WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Atlético Nacional - São Paulo na żywo

Data:14.07.2016, godz. 00:45 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Alberto Grisales
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Copa Libertadores
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    KOMU KIBICUJESZ?
    Atlético Nacional
    São Paulo
    razem głosów:
    Mecz pomiędzy Atlético Nacional a São Paulo odbędzie się 13.07.2016 o godzinie 22:45 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estadio Alberto Grisales. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Premier Sports, sportdigital, Arena Sport 2, Ma Chaîne Sport, Fox Sports 2, Setanta Sports 1, Sportklub, Sport TV2, Fox Sports HD. Transmisja w internecie dostępna jest na: FOX Play Latin America, beIN SPORTS Connect S.P., Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Atlético Nacional - São Paulo - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    Argentyna FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Atlético Nacional - São Paulo - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Anglia Premier Sports ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Austria sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Chorwacja Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Francja Ma Chaîne Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Holandia Fox Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Irlandia Setanta Sports 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Niemcy sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Polska Sportklub ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Portugalia Sport TV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Włochy Fox Sports HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Bezpośrednie mecze

    2016-07-14 00:45 Koniec COP Atletico Nacional 2 : 1 Sao Paulo-SP
    2016-07-07 00:45 Koniec COP Sao Paulo-SP 0 : 2 Atletico Nacional
    2014-11-27 00:00 Koniec COP Sao Paulo-SP 1 : 0 Atletico Nacional
    2014-11-20 00:00 Koniec COP Atletico Nacional 1 : 0 Sao Paulo-SP
    2013-11-06 23:50 Koniec COP Atletico Nacional 0 : 0 Sao Paulo-SP

    Ostatnie mecze

    ATLETICO NACIONAL
    2017-05-21 22:15 Koniec LIG Deportivo Cali
    0 : 0
    2017-05-19 00:45 Koniec COP Botafogo-RJ
    0 : 1
    2017-05-13 22:00 Koniec LIG Patriotas
    1 : 0
    2017-05-12 01:00 Koniec LIG Tigres FC
    0 : 0
    2017-05-11 00:45 Koniec REC Chapecoense-SC
    4 : 1
    2017-05-06 23:00 Koniec LIG Cortulua
    1 : 0
    2017-05-03 00:00 Koniec COP Estudiantes La Plata
    4 : 1
    2017-04-29 23:00 Koniec LIG Once Caldas
    1 : 0
    2017-04-27 01:00 Koniec LIG Junior Barranquilla
    2 : 1
    2017-04-23 20:15 Koniec LIG Atletico Huila
    1 : 0
    2017-05-22 23:00 Koniec BRA Avai-SC 2 : 0
    2017-05-14 19:00 Koniec BRA Cruzeiro-MG 0 : 1
    2017-05-12 00:45 Koniec COP Defensa y Justicia 1 : 1
    2017-04-23 19:00 Koniec PAU Corinthians-SP 1 : 1
    2017-04-19 22:30 Koniec COP Cruzeiro-MG 2 : 1
    2017-04-16 22:00 Koniec PAU Corinthians-SP 0 : 2
    2017-04-14 00:30 Koniec COP Cruzeiro-MG 0 : 2
    2017-04-08 19:00 Koniec PAU Linense-SP 5 : 0
    2017-04-05 22:15 Koniec COP Defensa y Justicia 0 : 0
    2017-04-02 19:00 Koniec PAU Linense-SP 2 : 0

    Statystyki drużyn

    ATLETICO NACIONAL SAO PAULO-SP
    DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
    0 0 2 rozegrane 0 0 2
    - - 1 wygrane - - 1
    - - 1 remisy - - 0
    - - 0 porażki - - 1
    - - 4 bramki zdobyte - - 5
    - - 2 bramki stracone - - 3
    - - 2.00 śr. bramek zdob. - - 2.50

    Statystyki strzelców

    ATLETICO NACIONAL
    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Borja Miguel 5
    2 Berrío Orlando 4
    3 Guerra Alejandro 3
    4 Moreno Marlos 3
    5 Copete Jonathan 3
    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Calleri Jonathan 9
    2 Paulo Henrique Ganso 2
    3 de Oliveira Kelvin 1
    4 Felipe João 1
    5 Bastos Michel 1

    OPINIE I KOMENTARZE

    ZAKOŃCZONY
    ATLETICO NACIONAL
    ATLETICO NACIONAL
    2 : 1
    (1:1)
    Rozwiń szczegóły

    Piłka nożna - Copa Libertadores

    Grupa 1 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Barcelona SC 5 3 1 1 7:5 10
    2 Botafogo-RJ 5 3 1 1 6:4 10
    3 Estudiantes La Plata 5 2 0 3 6:8 6
    4 Atletico Nacional 5 1 0 4 5:7 3
    Play Offs
    Grupa 2 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Santos-SP 6 3 3 0 11:4 12
    2 The Strongest 6 2 3 1 9:5 9
    3 Indep. Santa Fe 6 2 2 2 8:6 8
    4 Sporting Cristal 6 0 2 4 2:15 2
    Play Offs
    Grupa 3 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 River Plate 5 4 1 0 13:7 13
    2 Emelec 5 2 1 2 5:5 7
    3 Indep. Medellin 5 2 0 3 6:7 6
    4 FBC Melgar 5 1 0 4 6:11 3
    Play Offs
    Grupa 4 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 San Lorenzo 6 3 1 2 8:8 10
    2 Atlético-PR 6 3 1 2 9:10 10
    3 Flamengo-RJ 6 3 0 3 11:7 9
    4 Universidad Católica 6 1 2 3 8:11 5
    Play Offs
    Grupa 5 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Palmeiras-SP 5 3 1 1 10:8 10
    2 Jorge Wilstermann 5 3 0 2 12:8 9
    3 Atlético Tucumán 5 2 1 2 7:7 7
    4 Penarol 5 1 0 4 9:15 3
    Play Offs
    Grupa 6 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Atletico Mineiro-MG 6 4 1 1 17:6 13
    2 Godoy Cruz 6 3 2 1 10:8 11
    3 Libertad 6 1 3 2 7:9 6
    4 Sports Boys Warnes 6 0 2 4 8:19 2
    Play Offs
    Grupa 7 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Lanus 6 3 1 2 11:5 10
    2 Chapecoense-SC 6 3 1 2 8:10 10
    3 Nacional (URU) 6 2 2 2 5:3 8
    4 Zulia 6 1 2 3 4:10 5
    Play Offs
    Grupa 8 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Gremio-RS 5 3 1 1 11:6 10
    2 Guarani 5 3 1 1 9:7 10
    3 Deportes Iquique 5 3 0 2 12:9 9
    4 Zamora FC 5 0 0 5 6:16 0
    Play Offs

    Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

    Qualification
    Drużyna Bramki
    1 Chumacero Alejandro The Strongest 4
    2 Escobar Pablo The Strongest 3
    3 Gamarra Roberto Deportivo Capiata 3
    4 Zampedri Fernando Atlético Tucumán 3
    5 Alonso Matías The Strongest 3
    6 Blanco Sergio Montevideo Wanderers 3
    7 González Néstor Deportivo Capiata 2
    8 Gedoz Felipe Atlético-PR 2
    9 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 2
    10 Jaime Sebastián Unión Española 2
    11 Montenegro Brian Olimpia Asuncion 2
    12 Aponza Robinson Junior Barranquilla 2
    13 Estrada Michael Indep. del Valle 2
    14 Churín Diego Unión Española 2
    15 Palacios Cristian Montevideo Wanderers 2
    16 Cortéz Gabriel Indep. del Valle 2
    Group Stage
    Drużyna Bramki
    1 Chaves Frederico Atletico Mineiro-MG 6
    2 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 5
    3 Chumacero Alejandro The Strongest 4
    4 Herrera Emanuel FBC Melgar 4
    5 Sand Jose Lanus 4
    6 Bielkiewicz Diego Deportes Iquique 4
    7 Barrios Lucas Gremio-RS 4
    8 Rodriguez Gaston Penarol 4
    9 Garro Juan Godoy Cruz 3
    10 Vitor Bueno Santos-SP 3
    11 Blandi Nicolas San Lorenzo 3
    12 Gomes Willian Palmeiras-SP 3
    13 Arango Johan Indep. Santa Fe 3
    14 García Epifanio Guarani 3
    15 Silva Santiago Universidad Católica 3
    16 Preciado Eduar Emelec 3
    17 Alario Lucas River Plate 3
    18 Gonzalez Angel Godoy Cruz 3
    19 Ricardo de Oliveira Santos-SP 3
    20 Caroca Rafael Deportes Iquique 3
    21 de Jesus Luan Gremio-RS 3
    22 Driussi Sebastian River Plate 3