WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Olympiakos Pireus - FK Astana na żywo

Data:20.10.2016, godz. 19:05 GMT
Miejsce spotkania: Stadio Georgios Karaiskáki
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Olympiakos Pireus
FK Astana
razem głosów:
Mecz pomiędzy Olympiakos Pireus a FK Astana odbędzie się 20.10.2016 o godzinie 17:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadio Georgios Karaiskáki. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 4 Digitalb, SuperSport 7, bTV Action, OTE Sport 3, TSN3. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, Sky Go Deutschland, LeTV, Klik SPORT, beIN SPORTS Connect S.P., Sky Go Deutschland. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chiny LeTV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Albania SuperSport 4 Digitalb ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Angola SuperSport 7 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bułgaria bTV Action ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Grecja OTE Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada TSN3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-11-03 16:00 Koniec UEF FC Astana 1 : 1 Olympiakos Pireus
2016-10-20 19:05 Koniec UEF Olympiakos Pireus 4 : 1 FC Astana

Ostatnie mecze

2017-03-19 17:30 Koniec SUP Panathinaikos Ateny
0 : 1
2017-03-16 18:00 Koniec UEF Besiktas Stambuł
1 : 4
2017-03-12 15:15 Koniec SUP Atromitos
3 : 0
2017-03-09 20:05 Koniec UEF Besiktas Stambuł
1 : 1
2017-03-05 17:30 Koniec SUP PAOK Saloniki
0 : 2
2017-03-02 17:30 Koniec GRE Atromitos
2 : 1
2017-02-26 17:30 Koniec SUP Panionios
0 : 1
2017-02-23 16:00 Koniec UEF Osmanlispor KF
3 : 0
2017-02-19 17:30 Koniec SUP AEK Athens
0 : 1
2017-02-16 18:00 Koniec UEF Osmanlispor KF
0 : 0
2017-03-17 11:30 Koniec PRE Akzhaiyk Uralsk 3 : 1
2017-03-12 09:00 Koniec PRE Irtysh Pavlodar 1 : 1
2017-03-08 08:00 Koniec PRE Ordabasy Shymkent 0 : 3
2017-03-04 09:00 Koniec SUP Kairat Almaty 0 : 2
2016-12-08 18:00 Koniec UEF Young Boys Berno 0 : 3
2016-11-24 16:00 Koniec UEF APOEL Nikozja 2 : 1
2016-11-19 09:00 Koniec KAZ Kairat Almaty 1 : 0
2016-11-06 09:00 Koniec KAZ Irtysh Pavlodar 5 : 3
2016-11-03 16:00 Koniec UEF Olympiakos Pireus 1 : 1
2016-10-29 09:00 Koniec PRE Irtysh Pavlodar 0 : 0

Statystyki drużyn

OLYMPIAKOS PIREUS FC ASTANA
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
1 1 2 wygrane 1 0 1
1 1 2 remisy 2 0 2
1 1 2 porażki 0 3 3
5 2 7 bramki zdobyte 3 2 5
3 3 6 bramki stracone 2 9 11
1.67 0.67 1.17 śr. bramek zdob. 1.00 0.67 0.83

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Elyounoussi Tarik 3
2 Junior Sebastiano 3
3 Cambiasso E. 2
4 Ansarifard Karim 2
5 Fortounis K. 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Despotović Đorđe 2
2 Aničić Marin 1
3 Maksimović Nemanja 1
4 Kabananga Junior 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
Europa League Play Off
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
Europa League Play Off
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
Europa League Play Off
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
Europa League Play Off
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
Europa League Play Off
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
Europa League Play Off
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
Europa League Play Off
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
Europa League Play Off
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
Europa League Play Off
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
Europa League Play Off
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
Europa League Play Off
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
Europa League Play Off
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
5 Džeko Edin AS Roma 5
6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
9 Bailey Leon KRC Genk 4
10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
15 Guidetti John Celta de Vigo 3
16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3