WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Feyenoord Rotterdam - Fenerbahçe SK na żywo

Data:08.12.2016, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Feijenoord
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    KOMU KIBICUJESZ?
    Feyenoord Rotterdam
    Fenerbahçe SK
    razem głosów:
    Mecz pomiędzy Feyenoord Rotterdam a Fenerbahçe SK odbędzie się 08.12.2016 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Feijenoord. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 4 Digitalb, SuperSport 7, Fox Sports Cono Sur, Play Sports 3, ESPN no Brasil, bTV Action, Arena Sport 3, Canal 9 Denmark, beIN Sports MAX 8, OTE Sport 4, RTL 7, Fox Sports 2, BT Sport Extra, TVP Sport, Sport TV2, Dolce Sport 3, TRT 1, Futbol 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Extra, NTV+ Sport Online, beIN SPORTS Connect S.P., beIN SPORTS CONNECT Canada, TeleClub Sport Live, Sky Go Deutschland , Klik SPORT, Fox Soccer 2GO USA, OLL.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Feyenoord Rotterdam - Fenerbahçe SK - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    Anglia BT Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Cały świat NTV+ Sport Online ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Niemcy TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Serbia Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Szwajcaria TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Ukraina OLL.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Feyenoord Rotterdam - Fenerbahçe SK - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Albania SuperSport 4 Digitalb ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Angola SuperSport 7 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Argentyna Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Belgia Play Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Brazylia ESPN no Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Bułgaria bTV Action ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Chorwacja Arena Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Arena Sport 3
    Dania Canal 9 Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Francja beIN Sports MAX 8 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Grecja OTE Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Holandia RTL 7 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Fox Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Irlandia BT Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Polska TVP Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Portugalia Sport TV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Rumunia Dolce Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Turcja TRT 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Ukraina Futbol 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Bezpośrednie mecze

    2016-12-08 18:00 Koniec UEF Feyenoord Rotterdam 0 : 1 Fenerbahce
    2016-09-29 19:05 Koniec UEF Fenerbahce 1 : 0 Feyenoord Rotterdam
    2002-08-27 15:00 Koniec CHA Fenerbahce 0 : 2 Feyenoord Rotterdam
    2002-08-13 15:00 Koniec CHA Feyenoord Rotterdam 1 : 0 Fenerbahce

    Ostatnie mecze

    2017-04-23 12:30 Koniec ERE Vitesse Arnheim
    2 : 0
    2017-04-16 12:30 Koniec ERE Utrecht
    2 : 0
    2017-04-09 12:30 Koniec ERE PEC Zwolle
    2 : 2
    2017-04-05 18:45 Koniec ERE Go Ahead Eagles
    8 : 0
    2017-04-02 12:30 Koniec ERE AFC Ajax
    1 : 2
    2017-03-22 19:15 Koniec CLF Dordrecht
    2 : 0
    2017-03-19 11:30 Koniec ERE SC Heerenveen
    2 : 1
    2017-03-12 13:30 Koniec ERE AZ Alkmaar
    5 : 2
    2017-03-05 11:30 Koniec ERE Sparta Rotterdam
    0 : 1
    2017-02-26 13:30 Koniec ERE PSV Eindhoven
    2 : 1
    2017-04-23 16:05 Koniec SÜP Galatasaray 1 : 0
    2017-04-09 16:00 Koniec SÜP Akhisar Belediye 3 : 1
    2017-04-05 17:30 Koniec TÜR Kayserispor 3 : 0
    2017-04-01 16:00 Koniec SÜP Kardemir Karabukspor 1 : 0
    2017-03-17 17:00 Koniec SÜP Konyaspor 2 : 3
    2017-03-10 17:00 Koniec SÜP Alanyaspor 3 : 2
    2017-03-05 16:00 Koniec SÜP Osmanlispor KF 1 : 0
    2017-03-02 17:30 Koniec TÜR Kayserispor 3 : 0
    2017-02-26 16:00 Koniec SÜP Gaziantepspor 1 : 1
    2017-02-22 17:00 Koniec UEF FK Krasnodar 1 : 1

    Statystyki drużyn

    FEYENOORD ROTTERDAM FENERBAHCE
    DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
    3 3 6 rozegrane 3 3 6
    2 0 2 wygrane 3 1 4
    0 1 1 remisy 0 1 1
    1 2 3 porażki 0 1 1
    2 1 3 bramki zdobyte 5 3 8
    1 6 7 bramki stracone 1 5 6
    0.67 0.33 0.50 śr. bramek zdob. 1.67 1.00 1.33

    Statystyki strzelców

    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Jørgensen Nicolai 2
    2 Vilhena Tonny 1
    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Sow Moussa 2
    2 Simon Thorup Kjær 2
    3 Lens Jeremain 1
    4 Robin van Persie 1
    5 Emenike Emmanuel 1

    OPINIE I KOMENTARZE

    ZAKOŃCZONY
    Rozwiń szczegóły

    Piłka nożna - Liga Europy

    Grupa A - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
    2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
    3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
    4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
    Europa League Play Off
    Grupa B - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
    2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
    3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
    4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa C - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
    2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
    3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
    4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
    Europa League Play Off
    Grupa D - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
    2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
    3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
    4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
    Europa League Play Off
    Grupa E - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
    2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
    3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
    4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
    Europa League Play Off
    Grupa F - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
    2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
    3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
    4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa G - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
    2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
    3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
    4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
    Europa League Play Off
    Grupa H - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
    2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
    3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
    4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
    Europa League Play Off
    Grupa I - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
    2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
    3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
    4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa J - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
    2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
    3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
    4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
    Europa League Play Off
    Grupa K - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
    2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
    3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
    4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa L - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
    2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
    3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
    4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
    Europa League Play Off

    Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

    Group Stage
    Drużyna Bramki
    1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
    2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
    3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
    4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
    5 Džeko Edin AS Roma 5
    6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
    7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
    8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
    9 Bailey Leon KRC Genk 4
    10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
    11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
    12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
    13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
    14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
    15 Guidetti John Celta de Vigo 3
    16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
    17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
    18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
    19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
    20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
    21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
    22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
    23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3