WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Fenerbahçe SK - Zoria Ługańsk na żywo

Data:24.11.2016, godz. 16:00 GMT
Miejsce spotkania: Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spo
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Fenerbahçe SK
Zoria Ługańsk
razem głosów:
Mecz pomiędzy Fenerbahçe SK a Zoria Ługańsk odbędzie się 24.11.2016 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spo. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 3 Digitalb, beIN Sports Arabia 3 HD, BT Sport 2 , SuperSport 3 Africa, ESPN + Brasil, OTE Sport 1, Fox Sports 2, BT Sport 2, Sport TV3, TRT 1, Futbol 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, beIN Sports Connect Australia, Dplay Denmark, Fox Soccer 2GO USA, OLL.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Dplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ukraina OLL.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Albania SuperSport 3 Digitalb ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Algieria beIN Sports Arabia 3 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Anglia BT Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Angola SuperSport 3 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia ESPN + Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Grecja OTE Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Holandia Fox Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia BT Sport 2
Portugalia Sport TV3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja TRT 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ukraina Futbol 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-11-24 16:00 Koniec UEF Fenerbahce Stambuł 2 : 0 Zoria Ługańsk
2016-09-15 17:00 Koniec UEF Zoria Ługańsk 1 : 1 Fenerbahce Stambuł

Ostatnie mecze

2017-03-17 17:00 Koniec SÜP Konyaspor
2 : 3
2017-03-10 17:00 Koniec SÜP Alanyaspor
3 : 2
2017-03-05 16:00 Koniec SÜP Osmanlispor KF
1 : 0
2017-03-02 17:30 Koniec TÜR Kayserispor
3 : 0
2017-02-26 16:00 Koniec SÜP Gaziantepspor
1 : 1
2017-02-22 17:00 Koniec UEF FK Krasnodar
1 : 1
2017-02-19 12:00 Koniec SÜP Kasimpasa
0 : 0
2017-02-16 16:00 Koniec UEF FK Krasnodar
0 : 1
2017-02-11 16:00 Koniec SÜP Bursaspor
1 : 1
2017-02-05 17:30 Koniec TÜR Besiktas Stambuł
1 : 0
ZORIA ŁUGAŃSK
2017-03-19 12:00 Koniec PRE Volyn Lutsk 1 : 0
2017-03-12 17:30 Koniec PRE Szachtar Donieck 1 : 2
2017-03-05 15:00 Koniec PRE Vorskla Poltava 2 : 1
2017-02-25 12:00 Koniec PRE Dynamo Kijów 1 : 2
2017-01-29 14:30 Koniec CLF Łudogorec Razgrad 0 : 2
2016-12-11 17:30 Koniec PRE Stal Kamianske 2 : 0
2016-12-08 18:00 Koniec UEF Manchester United 0 : 2
2016-12-03 15:00 Koniec PRE Dnipro 2 : 3
2016-11-27 15:00 Koniec PRE Karpaty Lviv 2 : 2
2016-11-24 16:00 Koniec UEF Fenerbahce Stambuł 0 : 2

Statystyki drużyn

FENERBAHCE STAMBUŁ ZORIA ŁUGAŃSK
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
3 1 4 wygrane 0 0 0
0 1 1 remisy 2 0 2
0 1 1 porażki 1 3 4
5 3 8 bramki zdobyte 2 0 2
1 5 6 bramki stracone 4 4 8
1.67 1.00 1.33 śr. bramek zdob. 0.67 0.00 0.33

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Sow Moussa 2
2 Simon Thorup Kjær 2
3 Lens Jeremain 1
4 Robin van Persie 1
5 Emenike Emmanuel 1
ZORIA ŁUGAŃSK
Lp. Strzelcy Bramki
1 Grechyshkin Dmytro 1
2 Forster Rafael 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
2 : 0
(0:0)
ZORIA ŁUGAŃSK
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
Europa League Play Off
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
Europa League Play Off
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
Europa League Play Off
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
Europa League Play Off
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
Europa League Play Off
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
Europa League Play Off
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
Europa League Play Off
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
Europa League Play Off
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
Europa League Play Off
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
Europa League Play Off
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
Europa League Play Off
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
Europa League Play Off
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
5 Džeko Edin AS Roma 5
6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
9 Bailey Leon KRC Genk 4
10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
15 Guidetti John Celta de Vigo 3
16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3