WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Boca Juniors Buenos Aires - Nacional Montevideo na żywo

Data:19.05.2016, godz. 23:15 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Alberto José Armando
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?

Boca Juniors Buenos Aires
Nacional Montevideo
razem głosów:
Mecz pomiędzy Boca Juniors Buenos Aires a Nacional Montevideo odbędzie się 19.05.2016 o godzinie 21:15 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estadio Alberto José Armando. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale FOX Sports 2 Cono Sur, sportdigital, Arena Sport 2, Sportklub, Sport TV1, TRT 3 Spor, Fox Sports Uruguay, Fox Sports HD. Transmisja w internecie dostępna jest na: Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Argentyna FOX Sports 2 Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Sportklub ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja TRT 3 Spor ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj Fox Sports Uruguay ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy Fox Sports HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-05-19 23:15 Koniec COP Boca Juniors 1 : 1 Nacional (URU)
2016-05-12 22:30 Koniec COP Nacional (URU) 1 : 1 Boca Juniors
2014-07-20 19:10 Koniec CLF Nacional (URU) 0 : 1 Boca Juniors
2013-03-14 22:15 Koniec COP Nacional (URU) 0 : 1 Boca Juniors
2013-03-08 00:30 Koniec COP Boca Juniors 0 : 1 Nacional (URU)

Ostatnie mecze

2017-03-19 22:30 Koniec PRI Talleres Córdoba
1 : 2
2017-03-11 22:10 Koniec PRI Banfield
2 : 0
2017-02-11 23:00 Koniec CLF Aldosivi
1 : 3
2017-01-29 01:10 Koniec TDV River Plate
0 : 2
2017-01-25 01:10 Koniec TDV San Lorenzo
2 : 2
2017-01-22 01:10 Koniec TDV Estudiantes La Plata
2 : 0
2016-12-18 21:30 Koniec PRI Colón Santa Fe
4 : 1
2016-12-11 20:00 Koniec PRI River Plate
4 : 2
2016-12-04 21:00 Koniec PRI Racing Club
4 : 2
2016-11-27 21:30 Koniec PRI San Lorenzo
2 : 1
2017-03-18 23:00 Koniec PRI El Tanque Sisley 1 : 0
2017-03-15 22:30 Koniec COP Zulia 0 : 1
2017-03-12 23:00 Koniec PRI Racing Montevideo 3 : 2
2017-03-10 00:00 Koniec COP Lanus 1 : 0
2017-02-18 23:00 Koniec PRI Plaza Colonia 1 : 0
2017-02-12 23:00 Koniec PRI Danubio 2 : 1
2017-02-04 23:00 Koniec PRI Juventud LP 1 : 0
2016-12-11 20:00 Koniec PRI Boston River 1 : 0
2016-12-04 19:30 Koniec PRI Juventud LP 2 : 0
2016-11-27 20:00 Koniec PRI Penarol 3 : 0

Statystyki drużyn

BOCA JUNIORS NACIONAL (URU)
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
0 0 2 rozegrane 0 0 2
- - 2 wygrane - - 0
- - 0 remisy - - 2
- - 0 porażki - - 0
- - 5 bramki zdobyte - - 2
- - 2 bramki stracone - - 2
- - 2.50 śr. bramek zdob. - - 1.00

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Tévez Carlos 5
2 Pavón Cristian 3
3 Carrizo F. 2
4 Lodeiro Nicolás 2
5 Pablo Javier Pérez 2
Lp. Strzelcy Bramki
1 Lopez Nicolas 4
2 Victorino Mauricio 1
3 Ramirez Kevin 1
4 Romero Santiago 1
5 Barcia Leandro 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Copa Libertadores
Grupa 1 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Barcelona SC 1 1 0 0 2:1 3
2 Botafogo-RJ 1 1 0 0 2:1 3
3 Atletico Nacional 1 0 0 1 1:2 0
4 Estudiantes La Plata 1 0 0 1 1:2 0
Play Offs
Grupa 2 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Santos-SP 2 1 1 0 3:1 4
2 Indep. Santa Fe 2 1 0 1 3:2 3
3 The Strongest 2 1 0 1 2:2 3
4 Sporting Cristal 2 0 1 1 1:4 1
Play Offs
Grupa 3 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 River Plate 1 1 0 0 3:1 3
2 FBC Melgar 1 1 0 0 1:0 3
3 Emelec 1 0 0 1 0:1 0
4 Indep. Medellin 1 0 0 1 1:3 0
Play Offs
Grupa 4 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Atlético-PR 2 1 1 0 3:2 4
2 Universidad Católica 2 1 1 0 3:2 4
3 Flamengo-RJ 2 1 0 1 4:1 3
4 San Lorenzo 2 0 0 2 0:5 0
Play Offs
Grupa 5 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 2 1 1 0 2:1 4
2 Jorge Wilstermann 2 1 0 1 6:3 3
3 Penarol 2 1 0 1 4:7 3
4 Atlético Tucumán 2 0 1 1 2:3 1
Play Offs
Grupa 6 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Libertad 1 0 1 0 3:3 1
2 Sports Boys Warnes 1 0 1 0 3:3 1
3 Atletico Mineiro-MG 1 0 1 0 1:1 1
4 Godoy Cruz 1 0 1 0 1:1 1
Play Offs
Grupa 7 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Lanus 2 1 0 1 3:2 3
2 Zulia 2 1 0 1 2:2 3
3 Nacional (URU) 2 1 0 1 1:1 3
4 Chapecoense-SC 2 1 0 1 3:4 3
Play Offs
Grupa 8 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Gremio-RS 1 1 0 0 2:0 3
2 Guarani 1 1 0 0 1:0 3
3 Deportes Iquique 1 0 0 1 0:1 0
4 Zamora FC 1 0 0 1 0:2 0
Play Offs
Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores
Qualification
Drużyna Bramki
1 Chumacero Alejandro The Strongest 4
2 Escobar Pablo The Strongest 3
3 Alonso Matías The Strongest 3
4 Blanco Sergio Montevideo Wanderers 3
5 Gamarra Roberto Deportivo Capiata 3
6 Zampedri Fernando Atlético Tucumán 3
7 González Néstor Deportivo Capiata 2
8 Cortéz Gabriel Indep. del Valle 2
9 Estrada Michael Indep. del Valle 2
10 Palacios Cristian Montevideo Wanderers 2
11 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 2
12 Churín Diego Unión Española 2
13 Jaime Sebastián Unión Española 2
14 Montenegro Brian Olimpia Asuncion 2
15 Aponza Robinson Junior Barranquilla 2
16 Gedoz Felipe Atlético-PR 2
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 Chumacero Alejandro The Strongest 2
2 J. Gabriel Rios Jorge Wilstermann 2
3 Rodriguez Gaston Penarol 2
4 Gonzalez Luis Oscar Atlético-PR 2
5 Gomez Jonathan Indep. Santa Fe 2
6 Salcedo Santiago Libertad 2
7 Novick Hernan Guarani 1
8 Castillo J. Sports Boys Warnes 1
9 Sand Jose Lanus 1
10 Zenteno Edward Jorge Wilstermann 1
11 Medina Jesús Libertad 1
12 García Luis FBC Melgar 1
13 Acosta Lautaro Lanus 1
14 Franco Leonel Olego Jorge Wilstermann 1
15 Messidoro Alexis Sports Boys Warnes 1
16 Roger Botafogo-RJ 1
17 Silva Rosicley Chapecoense-SC 1
18 Cardozo R. Jorge Wilstermann 1
19 Chaves Frederico Atletico Mineiro-MG 1
20 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 1
21 Menendez Cristian Atlético Tucumán 1
22 Correa Javier Godoy Cruz 1
23 Otero Juan Estudiantes La Plata 1
24 Hernandez Lucas C. Penarol 1
25 Thomaz Jorge Wilstermann 1
26 Ribas da Cunha Diego Flamengo-RJ 1
27 Caicedo Marcos Barcelona SC 1
28 Affonso Mauricio Penarol 1
29 Santana Gabriel Flamengo-RJ 1
30 Mosquera John Atletico Nacional 1
31 Ricardo de Oliveira Santos-SP 1
32 Trauco Miguel Flamengo-RJ 1
33 Alvez Jonatan Barcelona SC 1
34 Arango Johan Indep. Santa Fe 1
35 Ferreira Maycon Atlético-PR 1
36 Borges Romulo Flamengo-RJ 1
37 Savarino Jefferson Zulia 1
38 Llanos David Universidad Católica 1
39 Zampedri Fernando Atlético Tucumán 1
40 Quintero Juan Indep. Medellin 1
41 Noir Ricardo Daniel Universidad Católica 1
42 Keno Palmeiras-SP 1
43 Alario Lucas River Plate 1
44 Reinaldo Chapecoense-SC 1
45 Moura Leo Gremio-RS 1
46 Driussi Sebastian River Plate 1
47 Arango Juan Zulia 1
48 de Jesus Luan Gremio-RS 1
49 Quarta Lucas River Plate 1
50 Antonio Luiz Chapecoense-SC 1
51 Silveira Hugo Nacional (URU) 1
52 Silva Santiago Universidad Católica 1
53 Cazulo Jorge Luis Sporting Cristal 1
54 Mina Yerry Palmeiras-SP 1
55 Coimbra Cristian Sports Boys Warnes 1
56 Thiago Maia Alencar Santos-SP 1
57 Aguirre Nicolas Lanus 1