Standard Liège - Celta Vigo na żywo

Data:15.09.2016, godz. 19:05 GMT
Miejsce spotkania: Stade Maurice Dufrasne
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Standard Liège
Celta Vigo
razem głosów:
Mecz pomiędzy Standard Liège a Celta Vigo odbędzie się 15.09.2016 o godzinie 17:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stade Maurice Dufrasne. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale beIN Sports Arabia 2 HD, Eleven Belgium, Play Sports 1, beIN Sports MAX 5, Movistar+, Sport TV2. Transmisja w internecie dostępna jest na: Dplay Denmark, beIN SPORTS Connect S.P., Sky Go Deutschland , Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Dania Dplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Arabia Saudyjska beIN Sports Arabia 2 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Belgia Eleven Belgium ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Play Sports 1
Francja beIN Sports MAX 5 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania Movistar+
Katar beIN Sports Arabia 2 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN Sports Arabia 2 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
KOMENTARZE
0
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce 2 1 1 0 2:1 4
2 Feyenoord 2 1 0 1 1:1 3
3 Manchester United 2 1 0 1 1:1 3
4 Zorya Luhansk 2 0 1 1 1:2 1
Europa League playoff
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nicosia 2 2 0 0 3:1 6
2 Olympiakos Pireus 2 1 0 1 1:1 3
3 Astana 2 0 1 1 1:2 1
4 BSC Young Boys 2 0 1 1 0:1 1
Europa League playoff
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Mainz 05 2 1 1 0 4:3 4
2 RSC Anderlecht 2 1 1 0 4:2 4
3 Saint-Etienne 2 0 2 0 2:2 2
4 Gabala 2 0 0 2 3:6 0
Europa League playoff
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 2 2 0 0 9:3 6
2 Dundalk 2 1 1 0 2:1 4
3 AZ Alkmaar 2 0 1 1 1:6 1
4 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 3:5 0
Europa League playoff
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Austria Wien 2 1 1 0 3:2 4
2 Roma 2 1 1 0 5:1 4
3 Viktoria Plzen 2 0 2 0 1:1 2
4 Astra Giurgiu 2 0 0 2 2:7 0
Europa League playoff
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 2 1 0 1 5:4 3
2 Sassuolo 2 1 0 1 4:3 3
3 Rapid Wien 2 1 0 1 3:3 3
4 Athletic Bilbao 2 1 0 1 1:3 3
Europa League playoff
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AFC Ajax 2 2 0 0 3:1 6
2 Celta Vigo 2 1 1 0 3:1 4
3 Standard Liege 2 0 1 1 1:2 1
4 Panathinaikos 2 0 0 2 1:4 0
Europa League playoff
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Shakhtar Donetsk 2 2 0 0 3:0 6
2 KAA Gent 2 1 1 0 3:1 4
3 Sporting Braga 2 0 1 1 1:3 1
4 Konyaspor 2 0 0 2 0:3 0
Europa League playoff
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Krasnodar 2 2 0 0 6:2 6
2 Schalke 04 2 2 0 0 4:1 6
3 OGC Nice 2 0 0 2 2:6 0
4 RB Salzburg 2 0 0 2 1:4 0
Europa League playoff
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fiorentina 2 1 1 0 5:1 4
2 PAOK 2 1 1 0 2:1 4
3 Qarabag Agdam 2 0 1 1 3:7 1
4 Slovan Liberec 2 0 1 1 3:4 1
Europa League playoff
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Be'er Sheva 2 1 1 0 2:0 4
2 Southampton 2 1 1 0 3:0 4
3 Sparta Praha 2 1 0 1 3:4 3
4 Inter 2 0 0 2 1:5 0
Europa League playoff
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Villarreal CF 2 1 1 0 3:2 4
2 Zurich 2 1 0 1 3:3 3
3 Osmanlispor 2 1 0 1 3:2 3
4 Steaua Bucuresti 2 0 1 1 1:3 1
Europa League playoff
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 Aleksandr Kokorin Zenit St Petersburg 3
2 Leon Bailey KRC Genk 3
3 Joãozinho Krasnodar 3
4 Khouma Babacar Fiorentina 2
5 Giuliano Zenit St Petersburg 2
6 Václav Kadlec Sparta Praha 2
7 Mauro Zárate Fiorentina 2
8 Ciaran Kilduff Dundalk 2
9 Haris Medunjanin Maccabi Tel Aviv 2
10 Charlie Austin Southampton 2
11 S. Athanasiadis PAOK 2
12 Matteo Politano Sassuolo 2
13 Ari Krasnodar 2