Biskup Jakub Chojniczanka 6
10 Kaczmarek Marcin Olimpia Grudziądz 6
11 Wróbel Łukasz Drutex-Bytovia Bytów 5
12 Zapolnik Kamil Wigry Suwałki 5
13 Machaj Mateusz Chrobry Głogów 5
14 Kujawa Rafał Stomil Olsztyn 5
15 Rybski Andrzej Chojniczanka 5
16 Sanogo Vamara Zagłębie Sosnowiec 5
17 Niziołek Rafał MKS Kluczbork 5
18 Foszmańczyk Tomasz GKS Gieksa Katowice 5
19 Dudek Sebastian Zagłębie Sosnowiec 5
20 Zawistowski Paweł Chojniczanka 5
21 Paluchowski Adrian Znicz Pruszków 5
22 Goncerz Grzegorz GKS Gieksa Katowice 5