WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Racing Club de Avellaneda - Deportivo Cali na żywo

Data:08.04.2016, godz. 00:45 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Juan Domingo Perón
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Copa Libertadores
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    KOMU KIBICUJESZ?
    Racing Club de Avellaneda
    Deportivo Cali
    razem głosów:
    Mecz pomiędzy Racing Club de Avellaneda a Deportivo Cali odbędzie się 07.04.2016 o godzinie 22:45 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estadio Juan Domingo Perón. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Fox Sports Cono Sur. Transmisja w internecie dostępna jest na: FOX Play Latin America, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Racing Club de Avellaneda - Deportivo Cali - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    Chile FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Gwatemala FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Honduras FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Peru FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Salwador FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Racing Club de Avellaneda - Deportivo Cali - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Argentyna Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Boliwia Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Meksyk Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Ostatnie mecze

    Statystyki drużyn

    RACING CLUB DEPORTIVO CALI
    DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
    - - - rozegrane - - -
    - - - wygrane - - -
    - - - remisy - - -
    - - - porażki - - -
    - - - bramki zdobyte - - -
    - - - bramki stracone - - -
    - - - śr. bramek zdob. - - -

    OPINIE I KOMENTARZE

    ZAKOŃCZONY
    :
    (:)
    Rozwiń szczegóły

    Piłka nożna - Copa Libertadores

    Grupa 1 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Botafogo-RJ 6 3 1 2 6:5 10
    2 Barcelona SC 6 3 1 2 8:8 10
    3 Estudiantes La Plata 6 3 0 3 7:8 9
    4 Atletico Nacional 6 2 0 4 8:8 6
    Play Offs
    Grupa 2 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Santos-SP 6 3 3 0 11:4 12
    2 The Strongest 6 2 3 1 9:5 9
    3 Indep. Santa Fe 6 2 2 2 8:6 8
    4 Sporting Cristal 6 0 2 4 2:15 2
    Play Offs
    Grupa 3 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 River Plate 6 4 1 1 14:9 13
    2 Emelec 6 3 1 2 8:5 10
    3 Indep. Medellin 6 3 0 3 8:8 9
    4 FBC Melgar 6 1 0 5 6:14 3
    Play Offs
    Grupa 4 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 San Lorenzo 6 3 1 2 8:8 10
    2 Atlético-PR 6 3 1 2 9:10 10
    3 Flamengo-RJ 6 3 0 3 11:7 9
    4 Universidad Católica 6 1 2 3 8:11 5
    Play Offs
    Grupa 5 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Palmeiras-SP 6 4 1 1 13:9 13
    2 Jorge Wilstermann 6 3 0 3 12:10 9
    3 Atlético Tucumán 6 2 1 3 8:10 7
    4 Penarol 6 2 0 4 11:15 6
    Play Offs
    Grupa 6 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Atletico Mineiro-MG 6 4 1 1 17:6 13
    2 Godoy Cruz 6 3 2 1 10:8 11
    3 Libertad 6 1 3 2 7:9 6
    4 Sports Boys Warnes 6 0 2 4 8:19 2
    Play Offs
    Grupa 7 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Lanus 6 3 1 2 11:5 10
    2 Chapecoense-SC 6 3 1 2 8:10 10
    3 Nacional (URU) 6 2 2 2 5:3 8
    4 Zulia 6 1 2 3 4:10 5
    Play Offs
    Grupa 8 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Gremio-RS 6 4 1 1 15:6 13
    2 Guarani 6 3 2 1 9:7 11
    3 Deportes Iquique 6 3 1 2 12:9 10
    4 Zamora FC 6 0 0 6 6:20 0
    Play Offs

    Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

    Qualification
    Drużyna Bramki
    1 Chumacero Alejandro The Strongest 4
    2 Escobar Pablo The Strongest 3
    3 Gamarra Roberto Deportivo Capiata 3
    4 Zampedri Fernando Atlético Tucumán 3
    5 Alonso Matías The Strongest 3
    6 Blanco Sergio Montevideo Wanderers 3
    7 Gedoz Felipe Atlético-PR 2
    8 González Néstor Deportivo Capiata 2
    9 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 2
    10 Jaime Sebastián Unión Española 2
    11 Aponza Robinson Junior Barranquilla 2
    12 Montenegro Brian Olimpia Asuncion 2
    13 Estrada Michael Indep. del Valle 2
    14 Churín Diego Unión Española 2
    15 Palacios Cristian Montevideo Wanderers 2
    16 Cortéz Gabriel Indep. del Valle 2
    Group Stage
    Drużyna Bramki
    1 Chaves Frederico Atletico Mineiro-MG 6
    2 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 5
    3 Barrios Lucas Gremio-RS 5
    4 de Jesus Luan Gremio-RS 5
    5 Chumacero Alejandro The Strongest 4
    6 Gomes Willian Palmeiras-SP 4
    7 Herrera Emanuel FBC Melgar 4
    8 Sand Jose Lanus 4
    9 Bielkiewicz Diego Deportes Iquique 4
    10 Rodriguez Gaston Penarol 4
    11 Garro Juan Godoy Cruz 3
    12 Vitor Bueno Santos-SP 3
    13 Angulo Brayan Emelec 3
    14 Blandi Nicolas San Lorenzo 3
    15 Arango Johan Indep. Santa Fe 3
    16 García Epifanio Guarani 3
    17 Silva Santiago Universidad Católica 3
    18 Mina Yerry Palmeiras-SP 3
    19 Preciado Eduar Emelec 3
    20 Alario Lucas River Plate 3
    21 Gonzalez Angel Godoy Cruz 3
    22 Ricardo de Oliveira Santos-SP 3
    23 Caroca Rafael Deportes Iquique 3
    24 Driussi Sebastian River Plate 3