WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

BSC Young Boys - FK Astana na żywo

Data:08.12.2016, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: STADE DE SUISSE Wankdorf Bern
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

BSC Young Boys
FK Astana
razem głosów:
Mecz pomiędzy BSC Young Boys a FK Astana odbędzie się 08.12.2016 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie STADE DE SUISSE Wankdorf Bern. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SRF zwei, RTS Sport, RTS Deux, RSI La 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: Dplay Denmark, beIN SPORTS Connect S.P., TSN GO, TeleClub Sport Live, Radio Gelb-Schwarz, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Dania Dplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada TSN GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria Radio Gelb-Schwarz ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Austria SRF zwei ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy SRF zwei ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria RTS Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
RTS Deux ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
SRF zwei ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy RSI La 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-12-08 18:00 Koniec UEF Young Boys Berno 3 : 0 FC Astana
2016-09-29 15:00 Koniec UEF FC Astana 0 : 0 Young Boys Berno

Ostatnie mecze

YOUNG BOYS BERNO
2017-03-19 12:45 Koniec SUP Lugano
2 : 0
2017-03-12 12:45 Koniec SUP Lausanne-Sport
0 : 0
2017-03-04 16:45 Koniec SUP Thun
3 : 2
2017-03-01 18:30 Koniec SCH Winterthur
2 : 2
2017-02-25 19:00 Koniec SUP Grasshopper
3 : 2
2017-02-18 19:00 Koniec SUP St. Gallen
2 : 2
2017-02-12 15:00 Koniec SUP Luzern
1 : 4
2017-02-05 15:00 Koniec SUP Sion
3 : 1
2017-01-18 14:00 Koniec CLF Wurzburger Kickers
2 : 0
2017-01-15 14:00 Koniec CLF Hannover 96
1 : 2
2017-03-17 11:30 Koniec PRE Akzhaiyk Uralsk 3 : 1
2017-03-12 09:00 Koniec PRE Irtysh Pavlodar 1 : 1
2017-03-08 08:00 Koniec PRE Ordabasy Shymkent 0 : 3
2017-03-04 09:00 Koniec SUP Kairat Almaty 0 : 2
2016-12-08 18:00 Koniec UEF Young Boys Berno 0 : 3
2016-11-24 16:00 Koniec UEF APOEL Nikozja 2 : 1
2016-11-19 09:00 Koniec KAZ Kairat Almaty 1 : 0
2016-11-06 09:00 Koniec KAZ Irtysh Pavlodar 5 : 3
2016-11-03 16:00 Koniec UEF Olympiakos Pireus 1 : 1
2016-10-29 09:00 Koniec PRE Irtysh Pavlodar 0 : 0

Statystyki drużyn

YOUNG BOYS BERNO FC ASTANA
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
2 0 2 wygrane 1 0 1
0 2 2 remisy 2 0 2
1 1 2 porażki 0 3 3
6 1 7 bramki zdobyte 3 2 5
2 2 4 bramki stracone 2 9 11
2.00 0.33 1.17 śr. bramek zdob. 1.00 0.67 0.83

Statystyki strzelców

YOUNG BOYS BERNO
Lp. Strzelcy Bramki
1 Hoarau Guillaume 5
2 Frey Michael 1
3 Schick Thorsten 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Despotović Đorđe 2
2 Aničić Marin 1
3 Maksimović Nemanja 1
4 Kabananga Junior 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
YOUNG BOYS BERNO
3 : 0
(0:0)
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
Europa League Play Off
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
Europa League Play Off
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
Europa League Play Off
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
Europa League Play Off
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
Europa League Play Off
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
Europa League Play Off
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
Europa League Play Off
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
Europa League Play Off
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
Europa League Play Off
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
Europa League Play Off
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
Europa League Play Off
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
Europa League Play Off
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
5 Džeko Edin AS Roma 5
6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
9 Bailey Leon KRC Genk 4
10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
15 Guidetti John Celta de Vigo 3
16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3