WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

APOEL Nikozja - Athletic Bilbao na żywo

Data:23.02.2017, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Neo GSP
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
APOEL Nikozja
Athletic Bilbao
razem głosów:
Mecz pomiędzy APOEL Nikozja a Athletic Bilbao odbędzie się 23.02.2017 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Neo GSP. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale beIN Sports Arabia 3 HD, BT Sport ESPN, SuperSport 5 Africa, ESPN2 Argentina, Foxtel Play, Ring.bg, ESPN Cono Norte, RIK 2, beIN Sports MAX 7, OTE Sport 3, beIN Sports MAX 2, eir Sport 1, TSN5, ESPN2 Colombia, ESPN Mexico, Sport TV5, Sky Sports 1 Switzerland. Transmisja w internecie dostępna jest na: Sky Go Deutschland, Klik SPORT, Dplay Denmark, Movistar+, beIN SPORTS Connect S.P., Sky Go Deutschland , TeleClub Sport Live, Watch ESPN. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN

Ostatnie mecze

APOEL NIKOZJA

Statystyki drużyn

APOEL NIKOZJA ATHLETIC BILBAO
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
:
(:)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Fenerbahçe Stambuł 6 4 1 1 8:6 13 3:6
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12 3:4
3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7 1:7
4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2 0:8
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12 3:6
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8 2:6
3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8 1:4
4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5 2:11
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12 6:5
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11 5:8
3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9 4:10
4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0 1:14
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15 8:8
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8 1:10
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7 2:9
4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4 3:8
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12 5:7
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8 4:10
3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6 2:10
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5 8:14
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12 7:9
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10 1:11
3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6 2:8
4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5 4:11
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14 5:6
2 Celta Vigo 6 2 3 1 10:7 9 5:7
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7 4:6
4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1 2:13
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18 10:5
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8 2:13
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6 3:11
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1 1:12
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15 2:3
2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7 2:8
3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7 4:6
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6 3:11
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13 5:6
2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10 5:6
3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7 2:12
4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4 2:12
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12 2:6
2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8 3:6
3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8 0:4
4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6 4:11
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Osmanlıspor KF 6 3 1 2 10:7 10 4:7
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9 4:8
3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6 1:7
4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6 2:7
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6 5
3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5 4
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5 6
5 Džeko Edin AS Roma 5 5
6 Bailey Leon KRC Genk 4 6
7 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4 6
8 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4 6
9 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4 5
10 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4 6
11 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3 6
12 Guidetti John Celta de Vigo 3 5
13 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3 4
14 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3 5
15 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3 5
16 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3 6
17 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3 6
18 Raul Andrei Rusescu Osmanlıspor KF 3 6
19 Belfodil Ishak Standard Liege 3 5
20 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3 5
21 Milicevic Danijel KAA Gent 3 6
22 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3 6
23 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3 6