WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Boca Juniors Buenos Aires - Nacional Montevideo na żywo

Data:19.05.2016, godz. 23:15 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Alberto José Armando
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Copa Libertadores
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    KOMU KIBICUJESZ?
    Boca Juniors Buenos Aires
    Nacional Montevideo
    razem głosów:
    Mecz pomiędzy Boca Juniors Buenos Aires a Nacional Montevideo odbędzie się 19.05.2016 o godzinie 21:15 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estadio Alberto José Armando. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale FOX Sports 2 Cono Sur, sportdigital, Arena Sport 2, Sportklub, Sport TV1, TRT 3 Spor, Fox Sports Uruguay, Fox Sports HD. Transmisja w internecie dostępna jest na: Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Boca Juniors Buenos Aires - Nacional Montevideo - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Boca Juniors Buenos Aires - Nacional Montevideo - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Argentyna FOX Sports 2 Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Austria sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Chorwacja Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Niemcy sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Polska Sportklub ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Portugalia Sport TV1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Turcja TRT 3 Spor ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Urugwaj Fox Sports Uruguay ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Włochy Fox Sports HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Bezpośrednie mecze

    2016-05-19 23:15 Koniec COP Boca Juniors 1 : 1 Nacional (URU)
    2016-05-12 22:30 Koniec COP Nacional (URU) 1 : 1 Boca Juniors
    2014-07-20 19:10 Koniec CLF Nacional (URU) 0 : 1 Boca Juniors
    2013-03-14 22:15 Koniec COP Nacional (URU) 0 : 1 Boca Juniors
    2013-03-08 00:30 Koniec COP Boca Juniors 0 : 1 Nacional (URU)

    Ostatnie mecze

    2017-04-16 21:15 Koniec PRI Patronato Paraná
    1 : 1
    2017-04-09 23:15 Koniec PRI Vélez Sarsfield
    3 : 1
    2017-04-01 23:00 Koniec PRI Defensa y Justicia
    1 : 0
    2017-03-26 19:30 Koniec PRI San Martín San Juan
    2 : 1
    2017-03-19 22:30 Koniec PRI Talleres Córdoba
    1 : 2
    2017-03-11 22:10 Koniec PRI Banfield
    2 : 0
    2017-02-11 23:00 Koniec CLF Aldosivi
    1 : 3
    2017-01-29 01:10 Koniec TDV River Plate
    0 : 2
    2017-01-25 01:10 Koniec TDV San Lorenzo
    2 : 2
    2017-01-22 01:10 Koniec TDV Estudiantes La Plata
    2 : 0
    2017-04-19 00:45 Koniec COP Chapecoense-SC 1 : 1
    2017-04-15 19:00 Koniec PRI Cerro 3 : 1
    2017-04-09 22:30 Koniec PRI Montevideo Wanderers 2 : 1
    2017-04-05 23:30 Koniec PRI Penarol 1 : 1
    2017-04-01 22:30 Koniec PRI Boston River 1 : 3
    2017-03-29 19:00 Koniec PRI River Plate (URU) 0 : 0
    2017-03-26 19:30 Koniec PRI Liverpool (URU) 3 : 0
    2017-03-18 23:00 Koniec PRI El Tanque Sisley 1 : 0
    2017-03-15 22:30 Koniec COP Zulia 0 : 1
    2017-03-12 23:00 Koniec PRI Racing Montevideo 3 : 2

    Statystyki drużyn

    BOCA JUNIORS NACIONAL (URU)
    DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
    0 0 2 rozegrane 0 0 2
    - - 2 wygrane - - 0
    - - 0 remisy - - 2
    - - 0 porażki - - 0
    - - 5 bramki zdobyte - - 2
    - - 2 bramki stracone - - 2
    - - 2.50 śr. bramek zdob. - - 1.00

    Statystyki strzelców

    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Tévez Carlos 5
    2 Pavón Cristian 3
    3 Carrizo F. 2
    4 Lodeiro Nicolás 2
    5 Pablo Javier Pérez 2
    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Lopez Nicolas 4
    2 Victorino Mauricio 1
    3 Ramirez Kevin 1
    4 Romero Santiago 1
    5 Barcia Leandro 1

    OPINIE I KOMENTARZE

    ZAKOŃCZONY
    Rozwiń szczegóły

    Piłka nożna - Copa Libertadores

    Grupa 1 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Barcelona SC 3 2 1 0 5:2 7
    2 Botafogo-RJ 3 2 1 0 5:2 7
    3 Estudiantes La Plata 3 1 0 2 2:4 3
    4 Atletico Nacional 3 0 0 3 1:5 0
    Play Offs
    Grupa 2 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Santos-SP 3 1 2 0 3:1 5
    2 Indep. Santa Fe 3 1 1 1 3:2 4
    3 The Strongest 3 1 1 1 2:2 4
    4 Sporting Cristal 3 0 2 1 1:4 2
    Play Offs
    Grupa 3 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 River Plate 2 2 0 0 7:3 6
    2 Emelec 2 1 0 1 1:1 3
    3 Indep. Medellin 3 1 0 2 3:4 3
    4 FBC Melgar 3 1 0 2 3:6 3
    Play Offs
    Grupa 4 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Flamengo-RJ 3 2 0 1 6:2 6
    2 Universidad Católica 3 1 2 0 4:3 5
    3 Atlético-PR 3 1 1 1 4:4 4
    4 San Lorenzo 3 0 1 2 1:6 1
    Play Offs
    Grupa 5 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Palmeiras-SP 3 2 1 0 5:3 7
    2 Jorge Wilstermann 3 2 0 1 8:4 6
    3 Penarol 3 1 0 2 6:10 3
    4 Atlético Tucumán 3 0 1 2 3:5 1
    Play Offs
    Grupa 6 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Godoy Cruz 3 2 1 0 5:2 7
    2 Atletico Mineiro-MG 3 1 1 1 6:4 4
    3 Libertad 3 1 1 1 5:5 4
    4 Sports Boys Warnes 3 0 1 2 5:10 1
    Play Offs
    Grupa 7 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Lanus 3 2 0 1 8:2 6
    2 Nacional (URU) 3 1 1 1 2:2 4
    3 Chapecoense-SC 3 1 1 1 4:5 4
    4 Zulia 3 1 0 2 2:7 3
    Play Offs
    Grupa 8 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Gremio-RS 3 2 1 0 6:3 7
    2 Guarani 3 2 1 0 5:2 7
    3 Deportes Iquique 3 1 0 2 6:5 3
    4 Zamora FC 3 0 0 3 2:9 0
    Play Offs

    Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

    Qualification
    Drużyna Bramki
    1 Chumacero Alejandro The Strongest 4
    2 Escobar Pablo The Strongest 3
    3 Alonso Matías The Strongest 3
    4 Blanco Sergio Montevideo Wanderers 3
    5 Gamarra Roberto Deportivo Capiata 3
    6 Zampedri Fernando Atlético Tucumán 3
    7 González Néstor Deportivo Capiata 2
    8 Cortéz Gabriel Indep. del Valle 2
    9 Estrada Michael Indep. del Valle 2
    10 Palacios Cristian Montevideo Wanderers 2
    11 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 2
    12 Churín Diego Unión Española 2
    13 Jaime Sebastián Unión Española 2
    14 Montenegro Brian Olimpia Asuncion 2
    15 Aponza Robinson Junior Barranquilla 2
    16 Gedoz Felipe Atlético-PR 2
    Group Stage
    Drużyna Bramki
    1 Chaves Frederico Atletico Mineiro-MG 5
    2 Rodriguez Gaston Penarol 3
    3 Driussi Sebastian River Plate 3
    4 de Jesus Luan Gremio-RS 3
    5 Chumacero Alejandro The Strongest 2
    6 Sand Jose Lanus 2
    7 Acosta Lautaro Lanus 2
    8 Messidoro Alexis Sports Boys Warnes 2
    9 Herrera Emanuel FBC Melgar 2
    10 J. Gabriel Rios Jorge Wilstermann 2
    11 Correa Javier Godoy Cruz 2
    12 Ribas da Cunha Diego Flamengo-RJ 2
    13 Gonzalez Luis Oscar Atlético-PR 2
    14 Gomez Jonathan Indep. Santa Fe 2
    15 Reinaldo Chapecoense-SC 2
    16 Martinez Lucas River Plate 2
    17 Silveira Hugo Nacional (URU) 2
    18 Bielkiewicz Diego Deportes Iquique 2
    19 Salcedo Santiago Libertad 2
    20 Gonzalez Angel Godoy Cruz 2