WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice na żywo

Data:19.11.2016, godz. 16:45 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Ludowy
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: I liga
KOMU KIBICUJESZ?
Zagłębie Sosnowiec
Chojniczanka Chojnice
razem głosów:
Mecz pomiędzy Zagłębie Sosnowiec a Chojniczanka Chojnice odbędzie się 19.11.2016 o godzinie 15:45 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Ludowy. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: I liga, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Polsat Sport. Transmisja w internecie dostępna jest na: Ipla.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Polska Ipla.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2016-11-19 16:45 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec 1 : 1 Chojniczanka
2016-07-31 15:00 Koniec I L Chojniczanka 2 : 2 Zagłębie Sosnowiec
2016-05-15 17:00 Koniec I L Chojniczanka 2 : 0 Zagłębie Sosnowiec
2015-10-23 17:00 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Chojniczanka

Ostatnie mecze

2017-08-05 15:00 Koniec I L Górnik Łęczna
1 : 2
2017-07-29 13:30 Koniec I L Olimpia Grudziądz
0 : 1
2017-07-22 15:00 Koniec PUC Chełmianka Chełm
3 : 0
2017-07-19 15:00 Koniec CLF GKS 1962 Jastrzębie
2 : 0
2017-07-15 10:00 Koniec CLF ŁKS Łódź
2 : 3
2017-07-07 16:00 Koniec CLF Wisła Kraków
4 : 1
2017-07-05 15:00 Koniec CLF Karvina
1 : 4
2017-07-01 15:00 Koniec CLF Karpaty Lviv
0 : 2
2017-06-28 08:00 Koniec CLF GKS Tychy
1 : 1
2017-06-24 14:00 Koniec CLF Sarmacja Będzin
2 : 1
2017-08-09 17:00 Koniec PUC GKS Bełchatów 3 : 0
2017-08-05 16:00 Koniec I L Stomil Olsztyn 3 : 0
2017-07-29 15:00 Koniec I L Puszcza Niepołomice 0 : 2
2017-07-22 14:00 Koniec PUC Legionovia Legionowo 4 : 1
2017-07-15 14:00 Koniec CLF N. Miasto Lubawskie 5 : 0
2017-07-01 16:00 Koniec CLF Lechia Gdańsk 2 : 3
2017-06-04 10:30 Koniec I L Chrobry Głogów 2 : 2
2017-05-28 10:30 Koniec I L Wigry Suwałki 3 : 2
2017-05-21 16:00 Koniec I L Drutex-Bytovia Bytów 1 : 1
2017-05-17 16:00 Koniec I L Olimpia Grudziądz 1 : 0

Statystyki drużyn

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC CHOJNICZANKA
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
17 17 34 rozegrane 17 17 34
9 7 16 wygrane 5 8 13
5 4 9 remisy 10 7 17
3 6 9 porażki 2 2 4
27 26 53 bramki zdobyte 31 23 54
19 25 44 bramki stracone 28 20 48
1.59 1.53 1.56 śr. bramek zdob. 1.82 1.35 1.59

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Pribula Martin 11
2 Nowak Tomasz 7
3 Dudek Sebastian 6
4 Sanogo Vamara 5
5 Fidziukiewicz Michał 4
Lp. Strzelcy Bramki
1 Zawistowski Paweł 10
2 Rybski Andrzej 9
3 Biskup Jakub 6
4 Mikołajczak Tomasz 5
5 Kosakiewicz Łukasz 4

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt B
1 Drutex-Bytovia Bytów 3 3 0 0 7:2 9 2:2
2 Chrobry Głogów 3 2 1 0 3:1 7 1:1
3 Odra Opole 3 2 0 1 7:5 6 2:5
4 Puszcza Niepołomice 3 2 0 1 6:4 6 2:4
5 GKS Tychy 3 2 0 1 3:2 6 2:2
6 Stal Mielec 3 2 0 1 2:1 6 0:1
7 Olimpia Grudziądz 3 2 0 1 3:1 6 1:1
8 Chojniczanka 3 2 0 1 4:2 6 1:2
9 Miedź Legnica 3 1 2 0 5:3 5 4:3
10 Raków Częstochowa 3 1 1 1 3:3 4 3:3
11 Górnik Łęczna 3 1 1 1 2:4 4 0:4
12 Zagłębie Sosnowiec 3 1 0 2 2:3 3 1:3
13 Pogoń Siedlce 3 1 0 2 3:4 3 2:4
14 Stomil Olsztyn 3 1 0 2 4:7 3 1:7
15 GKS Katowice 3 0 1 2 3:5 1 1:5
16 Wigry Suwałki 3 0 1 2 1:4 1 0:4
17 Podbeskidzie B-B 3 0 1 2 2:6 1 2:6
18 Ruch Chorzów 3 0 0 3 1:4 -5 1:4
Promotion
Relegation Play-off
Relegation

Strzelcy Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki MP
1 Vojtuš Jakub Miedź Legnica 3 3
2 Embaló Jose Raków Częstochowa 2 3
3 Patryk Szysz Górnik Łęczna 2 3
4 Wodecki Marcin Odra Opole 2 3
5 Domański Maciej Puszcza Niepołomice 2 3
6 Ryndak Dawid Puszcza Niepołomice 2 3
7 Gancarczyk Marek Odra Opole 2 3
8 Błanik Dawid GKS Tychy 2 3
9 Surdykowski Janusz Drutex-Bytovia Bytów 2 3
10 Gonzalez Fran Drutex-Bytovia Bytów 2 3
11 Drozdowicz Emil Chojniczanka 2 3
12 Karankiewicz Adrian Stomil Olsztyn 2 3