WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Genk - AFC Astra na żywo

Data:23.02.2017, godz. 20:05 GMT
Miejsce spotkania: Luminus Arena
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Genk
AFC Astra
razem głosów:
Mecz pomiędzy Genk a AFC Astra odbędzie się 23.02.2017 o godzinie 19:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Luminus Arena. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Play Sports 1, beIN Sports MAX 10, OTE Sport 7, BT Sport Extra, Dolce Sport 1, Sky Sports 1 Switzerland. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Extra, Klik SPORT, Dplay Denmark, beIN SPORTS Connect S.P., TSN GO, Sky Go Deutschland , Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BT Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Dplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada TSN GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Belgia Play Sports 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja beIN Sports MAX 10 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Grecja OTE Sport 7 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia BT Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rumunia Dolce Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria Sky Sports 1 Switzerland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2017-02-23 20:05 Koniec UEF KRC Genk 1 : 0 Astra Giurgiu
2017-02-16 18:00 Koniec UEF Astra Giurgiu 2 : 2 KRC Genk

Ostatnie mecze

2017-02-23 20:05 Koniec UEF Astra Giurgiu
1 : 0
2017-02-19 19:00 Koniec PRO Sporting Charleroi
1 : 1
2017-02-16 18:00 Koniec UEF Astra Giurgiu
2 : 2
2017-02-10 19:30 Koniec PRO Sint-Truiden
3 : 0
2017-02-07 19:30 Koniec PRO Waasland-Beveren
0 : 0
2017-02-04 19:00 Koniec PRO Mouscron-Peruwelz
1 : 0
2017-01-31 19:45 Koniec BEK Oostende
0 : 1
2017-01-28 19:30 Koniec PRO Mechelen
0 : 1
2017-01-24 19:30 Koniec PRO Kortrijk
3 : 0
2017-01-21 19:30 Koniec PRO Eupen
1 : 0
ASTRA GIURGIU
2017-02-23 20:05 Koniec UEF KRC Genk 0 : 1
2017-02-19 18:00 Koniec LIG Viitorul Constanţa 1 : 0
2017-02-16 18:00 Koniec UEF KRC Genk 2 : 2
2017-02-03 18:00 Koniec LIG ASA Târgu Mureș 1 : 0
2017-01-25 13:00 Koniec CLF Pogoń Szczecin 1 : 3
2017-01-22 09:00 Koniec CLF Ural 4 : 2
2016-12-19 16:00 Koniec LIG Gaz Metan Mediaş 1 : 0
2016-12-15 11:30 Koniec ROM Luceafărul Oradea 3 : 1
2016-12-11 17:00 Koniec LIG Steaua Bukareszt 1 : 0
2016-12-08 18:00 Koniec UEF AS Roma 0 : 0

Statystyki drużyn

KRC GENK ASTRA GIURGIU
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
3 1 4 wygrane 0 2 2
0 0 0 remisy 2 0 2
0 2 2 porażki 1 1 2
6 7 13 bramki zdobyte 3 4 7
1 8 9 bramki stracone 4 6 10
2.00 2.33 2.17 śr. bramek zdob. 1.00 1.33 1.17

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Bailey Leon 4
2 Ndidi Onyinye 2
3 Trossard Leandro 2
4 Karelis Nikolaos 2
5 Brabec Jakub 1
ASTRA GIURGIU
Lp. Strzelcy Bramki
1 Alibec Denis 2
2 Budescu Constantin 2
3 Florea Daniel 1
4 Stan Al. 1
5 Seto Takayuki 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
1 : 0
(0:0)
ASTRA GIURGIU
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
Europa League Play Off
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
Europa League Play Off
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
Europa League Play Off
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
Europa League Play Off
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
Europa League Play Off
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
Europa League Play Off
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
Europa League Play Off
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
Europa League Play Off
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
Europa League Play Off
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
Europa League Play Off
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
Europa League Play Off
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
Europa League Play Off
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
5 Džeko Edin AS Roma 5
6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
9 Bailey Leon KRC Genk 4
10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
15 Guidetti John Celta de Vigo 3
16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3