Arka Gdynia - Chrobry Głogów na żywo

Data:05.06.2016, godz. 13:00 GMT
Miejsce spotkania: Gdynia
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: I liga

KOMU KIBICUJESZ?

Arka Gdynia
Chrobry Głogów
razem głosów:
Mecz pomiędzy Arka Gdynia a Chrobry Głogów odbędzie się 05.06.2016 o godzinie 11:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Gdynia. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: I liga, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Polsat Sport Extra. Brak informacji o transmisji w internecie z tego spotkania. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Brak informacji o transmisji ONLINE

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-06-05 13:00 Koniec I L Arka Gdynia 1 : 1 Chrobry Głogów
2015-11-15 11:45 Koniec I L Chrobry Głogów 0 : 1 Arka Gdynia
2015-05-23 15:00 Koniec I L Chrobry Głogów 0 : 0 Arka Gdynia
2014-10-31 17:30 Koniec I L Arka Gdynia 1 : 0 Chrobry Głogów

Ostatnie mecze

2016-09-25 16:00 Koniec EKS KKS Lech Poznań
0 : 0
2016-09-22 15:30 Koniec PUC KSZO Ostrowiec
2 : 1
2016-09-19 16:00 Koniec EKS Cracovia
1 : 0
2016-09-10 16:00 Koniec EKS Korona Kielce
0 : 1
2016-08-27 18:30 Koniec EKS KGHM Zagłębie Lubin
1 : 1
2016-08-20 18:30 Koniec EKS Legia Warszawa
3 : 1
2016-08-13 13:30 Koniec EKS Śląsk Wrocław
2 : 0
2016-08-09 15:00 Koniec PUC Olimpia Zambrów
1 : 0
2016-08-05 16:00 Koniec EKS Jagiellonia
1 : 4
2016-07-29 16:00 Koniec EKS Ruch Chorzów
3 : 0
2016-09-24 16:00 Koniec I L Sandecja Nowy Sącz 2 : 1
2016-09-18 13:00 Koniec I L MKP Pogoń Siedlce 0 : 2
2016-09-10 15:00 Koniec I L GKS Tychy 2 : 2
2016-09-03 16:00 Koniec I L Stal Mielec 4 : 1
2016-08-28 16:00 Koniec I L Miedź Legnica 1 : 1
2016-08-24 17:00 Koniec I L Wisła Puławy 4 : 3
2016-08-20 17:00 Koniec I L TS Podbeskidzie 0 : 2
2016-08-12 16:00 Koniec I L Znicz Pruszków 0 : 0
2016-08-07 16:00 Koniec I L GKS Gieksa Katowice 0 : 2
2016-07-30 16:00 Koniec I L Stomil Olsztyn 0 : 3

Statystyki drużyn

ARKA GDYNIA CHROBRY GŁOGÓW
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
17 17 34 rozegrane 17 17 34
8 11 19 wygrane 8 6 14
7 5 12 remisy 3 6 9
2 1 3 porażki 6 5 11
27 33 60 bramki zdobyte 28 19 47
15 14 29 bramki stracone 16 17 33
1.59 1.94 1.76 śr. bramek zdob. 1.65 1.12 1.38

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Paweł Abbott 12
2 Rafał Siemaszko 7
3 Marcus Vinícius 7
4 Dariusz Formella 6
5 Michal Nalepa 5
Lp. Strzelcy Bramki
1 Maciej Górski 15
2 Michał Ilków-Gołąb 4
3 Łukasz Szczepaniak 4
4 Kevin Lafrance 3
5 Michał Michalec 3
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - I liga
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Zagłębie Sosnowiec 10 6 3 1 23:13 21
2 GKS Gieksa Katowice 10 5 4 1 13:6 19
3 Chojniczanka 10 5 4 1 19:14 19
4 Sandecja Nowy Sącz 10 5 2 3 14:10 17
5 Wigry Suwałki 10 5 2 3 17:12 17
6 Drutex Bytovia Bytów 10 4 3 3 11:9 15
7 TS Podbeskidzie 10 4 2 4 12:10 14
8 Miedź Legnica 10 3 5 2 9:7 14
9 Stomil Olsztyn 10 4 4 2 17:8 13
10 MKP Pogoń Siedlce 10 4 1 5 10:11 13
11 Górnik Zabrze 10 3 3 4 11:11 12
12 Chrobry Głogów 10 3 3 4 13:17 12
13 Olimpia Grudziądz 10 3 2 5 14:16 11
14 GKS Tychy 10 2 5 3 10:15 11
15 Wisła Puławy 10 2 4 4 14:16 10
16 MKS Kluczbork 10 1 5 4 11:19 8
17 Znicz Pruszków 10 1 3 6 6:16 6
18 Stal Mielec 10 0 5 5 6:20 5
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
Strzelcy Piłka nożna - I liga
Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki
1 Sylwester Patejuk Wisła Puławy 7
2 Marcin Kaczmarek Olimpia Grudziądz 6
3 Rafał Kujawa Stomil Olsztyn 5
4 Jakub Biskup Chojniczanka 5
5 Kamil Adamek Wigry Suwałki 5
6 Sebastian Dudek Zagłębie Sosnowiec 5
7 Grzegorz Goncerz GKS Gieksa Katowice 5
8 Petteri Forsell Miedź Legnica 4
9 Karol Angielski Olimpia Grudziądz 4
10 Róbert Demjan TS Podbeskidzie 4
11 Martin Pribula Zagłębie Sosnowiec 4
12 Jakub Świerczok GKS Tychy 3
13 Robert Bartczak Zagłębie Sosnowiec 3
14 Łukasz Wróbel Drutex Bytovia Bytów 3
15 Jakub Serafin Drutex Bytovia Bytów 3
16 Łukasz Matusiak Zagłębie Sosnowiec 3
17 Damian Kądzior Wigry Suwałki 3
18 Tsubasa Nishi Stomil Olsztyn 3
19 Bartosz Kwiecień Chrobry Głogów 3
20 Andrzej Rybski Chojniczanka 3
21 Rafał Niziołek MKS Kluczbork 3
22 Tomasz Podgórski TS Podbeskidzie 3
23 Bartlomiej Niedziela Chojniczanka 3
24 Tomasz Foszmańczyk GKS Gieksa Katowice 3
25 Igor Angulo Alboniga Górnik Zabrze 3
26 Roman Gergel Górnik Zabrze 3
27 Kamil Słaby Sandecja Nowy Sącz 3