WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

FK Astana - APOEL Nikozja na żywo

Data:24.11.2016, godz. 16:00 GMT
Miejsce spotkania: Astana Arena
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

FK Astana
APOEL Nikozja
razem głosów:
Mecz pomiędzy FK Astana a APOEL Nikozja odbędzie się 24.11.2016 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Astana Arena. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 7, RIK 2, beIN Sports MAX 7, OTE Sport 3, Canal+ Sport 2, Sport TV2, Match TV Football 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, NTV+ Sport Online, Dplay Denmark, TeleClub Sport Live, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Cały świat NTV+ Sport Online ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Dplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Angola SuperSport 7 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Cypr RIK 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja beIN Sports MAX 7 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Grecja OTE Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Canal+ Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja Match TV Football 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-11-24 16:00 Koniec UEF FC Astana 2 : 1 APOEL Nikozja
2016-09-15 17:00 Koniec UEF APOEL Nikozja 2 : 1 FC Astana
2015-08-26 18:45 Koniec CHA APOEL Nikozja 1 : 1 FC Astana
2015-08-18 16:00 Koniec CHA FC Astana 1 : 0 APOEL Nikozja

Ostatnie mecze

2017-03-17 11:30 Koniec PRE Akzhaiyk Uralsk
3 : 1
2017-03-12 09:00 Koniec PRE Irtysh Pavlodar
1 : 1
2017-03-08 08:00 Koniec PRE Ordabasy Shymkent
0 : 3
2017-03-04 09:00 Koniec SUP Kairat Almaty
0 : 2
2016-12-08 18:00 Koniec UEF Young Boys Berno
0 : 3
2016-11-24 16:00 Koniec UEF APOEL Nikozja
2 : 1
2016-11-19 09:00 Koniec KAZ Kairat Almaty
1 : 0
2016-11-06 09:00 Koniec KAZ Irtysh Pavlodar
5 : 3
2016-11-03 16:00 Koniec UEF Olympiakos Pireus
1 : 1
2016-10-29 09:00 Koniec PRE Irtysh Pavlodar
0 : 0
APOEL NIKOZJA
2017-03-20 17:00 Koniec 1ST AEL Limassol 2 : 0
2017-03-16 20:05 Koniec UEF RSC Anderlecht 0 : 1
2017-03-12 16:00 Koniec 1ST Anorthosis Famagusta 1 : 0
2017-03-09 18:00 Koniec UEF RSC Anderlecht 0 : 1
2017-03-04 15:00 Koniec 1ST Omonia Nicosia 2 : 1
2017-02-27 17:00 Koniec 1ST Apollon Limassol 0 : 2
2017-02-23 18:00 Koniec UEF Athletic Bilbao 2 : 0
2017-02-20 17:00 Koniec 1ST AEL Limassol 3 : 0
2017-02-16 20:05 Koniec UEF Athletic Bilbao 2 : 3
2017-02-11 17:00 Koniec 1ST Karmiotissa 1 : 0

Statystyki drużyn

FC ASTANA APOEL NIKOZJA
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
1 0 1 wygrane 3 1 4
2 0 2 remisy 0 0 0
0 3 3 porażki 0 2 2
3 2 5 bramki zdobyte 5 3 8
2 9 11 bramki stracone 1 5 6
1.00 0.67 0.83 śr. bramek zdob. 1.67 1.00 1.33

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Despotović Đorđe 2
2 Aničić Marin 1
3 Maksimović Nemanja 1
4 Kabananga Junior 1
APOEL NIKOZJA
Lp. Strzelcy Bramki
1 Efrem Giorgos 3
2 Sotiriou Pieros 3
3 Igor De Camargo 2
4 Gianniotas Giannis 2
5 Vinicius 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
2 : 1
(0:1)
APOEL NIKOZJA
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
Europa League Play Off
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
Europa League Play Off
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
Europa League Play Off
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
Europa League Play Off
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
Europa League Play Off
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
Europa League Play Off
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
Europa League Play Off
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
Europa League Play Off
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
Europa League Play Off
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
Europa League Play Off
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
Europa League Play Off
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
Europa League Play Off
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
5 Džeko Edin AS Roma 5
6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
9 Bailey Leon KRC Genk 4
10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
15 Guidetti John Celta de Vigo 3
16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3