WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Fenerbahçe SK - Zoria Ługańsk na żywo

Data:24.11.2016, godz. 16:00 GMT
Miejsce spotkania: Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spo
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Fenerbahçe SK
Zoria Ługańsk
razem głosów:
Mecz pomiędzy Fenerbahçe SK a Zoria Ługańsk odbędzie się 24.11.2016 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spo. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 3 Digitalb, beIN Sports Arabia 3 HD, BT Sport 2 , SuperSport 3 Africa, ESPN + Brasil, OTE Sport 1, Fox Sports 2, BT Sport 2, Sport TV3, TRT 1, Futbol 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, beIN Sports Connect Australia, Dplay Denmark, Fox Soccer 2GO USA, OLL.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN

Ostatnie mecze

ZORIA ŁUGAŃSK

Statystyki drużyn

FENERBAHCE STAMBUŁ ZORIA ŁUGAŃSK
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
:
(:)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Fenerbahçe Stambuł 6 4 1 1 8:6 13 3:6
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12 3:4
3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7 1:7
4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2 0:8
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12 3:6
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8 2:6
3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8 1:4
4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5 2:11
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12 6:5
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11 5:8
3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9 4:10
4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0 1:14
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15 8:8
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8 1:10
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7 2:9
4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4 3:8
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12 5:7
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8 4:10
3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6 2:10
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5 8:14
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12 7:9
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10 1:11
3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6 2:8
4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5 4:11
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14 5:6
2 Celta Vigo 6 2 3 1 10:7 9 5:7
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7 4:6
4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1 2:13
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18 10:5
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8 2:13
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6 3:11
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1 1:12
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15 2:3
2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7 2:8
3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7 4:6
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6 3:11
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13 5:6
2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10 5:6
3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7 2:12
4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4 2:12
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12 2:6
2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8 3:6
3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8 0:4
4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6 4:11
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Osmanlıspor KF 6 3 1 2 10:7 10 4:7
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9 4:8
3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6 1:7
4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6 2:7
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6 5
3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5 4
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5 6
5 Džeko Edin AS Roma 5 5
6 Bailey Leon KRC Genk 4 6
7 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4 6
8 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4 6
9 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4 5
10 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4 6
11 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3 6
12 Guidetti John Celta de Vigo 3 5
13 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3 4
14 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3 5
15 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3 5
16 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3 6
17 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3 6
18 Raul Andrei Rusescu Osmanlıspor KF 3 6
19 Belfodil Ishak Standard Liege 3 5
20 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3 5
21 Milicevic Danijel KAA Gent 3 6
22 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3 6
23 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3 6